Skip to content

Florya Epilasyon Hizmeti ile İstenmeyen Tüylere Elveda

Florya Epilasyon Hizmeti ile İstenmeyen Tüylere Elveda

Florya Epilasyon Hizmeti ile İstenmeyen Tüylere Elveda

Epilasyon cilt üzerindeki istenmeyen tüylerin seans aralıkları ile kalıcı olarak yok edilmesi işlemidir. Bu uygulama ciltte var olan kıl köklerinin yok edilmesini amaçlar. Diode epilasyon uygulaması %90 garantili olup tüylerin çıkışını önleyen özel bir yöntemdir. Özellikle ağrı ve acı hissetmeyen Florya epilasyon hizmetleri ciltte hassas olan veya ağrılı bir epilasyon işlemini tercih etmeyen kişiler için idealdir. Diode epilasyon işlemi tüylerin çıkışını önlemek için cilt üzerindeki pigmentleri hedefler ve tüylerin çekilmesine neden olan folikülleri yok eder. Florya epilasyon hizmeti veren Neslim Güngen Güzellik Merkezi’nin diğer bir avantajı ise epilasyon işlemi sonrasında iz bırakmayan buz başlıklı teknolojik yöntemi kullanmasıdır.

florya epilasyon hizmeti

Buz Başlıklı Epilasyon Farkı İle İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm

Epilasyon uygulaması istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan bir bakım yöntemidir. Bu yöntemler arasında en popüler olanı lazer epilasyon, tüylerin cildin altındaki köklerini hedef alır ve böylelikle tüylerin yeniden çıkmasını önler. Buz başlıklı epilasyon diğer epilasyon yöntemlerine göre daha etkili ve uzun süreli sonuçlar sunmaktadır. Ayrıca bu yöntemle daha az acı hissi oluşmaktadır.

İstenmeyen tüyler kişisel temizliğin önemi açısından özellikle kadınlar tarafından en şikayetçi olunan bir konudur. Ağda, jilet, tüy dökücü krem gibi kısa süreli ve kalıcı olmayan tüy giderme yöntemlerinin tercih edilmesi durumunda birçok yan etki oluşabilmektedir. Jilet kullanımı sonrası daha hızlı uzayan kıllar, tüy dökücü krem kullanımı sonrası oluşan alerjik reaksiyonlar bu yan etkilerin başlıca olanlarıdır. Cildin daha temiz görünümü için en kalıcı ve sağlıklı olan yöntem epilasyon işlemidir.

Buz başlıklı epilasyon uygulaması da kalıcı epilasyon yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Florya epilasyon hizmetinde kullanılan buz başlıklı diode epilasyon ile tüylerin giderilmesi istenilen bölgeye buz başlığı uygulanır ve bu başlıklar ile tüylerin kökleri kalıcı olarak yok edilir. Diode epilasyon sayesinde kalıcı olarak yok edilen tüylerin giderilmesinde acı ve ağrı yok denilecek kadar azdır.

lazer epilasyon

Florya Epilasyon İle 4 Mevsim Epilasyon Hizmeti

Neslim Güngen Güzellik Merkezi’nde uygulanan epilasyon hizmeti yılın her döneminde profesyonel olarak uygulanan bir hizmettir. Örneğin yaz aylarında daha çok mayo, bikini giymeyi planlıyorsanız daha öncesinde dilediğiniz zaman içerisinde epilasyon işlemini yaptırabilirsiniz. Buz lazer epilasyon teknolojisi ile uygulanan yöntem sonucunda yaz ve kış ayları dahil her mevsimde kalıcı epilasyon uygulamasını yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Dört mevsim olarak uygulanabilen buz başlıklı epilasyon işlemi özellikle kadınlar için mükemmel bir seçenek olarak kabul edilir. Dört mevsim epilasyon uygulaması için en iyi yöntem, cildinizin doğal olarak uzayan tüylerine göre düzenli olarak epilasyon yapmaktır. Bu yöntem, cildinizde oluşabilecek hassasiyet veya yan etki riskini azaltır. Düzenli seansların yapılması durumunda istenmeyen tüylerinize kalıcı olarak veda edebilirsiniz. Uzman estetisyen kişi tarafından yapılan lazer epilasyon uygulaması ile cildinizde oluşabilecek herhangi bir sorun hızlı bir şekilde çözülür.

Her mevsim uygulanabilen buz başlıklı epilasyon uygulaması, güneşlenme olduktan 20 gün öncesi ve 20 gün sonrası aralığında yapılmaması önerilir. Epilasyon işlemi sonrası kış ve yaz dönemlerinde güneş koruyucu kullanılması gerekmektedir.

Epilasyon Uygulamasında Garantili Sonuç Veren Cihaz Kullanımı

Lazer epilasyon ciltteki istenmeyen tüyleri hedef alan cihazlar yardımı ile yapılır. Bu cihazlar tüylerin kök yapısındaki pigmentleri hedefler ve kalıcı garantili sonuçlar sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen diode lazer epilasyon aleti son teknolojik sistemler kullanılmaktadır. Kolay kullanıma sahip garantili kalıcılık sağlayan lazer epilasyon cihazı direkt olarak kıl yapısı hedef alır ve ciltte hasar riski yok denecek kadar az bir etki oluşturabilir.

diode epilasyon

Florya Epilasyon Hizmetinde Tercih Edilen Diode Lazer Cihazının Avantajları

Kalıcılık sağlayan ve acı hissetmeden epilasyon deneyimi sağlayan diode buz başlıklı epilasyon cihazı 810 nm dalga boyuna sahiptir. Tüm cilt yapılarında etkinliğini gösteren cihazda diode lazer epilasyon teknolojisi kullanılmaktadır. Doğrudan olarak kıl köklerine hedef alındığı için ciltte hasar riski yok denecek az bir boyuta sahiptir.

