Microblading Uygulaması ile Doğal ve Naturel Kaşlara Sahip Olun

microblading

MİCROBLADİNG UYGULAMASI İLE DOĞAL VE NATUREL KAŞLARA SAHİP OLUN

Microblading kaş uygulaması kalıcı makyaj sanatının farklı bir dalıdır ve yarı kalıcı makyaj tekniği olarak bilinir. Doğallığı ve natürelliği ön planda tutanlar için kaş tasarımı uygulaması teknik ve pratik bir işlemdir. Kaşlarında seyreklik olanlar, hiç kaşı olmayanlar, kaşında simetrik bozukluk olanlar ve kaş şeklini değiştirmek isteyen kadınların bakımlı ve güzel gözükmeleri için microblading kaş işlemini tercih edebilirler. Çoklu iğne yardımı ile renk pigmentleri kullanılarak yapılan kaş uygulaması sonunda kaşlara doğal bir görünüme kazandırılması sağlanır. İşlem öncesinde kişinin yüz, göz ve kaş yapısı belirlenir. Yapılan analize göre anestezik krem yardımları ile uyuşturulan kaş bölgesinde işlem sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez.

Microblading Nedir?

Kaşların dolgun ve doğal bir görünüme kavuşturulmasını sağlayan yarı kalıcı bir kaş tasarım uygulamasıdır. Her gün uğraşılan kaş bakımından sıkılanlar için oldukça pratik bir işlem olan bu uygulama ile sürekli zaman alan kaş bakımı zahmetinden kurtulabilirsiniz. Sizler de şekilsiz ve ince kaşlara sahipseniz microblading kaş uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Microblading Ne Kadar Kalıcı?

Uygulama ortalama 1-2 saat sürmektedir. Kaş tasarımı yapıldıktan sonra kaş bölgesindeki işlemin renginin dengelenmesi 15 günü bulmaktadır. Kaş tasarım uygulamasının başarılı sonuçlar verebilmesi için işlem sonrasında 30 gün sonra rötuş işlemi yaptırılması gerekmektedir. Devamındaki aylarda rötuş işlemlerini yaptırmanız kaş makyajının kalıcılık süresini uzatmaktadır. Kaş tasarımı uygulamasının kalıcılık süresi kaş yapısına göre yaklaşık 6-12 ay arasında değişiklik göstermektedir. Bu süre cilt tipine ve yaşam koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir. Yağlı ciltlerdeki kalıcılık süresi diğer cilt tiplerine göre daha erken olabilmektedir.

Microblading Uygulaması Avantajları Nelerdir?

 • Doğal ve naturel bir kaş görünümü elde edilir.
 • Güçsüz, seyrek kaş tipine sahip kişilerin daha gür kaşlara sahip olması sağlanır.
 • Canlı kaş görünümü sayesinde estetik bir yüz görünümüne kavuşma sağlanır.
 • Her gün yapılan kaş bakım zahmetinden tasarruf edilir.
 • Kaş alma sırasında daha kolay bir hal sağlanır. Belirginleşen kaş hatları sayesinde hata yapma olasılığı minimuma inmesini sağlar.

microblading

Microblading Kaş Nasıl yapılır?

 1. Uygulamaya ilk olarak yüz ölçüleri alınarak kaştaki başlangıç ve bitiş noktaları belirlenerek çizilir.
 2. İşlem yapılacak alanda anestezik krem yardımı ile uyuşturma işlemi sağlanır.
 3. Saç ve cilt rengine göre uyumlu renk pigmenti seçilerek kaş tasarım cihazı yardımı ile kaş şekli verilerek işleme devam edilir.
 4. Kaş tasarım uygulaması aynı zamanda dövme sistemi biçiminde uygulanmaktadır.

Kaş Tasarım İşlemi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Uygulama sonrasında uzman tarafından önerilen kremler kullanılmalıdır. Önerilen kremler dışında özellikle 7 gün boyunca farklı bir krem kullanımı yapılmamalıdır.
 • İşlem bölgesine 2 gün boyunca su değdirilmemelidir.
 • Kaş tasarım işlemi sonrasında bölgede kabuklanmalar olabilmektedir. Bu kabuklar soyulmamalı kendiliğinden atılması beklenmelidir.
 • Uygulama sonrası makyaj yapımına kısa bir süre ara verilmelidir.
 • Aşırı terleme yapacak aktivitelerden uzak durulmalıdır.

