Search

Hakkımızda

  -  Hakkımızda

Neslim Güngen Güzellik Merkezi

Neslim Güngen; güzelleşmek, gençleşmek ve rahatlamak isteyen kadınlara bir alan yaratmak için Neslim Güngen Güzellik Merkezi zinciri grubunu kurdu. 22 yıllık tecrübesiyle buluşturduğu cilt yenileme, vücut şekillendirme ve kalıcı makyaj uygulamaları ile güzellik sektöründe devrim yaratan, en güvenilir markalardan biri olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor!

Görünümünüzü iyileştiren değişiklikler yapmak istiyorsanız, doğal özelliklerinizin en iyi şekilde geliştirilmesi ve en doğru seçimlerin yapılması önemlidir. Güzellik endüstrisi, bugün her zamankinden daha fazla seçeneğe sahip olsa da, mükemmel sonuçlara ulaşmanın yolu; güvenilir bir ortamda, en gelişmiş teknolojileri kullanan yetenekli ve deneyimli bir merkezden geçmektedir.

40’dan fazla şubesi ile güzellik ve bakım uygulamalarında sektörün lider isimlerinden biri olan Neslim Güngen; özenle seçilmiş, eğitimli estetisyenleri ve markasının yüksek itibarı ile danışanlarının en etkili sonuçları elde etmesini sağlamaktadır.

Merkezlerimiz, mükemmel sonuçlar konusunda iddialı bir üne sahiptir. Cilt ve vücut güzelliği konusundaki tutkumuzu; zengin ürün, cihaz ve bakım hizmeti yelpazemizle harmanlayarak, kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş protokoller sunuyoruz.

  • Cilt bakımı ve cilt yenileme
  • Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme
  • Kalıcı makyaj
  • Yenilikçi cihazlar
  • Ev devam ürünleri
  • Uluslararası kalite standartlarında cilt ve vücut bakım ürünleri

İyi hissetmenizi görev ediniyoruz. Bunu, yalnızca dış görünüşünüze hedefleyerek değil, aynaya baktığınızda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak protokoller sunarak başarıyoruz.

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak donanımda cihazlara sahip olduğumuzdan, yenilikçi teknolojiler ve gelişmiş uygulamalar ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Ne istediğinize önem veriyoruz. 

Her kadın bireyseldir, güzellik ve bakım ihtiyaçları da öyle… Neslim Güngen Güzellik Merkezi olarak, danışanlarımızın tam olarak ne istediğini dikkatle dinliyor ve en iyi sonuçları elde etmeleri için birlikte çalışıyoruz…

Önceliğimiz, her müşteri için mümkün olan en iyi sonuçları elde etmektir!

Neslim Güngen

Usta Öğretici
120000

Mutlu Müşteri

25

Ödül

23

Yıl Tecrübe

850

Uzman Estetisyen

Uzman Ekip ve Üstün Hizmet

Neslim Güngen ve uzman ekibi gelişmiş teknolojileri ve en etkili uygulamaları kullanarak sizi güzelleştirmeye hazır.

Neslim Güngen Hakkında

Neslim Güngen Güzellik Merkezi, CosmoNES Medikal, Fibroderms, Clines ve Cosmex’in kurucusu Neslim Güngen; 21 yıldır hizmet verdiği güzellik sektöründe, hem yerel hem de uluslararası pazarda hedeflerine ulaşmak için emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor…

Gümüşhaneli bir baba ve Çankırılı bir annenin kızı olarak 1986 yılında dünyaya gelen Neslim Güngen’in sektöre ilk girişi, henüz 13 yaşındayken bir kuaför salonunda çalışması ile olmuştur. O yıllarda maddi zorluklar nedeniyle okul hayatına ara vermiş olsa da önce liste eğitimini tamamlamış, ardından üniversite diplomasını almıştır.

Neslim Güngen, işini çok severek yaptığı için çok başarılı işlere imza atmış, atmaya da devam eden bir isim. Her fırsatta, başarısının işini çok sevmesine borçlu olduğunu dile getirmeyi de ihmal etmiyor.