Epilasyon Aleti Avantajları

 • Saniyede 10 Hz çıkarak etkili ve kolay kullanım
 • Her cilt tipine uygunluk
 • Her tüy renginde etkili sonuçlar
 • Garantili ve kalıcı sonuçlar
 • Buz başlıklı özel yapısı ve ağrısız lazer epilasyon işlemi
 • Bikini ve yüz bölgesi dahil tüm vücut bölgelerinde güvenli kullanım
 • Erkek sırt ve omuz gibi derin yerleşimli kıllarda etkili sonuçlar

Ciltte kötü görünüm oluşturan istenmeyen tüylerden kurtulmanızı hedefleyen profesyonel epilasyon cihazı ile hiçbir acı ve ağrı hissi yaşamazsınız. Bacak, koltuk altı, bikini ve vücudun birçok farklı bölgelerine uygulanabilen diode lazer epilasyon cihazı özel yapısı ile acı ve ağrı hissini önler.

Florya Epilasyon Hizmeti Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Lazer epilasyon uygulaması sonrası ciltte kısa süreli değişiklikler oluşabilir ancak uygun bakım yapılması sonucu bu durumun önlenebileceği ve cildin hızla iyileşebileceği unutulmamalıdır.

 • İşlem sonrası cildin nemlendirilmesi oldukça önemlidir. Epilasyon sonrası cildinizin kuruma ihtimali olacağından cildin nem ihtiyacı yardımcı ürünler aracılığı ile desteklenmelidir.
 • Epilasyon sonrası cildinizi güneşe maruz bırakmamak önemlidir. Cildin hassaslığı gereği güneş ışığına maruz kalmak cildinizi daha da hassas hale getirebilir.
 • Florya epilasyon hizmeti sonrasında lazer epilasyon işlemi yapılan bölgeye soğuk kompresler uygulanması ve devamında nemlendirilmesi gerekmektedir.
 • Epilasyon sonrası banyo yapmak, havuza ve denize girmek cildinizi daha da hassas hale getirebilir.
 • Epilasyon sonrası cildinizde kızarıklık, ağrı veya kaşıntı gibi yan etkiler görülebilir. Bu durumlar normaldir ve zaman içinde geçecektir. Ancak eğer bu yan etkiler devam ederse işlem yaptırdığınız yere danışmanız önerilir.

Başarılı Bir Epilasyon İşlemi İçin Kaç Seans Gerekiyor?

Epilasyon işlemi, vücudun herhangi bir bölgesinde yapılabilir, ancak en sık olarak bikini bölgesi, göğüs, sırt, kol ve bacaklar gibi yerlerde yapılır. Epilasyon işlemi için gerekli olan seans sayısı kişinin cildinin özelliklerine, kıl yoğunluğuna ve hedeflenen bölgenin genişliğine göre değişebilir. Özellikle geniş bir alanda epilasyon yaptırıyorsanız, seansların süresi daha uzun olabilir. Epilasyon işlemi, genellikle 2 ila 6 hafta arasında bir süre içinde tekrar edilmelidir.

diode lazer epilasyon

Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon vücuttaki istenmeyen tüyleri yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem, tüylerin cilt altındaki kök düzeyine doğrudan buz başlık uygulaması ile çalışır. Lazer epilasyon işlemi vücudun birçok bölümüne uygulanabilmektedir. Florya epilasyon uygulamasında en yaygın olarak kullanılan epilasyon bölgeleri arasında aşağıdakiler bulunur;

 • Bacak ve kalça bölgesi
 • Koltuk altı ve genital bölgeler
 • Omuz bölgesi
 • Ense bölgesi
 • Yüz bölgesi
 • Bikini ve göbek bölgeleri

Florya Epilasyon Hizmeti Fiyatları

Epilasyon aleti fiyatları, cihazların fonksiyon ve yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. Güzellik ve bakım merkezlerinin tercihi olan ve müşterilerinize profesyonel olarak kullanabileceğiniz epilasyon ürünlerimizi en uygun fiyat ve kalite güvencesiyle cosmonesmedikal.com adresimizden temin edebilirsiniz.

En popüler epilasyon yöntemlerinden biri olan lazer epilasyon, cildin yüzeyinde çıkarılan tüylerin tekrar uzamasını önler ve kalıcılık sağlar. Diode lazer epilasyon fiyatları, cildin genişliğine ve yapılan bölgenin genişliğine göre değişebilir. Örneğin, bikini bölgesi için yapılan bir sürekli epilasyon işlemi, kollar için yapılan bir işlemden daha maliyetli olabilir. Florya epilasyon hizmeti veren Neslim Güngen Güzellik Merkezi tercihi olan ve danışanlarına profesyonel olarak en uygun fiyat ve kalite güvencesiyle hizmet sağlamaktadır.