MİCROBLADİNG UYGULAMASI İLE YENİ GÜNE MUHTEŞEM KAŞLARLA UYANIN

Microblading Uygulaması İyileşme Süreci Ne Kadardır?

Yarı kalıcı dövme tekniği olan kaş microblading sonrası iyileşme süreci yaklaşık 1-2 hafta kadar sürmektedir. Uzmanlar tarafından kullanılması istenen kremlerin kullanılması doğrultusunda iyileşme süreci hızlanacaktır. İşlem sonrası özellikle kaşların güneş ışınlarından korunması gerekmektedir. Böylelikle işlem sırasındaki renk pigmentlerinin daha uzun süre kalınıp solmanın önüne geçilmesi sağlanır.

Beğenilmeyen Kaş Uygulaması Sonrası Microblading Kaş Silme

Birçok sebepten dolayı yapılan kaş tasarım uygulamaları beğenilmeyebilir. Yüze uymayan kontür veya kullanılan malzemenin cilde uygun olmaması gibi faktörlerden dolayı yapılan işlemin silinmesi istenebilmektedir. Bu tür durumlarda silme işlemi uygulanabilmektedir. Bu silme işlemi özel bir solüsyon yardımı ile yapılmaktadır.

Kaş Uygulaması Kimlere Yapılmaz?

 • Tansiyon ve diyabetik hastalıkları olanlar
 • Hamileler
 • HIV virüsü taşıyan kişiler
 • Sedef, egzama, cilt hastalığı olanlar
 • Kanama ve pıhtılaşma rahatsızlıkları bulunan kişiler
 • Kalp rahatsızlıkları bulunan kişiler
 • Kan sulandırıcı kullananlar
 • Psikolojik rahatsızlığı bulunan kişiler

Microblading Fiyat 2022

İşlem sırasında kullanılan renk pigment yoğunluğu, kaş yapısı ve istenilen modele göre microblading fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

En İyi Microblading Yapan Yerler

Zayıf, seyrek ve yıpranmış kaşların bakımı oldukça zahmet gerektiren zor bir işlemdir. Neslim Güngen Güzellik Merkezi olarak bizler bu zahmeti ortadan kaldırarak dolgun ve güçlü kaşlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kaşların estetik açıdan görünümü ve dolgunluğu için yarı kalıcı kaş tasarım uygulaması uzman kişiler tarafından önerilmektedir. Microblading ihtiyacınız için kaliteli ve güvenilir güzellik merkezi arayışınız varsa 23 yıllık sektör tecrübesi ve profesyonel uzman kadrosu ile her zaman hizmetinizdeyiz. 100 şube ve yerli teknoloji cihazlar ile tanınan markamız ile kaliteli hizmet anlayışına sahibiz.

Microblading uygulamasındaki başarısı ile uzun yıllar güzellik sektöründe adından sıkça söz ettiren Neslim Güngen Güzellik Merkezi olarak en iyi microblading yapan yerler arasında ilk sırada olmaktan gurur duyuyoruz.

kaş tasarımı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Microblading kaş yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Yarı kalıcı olan bu uygulama güvenilir ve profesyonel güzellik merkezleri tarafından yapılmalıdır. Kaş bölgesine yapılan çizgilerin rengi kişinin kendi kaş rengi ile uyumlu olmak gerekmektedir.

İşlem tekrarı gerekir mi?

er kalıcı makyaj uygulamasında olduğu gibi bu uygulama da rötuş gereklidir. Yarı kalıcı olan bu uygulama için kalıcılık süresini arttırmak için işlem tekrarı uygulanmalıdır.

Microblading çok acıyor mu?

Uygulama sırasında kullanılan anestezik krem sayesinde işlem bölgesi uyuşturulur. Böylece herhangi büyük etkide ağrı ve acı hissedilmemesi sağlanarak rahat bir uygulama aşaması sağlanır. Microblading yaptıranlar yorumları, genelde çok ufak bir ağrı hissettiklerini fakat bu ağrının rahatsız edici bir ağrı olmadıklarını söylemektedirler.

Microbladingin zararları nelerdir?