“Ben başarıyı kovaladıkça başarı hep benimle oluyor”

Henüz 19 yaşındayken anne olan Neslim Güngen, 22 yaşında İlk evliliğini sonlandırdıktan sonra, 4-5 yıl boyunca Almanya ve Hong Kong gibi dünyanın önemli merkezlerinde eğitimler almıştır. Monaco’da gerçekleşen ve 21 gün süren dermatoloji kongresi boyunca da orada kalmıştır.

İnsanların fikirlerini değiştirmeye çalışarak enerjinizi harcamayın. Kendinize odaklanın, ve işinizin en iyisini yapmaya çalışın!

2007 yılı geldiğinde, sosyal medyada paylaştığı profesyonel makyaj videoları ile adını duyurmaya başlamıştır. Kısa bir süre içinde yoğun bir taleple karşılaşan Güngen, o günden sonra çok sayıda eğitim vermiş, önemli başarılara imza atmış, sektörde edindiği tecrübe, bilgi ve birikim ile yenilenmek ve gelişmek için her zaman çok çalışmıştır.

2013 yılı geldiğinde, bugün hem hayat arkadaşı hem de iş ortağı olan İnanç Güngen ile tanışmıştır. Evlendikten sonra da çalışmalarını sürdüren Güngen, sayısız başarı ve onlarca şube ile birçok girişimci kadına da rol model olmuştur.

Microblading uygulamasındaki efsaneleşmiş başarısı ile sektörde imza isimlerden biri olduktan sonra, tek bir alanda yetinmeyerek farklı konular üzerinde araştırmalara başlamış ve çatlak onarım uygulamasını Türkiye’ye ilk getiren isim olmuştur. Bugün, sektörde olmayan bir yeniliği getirdiği için 450’ye yakın bayisi bulunmaktadır.

“Ben başarıyı seviyorum. Başarı beni mutlu ediyor, insanlara faydalı olmak beni mutlu ediyor”

Yaptığı araştırmalar sonucunda, çatlak onarımı için 17 farklı ülkede binlerce uzman tarafından uygulanan bir metodu Türkiye’ye getirerek bir devrim yaratmıştır. İnsanların yaşam kalitesini arttırmak ve daha mutlu olmalarını sağlamak için çıktığı bu yolda; Brezilya’dan getirttiği bu sistem ile bugüne kadar binlerce kadın çatlaklar konusunda yüz güldüren sonuçlar elde etmiştir.

Microblading ve çatlak onarımı alanındaki devrim yaratan çalışmalarından sonra Fibroderms, Clines ve Cosmex markalarını kurmuştur. Önümüzdeki günlerde Neslim Güngen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve saç ekim merkezi gibi klinik hizmetleri ile de daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Bugün, 900’e yakın bayisi ve 41’den fazla Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubesinin dışında, uluslararası pazarda da franchise çalışmalarını sürdürmektedir.

Yılın En Başarılı Girişimci Kadını ödülüne layık görüldü

Bugüne kadar pek çok başarıya imza atan Neslim Güngen; Quality Dergisi’ne kapak olmuş, “Yılın En Başarılı Girişimci Kadını” gibi çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Ayrıca, Ekonomide Kadın Eli’nden ve Altın Marka’dan ödüller almıştır.

Yaptığı çalışmalar ve imza attığı başarılarla on binlerce kadına rol model olan Neslim Güngen, kendisi gibi hedefe doğru emin adımlarla ilerlemek isteyen kadınlara iş istihdamı sağlamak amacıyla Gelecek Neslim Derneği’nin çalışmalarını da sürdürmektedir.

Kısacası, hem yerel hem de uluslararası pazarda bir rol model olmayı hedefleyen Neslim Güngen, her geçen gün daha fazla insanın hayatını iyileştirmeyi hedefleyen ve bu yolda yılmadan çalışan, gelişen, üreten, öğreten ve hep daha iyisine doğru ilerleyen bir girişimcidir.