Skip to content

Neslim GÜNGEN

Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen kimdir?

Neslim Güngen Kimdir?

23 yıllık güzellik sektörü tecrübesine sahip girişimci iş insanı olan Neslim Güngen aldığı eğitimlerle uzman estetisyen ve usta öğretici unvanına sahiptir. Neslim Güngen Güzellik Merkezi ile birlikte Cosmones Medikal ve Neslim Güngen Polikliniği’nin kurucusudur.

Şu anda da faaliyetini sürdüren Özel Neslim Güngen Polikliniği ile sağlık sektöründe Türkiye’yi diş tedavisi, saç ekimi ve estetik gibi sağlık hizmetlerinde uluslararası pazarda lider konuma yükseltmek için hedeflerine hızla yürüyor.

Sahibi olduğu Cosmones Medikal ile de kozmetik sektöründe Fibroderms, Clines markaları ile doğrudan tüketiciye ve 2500 kozmetik bayiye ulaşarak kendi sektörünü yaratmıştır.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi‘nde cilt bakımı, bölgesel incelme, çatlak ve selülit onarımı, kalıcı makyaj gibi güzellik ve bakım uygulamaları profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Cosmones Medikal firması ile kozmetik sektöründe Fibroderms, Clines markaları ile doğrudan tüketiciye ve 2500 kozmetik bayiye ulaşarak kendi sektörünü yaratmıştır.

Hizmetlerini aktif olarak sürdüren Özel Neslim Güngen Polikliniği ile sağlık sektöründe Türkiye’yi diş tedavisi, saç ekimi ve estetik gibi sağlık hizmetlerinde uluslararası pazarda lider konuma getirmek için Neslim Güngen, hedeflerine hızla yürümeye devam etmektedir.

Güzellik sektöründe giderek büyümek ve gelişmek için çalışırken bir yandan da hayatındaki hobilerinden olan müzikle ilgilenen Neslim Güngen, 2020 yılından bu yana birçok şarkılarını seslendirmiştir.

Müzik ve güzellik alanında ünlü olan Neslim Güngen; “Her zaman söylediğim gibi, müzik benim için bir tutku, ben onu hobi olarak yapıyorum. Bu işin en iyisiyim gibi bir iddiam yok. Kendim ve sevenlerim için eğlenceli ve kaliteli işler çıkarmaya çalışıyorum. Ama işler beklediğimden de iyi gidiyor. Mesela son şarkım Vizyonsuz, Youtube’da iki günde 1 milyon izlenme ile büyük bir başarı elde ettim. Ben yine de her zaman “güzellik sektörünün kraliçesi” olarak anılmaya devam etmek istiyorum. Çünkü, bu sektöre çok fazla emek verdim ve pek çok yenilik getirdim. Müzik, benim için hobi olarak kalmaya devam edecek.” açıklamalarında bulunmuştur.

 

Türk Kadınına nitelik ve nicelik kazandıran anlayışı ile kurduğu ve Türkiye çapında kurulmaya devam eden akademiler ile güzellik sektörünün uzmanlarını yetiştirmeye devam ediyor. Aynı zamanda Neslim Güngen hali hazırda 2500 kadına da iş imkanı sunuyor. Güçlü adımları her sene yeni başarılarının taçlandırıldığı Türkiye Zirve Programları ile Türkiye ve Dünya’da 2000 şube olma yolunda başarılarını kutluyor.

Yaptığı özverili çalışmalar ve başarılarla binlerce kadına rol model olan Neslim Güngen, kendisi gibi hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla ilerlemek isteyen kadınlara iş imkanı sağlamaları açısından da Gelecek Neslim Derneği’nin çalışmalarını sürdürmektedir. Hem yerel hem de uluslararası pazarda bir örnek kişi olmayı hedefleyen Neslim Güngen, daima çalışan, gelişen, üreten ve hep daha iyisine doğru ilerleyen girişimci iş kadınıdır.

Sunduğu “Yeni Bir Sen” programında gelen misafirlerini güzelleştirerek yeni bir görünüme kavuşmasını sağlayan Neslim Güngen yakında tekrardan televizyon ekranlarına merhaba diyecek.

Eğitim ve eğlencenin birleştiği üç gün süren gösterişli organizasyonda Işın Karaca, İrem Derici, Sinan Akçıl, Tuğba Ekinci, Eda Sakız ve Kıbrıs’ın sevilen sanatçısı Oğuzhan sahne aldı. Aynı zamanda Yalova Bayi Toplantısı’nda 45 olan güzellik merkezi şube sayısı Kıbrıs Organizasyonu’nda ise 120’ye ulaşmıştır.

Güzellik sektöründe yaptığı atılımlarla ve şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren Neslim Güngen şimdi de yakın zamanda çıkaracağı “Zorla Güzellik Olur” adı kitabıyla ses getirmeye hazırlanıyor.

Neslim Güngen, 1986 yılında doğmuştur. Babası Gümüşhaneli, annesi Çankırılı olan Neslim Güngen, 13 yaşında ilk defa kuaför ve güzellik sektörüne atılmıştır. Lise öğreniminden sonra üniversite diplomasını alan Neslim Güngen kadınların başarılı olmalarından ve iş hayatında kadının gücünden her defasında söz etmektedir.

19 yaşında iken ilk anneliğini yaşayan Güngen, 22 yaşında 5 yıllık yurt dışı eğitimlerine katılmıştır. Alanındaki deneyimini yurtdışı eğitimler ile taçlandıran Neslim Güngen 2007 yılından itibaren sosyal medya platformlarındaki makyaj ve güzellik videoları ile adından sıkça söz ettirmiştir.

neslim güngen kimdir
neslim güngen güzellik merkezi
neslin güngen polikliniği