İşlem sırasında herhangi bir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Böylelikle uygulamanın kaş veya cilt bölgesine herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

En Çok Kazandıran Franchise Modeli

en çok kazandıran franchise modeli

En Çok Kazandıran Franchise Modeli

En karlı iş fırsatlarından birisi de büyük firmaların bayilik fırsatını değerlendirmektir. Günümüzde yüksek marka değerine sahip firmaların sunmuş olduğu franchise fırsatı sayesinde sizler de pazarlama stratejisi ile birlikte yüksek gelirlere sahip olabilirsiniz. Büyüme ve tanınırlık açısından başarılı sonuçlar almak isteyen cafeler, güzellik merkezleri, gıda, spor, eğitim, giyim ve aksesuar sektöründeki firmalar franchise yöntemini kullanmaktadır. Bayilik veren cafeler gibi birçok farklı sektörde firmalar yüksek getiri olanağı sunmaktadır.

Franchise Nedir?

Franchise sistemi; verdiği hizmet ile başarılı olmuş veya adından söz ettiren firmaların, marka ve hizmet ürünlerini sunma hakkını belirli koşullarda farklı kişi ve kuruluşlara verdiği bir pazarlama yöntemidir. Büyüyen Dünya pazarı ile birlikte Türkiye’de de birçok farklı sektör ve alanda gelişmeler yaşanmaktadır. Satış ve pazarlama yöntemlerinde de en çok tercih edilen büyüme yöntemi franchise sistemidir.

Franchise Sistemine Neden Geçilmeli?

 • Franchise sistemine sahip firmaların planlaması sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlanır.
 • Marka bilinirliği açısından kısa zaman içerisinde rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.
 • Franchise açılışından sonra
 • Franchising sistemi yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde size kısa zamanda rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.
 • En ufak bir sorununda çözüm sağlayabileceği, üst kademede birisinin olmasıyla beraber hem zaman hem de finansal olarak tasarruf sağlıyor.
 • Bilinen bir marka veya ürün olduğu için rahat bir şekilde satış yapabilir.
 • Hazır bir sistem olduğundan dolayı kişi, ürününü veya markasını tanıtmakla daha az zaman harcıyor ve daha hızlı ve kaliteli şekilde satış gerçekleştiriyor.

Franchise Avantajları Nelerdir?

Franchise yönteminin amacı hizmeti devam ettirilen iş modelinin farklı şubeler ile arttırılmasıdır. Bu iş modelinde hem bayilik veren hem bayilik alan firma karşılıklı olarak yarar sağlamaktadır. Bununla birlikte franchise iş modelinin birçok avantajları aşağıdaki gibidir.

 • Bayilik veren firmanın marka gücünden yararlanmak
 • Reklam ve pazarlama konusunda franchise sistemi sunan firmaların sosyal medya, mimari tasarım ve dijital pazarlama desteği
 • Franchise açılışı öncesinde ve sonrasında işletmecilik profesyonelliğinin deneyimi
 • Her bütçeye uygun maliyet tablosu
 • Sürekli olarak yenilenen eğitim ve teknoloji desteği

Bayilik Veren Cafeler

Ülkemizde son yıllarda çeşitli birçok alana hitap eden cafe bayilikleri bulunmaktadır. Kısa vade süre içerisinde geri dönüş almak isteyen girişimciler için cafe bayilikleri büyük avantaj ve olanaklar sunmakadır. Düşük maliyete sahip franchise veren cafeler hızlı geri dönüş oranı ile tercih edilen önde sektörlerden birisidir. Cafe bayiliklerinde hizmet verilecek alanın büyüklüğüne göre maliyet artışı olmaktadır.

Neslim Güngen Franchise Modeli

Bilindiği gibi Neslim Güngen markası güzellik ve estetik alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi düşük sermaye ile kısa süre içerisinde yüksek kazanç getirisi sağlamaktadır. Franchise modeli sayesinde Türkiye genelinde yüzlerce şubenin açılışını yapan Neslim Güngen yüzlerce kadının da girişimci ruhunu ortaya koymasını sağlamıştır. Herhangi bir gelecek kaygısı yaşamak istemeyen genç nüfus ve iş stresi sorununu ortadan kaldırmak isteyen kişiler için yüksek getiri sağlayan bir iş fırsatını sizlere sunuyor. Özellikle girişimci kadınlara benzersiz bir kazanç sistemi sunduğumuz franchise bayilik modelimiz ile bulunduğunuz şehirde ilk olarak güzellik sektörünün kazananları arasında yer alabilirsiniz. Üstelik bu yerinizi 100 şube ve profesyonel ekibe sahip Neslim Güngen Ailesi’nin profesyonel desteği ile taçlandırabileceksiniz.

Bayilik veren cafeler, franchise giyim firmaları gibi birçok sektörde olduğu gibi özenle hazırlanmış olan güzellik merkezi franchise modelimiz anahtar teslim projesi ile birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Lokasyon Danışmanlığı

Lokasyon danışmanlığı hizmetimiz en doğru konumda dükkan seçmenize yardımcı olmaktadır. Gerekli araştırmalar ve veriler sonucunda doğru bir işletme lokasyonu için daima hizmetinizdeyiz.

Mimari Destek

Neslim Güngen mimari desteği sayesinde iyi bir dekorasyona sahip güzellik merkezi sahibi olabilirsiniz. Uygulama odaları, bekleme alanı gibi göze hoş gelmesi gereken bölgelerin en şık şekilde tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

Personel İşe Alım

Tüm şubelerimizin personel seçimi öncesi iş ilanı, iş alımı ve sonrasındaki süreci İnsan Kaynakları Uzmanlarımız tarafından kontrolü sağlanmaktadır.

Cihaz ve Protokol Eğitimi

Alanında akademik kariyere sahip tecrübeli eğitmenler aracılığı ile verilen eğitimlerimiz, hazırlanan müfredat doğrultusunda detaylı ve uygulamalı şekilde verilmektedir. Canlı modeller üzerinde yapılan eğitimlerimiz tecrübeli ve tecrübesiz tüm personellere en sade şekilde anlatılmaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Desteği

Yeni müşteri potansiyeli bulma konusunda önemli bir yere sahip olan sosyal medya ve dijital pazarlama bölümünde kendi ekibimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Sosyal medya paylaşımları, harita ve yorum değerlendirmeleri, özel reklam takibi ile sosyal medya ve dijital pazarlama desteğimiz sizlerle.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Franchise Modelinde Sizleri Neler Bekliyor?

Franchise anlaşmasının devamında operasyonel ve pazarlama destekleri ile güzellik sektörünün en büyük markasının çatısı altında olmanın avantajlarından faydalanabileceksiniz. Güzellik merkezi yatırımınızı 23 yıllık sektör profesyonelliğine sahip Neslim Güngen farkı ile birlikte kariyer hedeflerinize emin adımlarla yürümeniz kolaylaşacak.

 • Güzellik ve bakım sektöründeki tecrübeli geçmişi sayesinde marka tanınırlığı çok yüksek Neslim Güngen ile iş ortaklığı yapma şansı
 • En doğru konum ve lokasyonda güzellik merkezi açma konusunda uzman desteği
 • Günümüzdeki en çok tercih edilen güzellik sektöründe yüksek karlı franchise modeli
 • Yerli üretim cihaz ve ürünler ile memnun müşteri kitlesi edinme
 • Güzellik merkezinizin dekorasyon ve tasarımında uzman desteği
 • Uygulamalarda kullanılan cihazların kurulumu ve öncesinde uzman eşliğinde eğitim dersleri
 • Personel işe alımlarında insan kaynakları uzman desteği ve personel eğitimleri
 • Dijital pazarlama ekibi sayesinde sosyal medya kontrolü ve tüm sorunlara yönelik çözüm desteği
 • Bütçe planlama konusunda uzman desteği

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Franchise olmanın avantajları ve detaylı tüm bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi İle Canlı ve Dolgun Dudaklara Sahip Olun

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Nedir?

Kalıcı dudak renklendirme uygulaması, cansız görünen ve solgun dudakları özel yapıdaki kalıcı makyaj boyası kullanılarak tekrardan canlı görünüme kazandırma işlemidir. Daha bakımlı ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler için yapılan bu işlem sizin tercihleriniz doğrultusunda dudaklarınıza istediğiniz dolgunluğu ve renk ayarlamasını verebilen bir işlemdir.

Dudak Rengi Zamanla Neden Solar?

Dudakların renk pigmentleri birçok etki sebebi ile özelliğini kaybederek dudaklarda solgun bir görünüme sebep vermektedirler. Kansızlık, nemin eksik bırakılması, ilerleyen yaş veya genetik faktörler ile dudaklarda cansız bir görünüm oluşabilmektedir. Kalıcı dudak renklendirme işlemi sayesinde bu cansız ve solgun görünümü ortadan kaldırıp dolgun ve canlı dudaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Dudak Renklendirme Uygulaması Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Dudak renklendirme işlemi ortalama 2-3 yıl boyunca kalıcılığa sahiptir. Dövme işlemi kadar derin bölgeye inilmediğinden ve içeriklerinin organik yapılardan oluşması sebebi ile uzun yıllarca kullanıma uygundur. Dudak renklendirme uygulamasının 2-3 yıllık kalıcılık süresi dudak bakımı ve cilt tipi çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir.

Dudak Renklendirme Acı Verir mi?

Dudak kontürü işleminde yüksek bir acı hissedilmemektedir. Uygulama öncesinde anestezik kremler kullanılmaktadır. Bu kremler az da olsa hissedilecek acıyı engellemektedir. Böylece işlemin tamamlanma işlemi daha rahat geçmektedir.

Kalıcı Dudak Renklendirme Avantajları

 • Canlı dudak görünümü ile yüzünüzün doğallığını öne çıkarır.
 • Dudak bölgenizde daha dolgun bir görünüm hissi oluşturur.
 • Günlük olarak yapılan makyaj işlemlerinizden zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur ve rahatlık sağlar.
 • Dudaklarda bulunan sorun ve kusurları gizlemeye yarayan bir uygulamadır.
 • Yüz bölgesine etkileyici bir denge sağlar.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

 1. Kalıcı renklendirme uygulaması kalıcı olarak yapılan bir makyaj tekniğidir. Uygulama öncesinde yapılan kontroller sayesinde cilde en uygun dudak renklendirme işlemi seçilir.
 2. Uygulama öncesinde dudak bölgesine acı hiisetmemeyi sağlayacak anestezik krem sürülür.
 3. 10-15 dakikalık bekleme süresinden hemen sonra dudak kalemi ile dudak hatları dengeli bir şekilde çizilir.
 4. Cilde uygun renk kararı sonrasında işlem yaklaşık 30-45 dakika olarak devam etmektedir.
 5. Tek kullanımlık olarak üretilmiş mikro iğneler ile dudak kısmının en üst bölgesine dudakları canlı ve renkli gösterecek renk pigmenti yerleştirilir.
 6. Yapılan tüm işlemler ortalama 1,5 saat sürmektedir.

Dudak Renklendirme Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

 • Dudak renklendirme uygulaması sonrası bakımı da oldukça önemlidir. Uygulama yapıldıktan 1-3 saat içerisinde dudak bölgesinde kızarıklık veya şişlik gibi belirtilerin olması gayet normal bir durumdur. Oluşabilecek bu etkiler kısa süre içerisinde etkisini kaybetmektedir. Dudaklarda oluşabilecek etkilerin yok olmaması durumunda ise mutlaka uzman ile görüşülmesi gerekmektedir.
 • Uygulama yapıldıktan 24 saat süre ile işlem bölgesinin korunması ve dudak bölgesine bir yan etki oluşturmaması için tüketilen yiyeceklere dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Kalıcı dudak renklendirme uygulama sonrasında belirli bir süre aralığında ruj kullanımı tercih edilmemelidir.

Dudak Renklendirme İşlemi Ruj Yerine Geçer mi?

Dudak renklendirme uygulaması yapılmadan önce en çok belirsiz durumlardan birisi yapılan dudak renklendirmesinin kalıcılığı ve dudaklarda ruj etkisi bırakıp bırakmamasıdır. Günün her saati çekici ve bakımlı dudaklara sahip olmak her kadının isteyeceği bir durumdur. Etkili dudak görünümünü daha da canlı hale getirmek isteyen kadınlar kalıcı dudak renklendirme işlemini tercih edebilir. Yapılan bu uygulama ile dudaklarınızdaki kalıcı ruj etkisinin görünüm farkını yaşayacaksınız.

Yerli üretim cihaz ve ürünlerimiz sayesinde tüm işlemlerimiz güvenli bir şekilde uygulanmaktadır.

Dudak Renklendirme Kimlere Yapılmaz?

 • Deriye rengini veren pigmentlere karşı alerjisi olan kişiler
 • Psikolojik hastalığı olan kişiler
 • Dudak bölgesinde yara olan kişiler
 • Dudak bölgesindeki kılcal damar çatlaması olanlar
 • 18 yaş altında olan kişiler

Kalıcı Dudak Renklendirme Fiyatları

Kişinin dudak yapısına göre ve uygulanan renklendirme tekniğine göre kalıcı dudak renklendirme fiyatları farklılık göstermektedir.

 

Türkiye’nin En Büyük Güzellik Merkezi Neslim Güngen, 100 Şubeyi Geçti

Güzellik anlayışının sürekli olarak gelişmesi sebebiyle günümüzde güzellik merkezlerine olan ilgi son hızıyla artmaya devam ediyor. Üstelik en az kadınlar kadar da artık erkekler de günlük cilt ve vücut bakımlarına özen göstermektedir. Bizler de bu anlayış doğrultusunda Neslim Güngen Güzellik ve Bakım Merkezi olarak her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile uzun yıllardır profesyonel hizmetlerimize devam ediyoruz. Yerli üretim cihazlarımız ve ürünlerimiz, uzman kadro ve hizmetlerimiz ve 100 franchise şubemiz ile diğer güzellik merkezlerinden ayırarak Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi olmaktan gurur duyuyoruz. Neslim Güngen markası olarak güzellik sektöründeki önem ve değerimizin farkındayız. Bu önem ve değere layık olmak için daima yenilikçi hizmet anlayışımıza dair sürekli çalışmalar yaparak kendimizi geliştiriyoruz.

Güzellik merkezi açmak isteyen yatırımcılar için en iyisiyiz 

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektöründeki tecrübeleri, akılcı fikirleri ve sürekli değişip gelişen günümüz teknolojiye uyumu sayesinde kurduğu fabrikası ile harika işlerin adımı atıldı. Bu atılan adımların meyvesi 2020 yılından sonra 6 şube sayısından 2022 yılında 100 şubeye ulaşmasıyla toplanmaya başlandı. Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi olduğumuzun en büyük kanıtı ise bu büyümemiz ve daha da artacak olan şubelerimizin mutluluğudur.

İstanbul Florya bölgesinde kurduğu ilk şubesi olarak İstanbul’da en iyi güzellik merkezi yerleri arasında gösterilmeye başlandı. Cilt ve vücuttaki bakım-onarım uygulamalarındaki başarısı ile büyüyen hizmet çeşitleri diğer güzellik merkezleri tarafından da dikkat çekmeye başladı.

Günümüzde en karlı iş avantajlarından birisi güzellik merkezi açmak fırsatıdır. Bir güzellik merkezinin açılabilir hale gelebilmesi için öncesinde birçok önemli araştırma ve koşullar gerekmektedir. Neslim Güngen Ailesine katılarak sizler de güzellik alanında yerini alarak eğlenerek para kazanmak istemez misiniz? Franchise bayilik modeli her sektörde olduğu güzellik kategorisinde de birçok avantajı sağlamaktadır. Güzellik merkezi sektörüne yeni giren bir yatırımcıysanız, bayilik sistemi ile kurulan firmanıza daima zaman ayırdığınız sürece harika kar oranı sayesinde güzel bir gelir sahibi olabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında adından söz ettiren Neslim Güngen markası ile doğru pazarlama teknikleri ve sosyal medya zenginliği sayesinde kalitenin farkına varacaksınız. Neslim Güngen franchise bayisi olmanın sizlere katacağı avantajları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

En İyi Güzellik Merkezi Olarak Hizmet Çeşitliliği

Güzellik ve bakıma dair yapılan uygulamaların çeşitliliği en iyi güzellik merkezi tercih edilirken göz önünde bulundurulur. Neslim Güngen Güzellik Merkezi bayiliklerinde her vücut ve cilt tipine uygun bakım-onarım işlemleri en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet anlayışı ile uygulanmaktadır. Kişiye özel birçok uygulamaların yapıldığı hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Microblading
 • İpek kirpik ve kirpik lifting
 • Kalıcı makyaj
 • Akne, leke, anti-aging bakımları
 • Profesyonel cilt bakımı
 • Cilt onarım ve yenileme
 • Vücut şekillendirme protokolleri
 • Bölgesel incelme protokolleri
 • Nail-art

Neslim Güngen Ailesi’ne Neden Katılmalıyım?

Güzellik merkezi sahibi olmak karlı yatırım fikirleri arasında görülmektedir. Bizler de bu iş fikrine yönelik tüm çalışmalarımızı bu yönde tamamladık. Kendisini kanıtlamış ve büyük kazanç getiriyor olması sebebi ile markamızın hem hizmet hem de bayilik fırsatı sebebi ile tercih edilmesi asla tesadüf değildir. Franchise özel sistemi ile sizlerin daima yanınızdayız. İş akış ağını yöneten ve desteğini sürekli sizlerden eksik etmeyen markamız ile profesyonelliğin tadını çıkaracaksınız. Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi olarak deneyimli ekiplerimiz sayesinde gerek satış öncesi ve sonrası kısmında gerek ise büyümeye yönelik çalışmalarımız ile ailemizin her üyesinin daima yanındayız. Yüksek kar oranı ile güzellik sektöründeki Neslim Güngen markasını seçmeniz için önemli noktaları sizler için özenle hazırladık.

Neslim Güngen markası olarak franchise ekibi ve çalışanlarına özel eğitim program seansları uygulanmaktadır. Bununla birlikte pazarlama desteğini de eksik etmeyerek her türlü satış pazarlaması ve sosyal medya desteği ile güçlü bir ekip çalışmasını sizlere sunmaktayız.

 • Yurt içi ve yurt dışındaki en büyük ve en güncel verilere sahip güzellik merkezi olması
 • Yerli üretim cihaz ve ürünler ile hızlı büyüme potansiyeline sahip güzellik merkezi zincirlerinden biri olması
 • Kadınların kendi güç ve fikirlerinin farkına varmasına yardımcı olarak kariyer basamaklarını tırmanmasında önemli rol oynaması
 • Neslim Güngen markası sayesinde tanınırlık ve güvenilir bir iş fırsatı olması
 • Yapılan yatırım karşısında yüksek getiri sayesinde karlı bir iş olanağı olması
 • Franchise bayilik esnasında özel eğitim, dijital pazarlama ve birçok iş akış şeması olanağı

Güzellik Merkezi Açmak İçin Herhangi Bir Tecrübe Gerekli Midir?

Güzellik merkezi şubenizin olabilmesi için asla bir tecrübeniz olmasına gerek yoktur. Bayilik sahibi olduktan sonra bizler siz ve değerli çalışanlarınıza tüm eğitim ve oryantasyonu sağlayarak uzman bir ekip oluşturmanıza destek sağlamaktayız. Bu desteği diğer 100 şubemiz aracılığı ile de kanıtlayabiliyoruz.

Güzellik Merkezi Açtıktan Sonra Yatırımın Karşılığını Nasıl Alırım?

Bayilik sonrasında iş, pazarlama ve operasyonel destek ile güzellik sektörünün en güvenilir markasının çatısı altına girmenin sayısız avantajlarından faydalanabileceksiniz. Güzellik merkezine yatırımınız ile 23 yıllık sektör tecrübesine sahip Neslim Güngen ile finansal ve kariyer hedeflerinize ulaşabilmeniz için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Güzellik merkezi sahibi olurken Neslim Güngen Franchise olmanın avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Neslim Güngen ile Almanya’da İş Kurmak

Almanya, dünya genelinde ekonomik olarak en güçlü ülkelerden biridir. İşsizlik oranının %3 olduğu Almanya’da iş kurmak çok da zor olmayacaktır. Peki, bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir? Almanya franchising mantıklı mı? “Almanya’da nasıl iş kurabilirim?” diye merak ediyorsanız, Neslim Güngen Güzellik Merkezi açmak iyi bir seçenek olabilir!

Hem ekonomik hem de teknoloji açısından Avrupa’nın lider ülkesidir. Peki, bir iş planınız yok ama yine de bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir diye merak mı ediyorsunuz? Almanya’da iş kurmak düşünüldüğünde, girişimciler Almanya’yı doğru bir yatırım ve yeni iş yeri olarak düşünmelidir. Üstesinden gelinmesi gereken bazı zorluklar olsa da, Almanya franchising kademeli olarak artmaktadır. Yabancı olarak doğru yatırım yeri olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Almanya’da en çok ne satılır noktasında güzellik ve bakım uygulamalarının her zaman ve her yerde iş yapacağını unutmamak gerekiyor.

Almanya’da iş kurmak zor mu?

Zor olduğunu söyleyemeyiz. İşinize başladığınızda, doldurmanız gereken çok fazla evrak işi var. Ancak, internette size bu noktada yardımcı olabilecek çok fazla bilgi var. Yani, aslında sorunların hepsini birden değil tek tek çözmeye odaklanırsanız, kademeli olarak bütün zorlukların da üstesinden gelebilirsiniz.

Almanya’da iş kurmak için oraya taşınıyorsanız, işiniz biraz daha zor olabilir. Çünkü, aynı zamanda bir daire bulmanız, adres kayıt işlerinizi yaptırmanız ve oturma izni başvurusunda bulunmanız gerekir. Almanya franchising aldıktan sonra, işinizi kurana kadarki süreçte çalışmazsanız, çok fazla birikiminiz olması gerektiğini de unutmayın.

Almanca bilmediğinizde işiniz biraz daha zordur. Çünkü, tüm belgeler Almanca olacaktır. Bu nedenle, Almanya’da iş kurarken, Almanca bilen birinin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Almanya Franchising nasıl olur?

Bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir sorusundan önce, “ Almanya’da en çok ne satılır?” sorusunu araştırmanız önemlidir. Aslında, hizmet sektörü ve özellikle de güzellik sektörü, doğru bir marka ve kaliteli hizmet olduğu sürece, dünyanın her yerinde iş yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir sektördür. Bu noktada, güzellik merkezi açmaya karar verdiğinizde, bayilik veren firmaları araştırmaya başlayabilirsiniz.

100 şubesi ile başarısı kanıtlanmış bir franchise modeline sahip olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi franchise almak, Almanya’da iş kurmak için avantajlı bir seçim olabilir. Çünkü, bu franchising modelinde personel işe alım süreçleri, personel eğitimi, sosyal medya ve pazarlama konuları, mimari çizimler, doğru lokasyonu araştırma gibi pek çok yük üzerinizden alınır ve sizin yerinize uzmanlar tarafından yapılır. Bu, özellikle de Almanya’da yeni olan bir girişimci için çok avantajlı olacaktır.

Neden Almanya’da Franchise Almak

Almanya’nın iyi bir harcanabilir geliri olan 82 milyonluk bir nüfusu vardır. Kişi başına düşen gelir oldukça yüksek bir seviyededir. Yani, Almanya genel olarak Avrupa’nın en güçlü ekonomisine sahip. Franchise almak Almanya’da iş gören bir yöntemdir. Aslında, Pandemi döneminde bile franchise almanın iyi bir seçenek olduğu görülmüştür.

Almanya genelinde, aslında 1000’e yakın franchise markası bulunmaktadır. Zaten, uzmanlar da Almanya franchising konusunda fırsatların çok olduğu konusunda hemfikir. Artan işsizlik ve azalan iş ilanlarıyla Almanya franchising şansı önemli ölçüde arttığını da belirtelim.

Bir Türk olarak Almanya’da nasıl iş kurabilirim diye merak ediyorsanız, tüm süreç boyunca yanınızda olacak, tüm gerekli desteği size sağlayacak, anahtar teslim güzellik merkezi ve A’dan Z’ye franchise modeli ile Türkiye ve Orta Doğu’da 100 şubesi bulunan Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubesini Almanya’da açabilirsiniz. Bu, bir Türk markasını oraya taşımanızı sağlayacak ve düşük sermayeyle yüksek kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Neslim Güngen Franchise Modeli

Güzellik sektöründe Neslim Güngen’i öne çıkaran ve lider konumuna getiren konuların başında, 23 yılık sektör tecrübesi geliyor.

Yıllar önce, Türkiye’ye getirdiği çatlak onarım metodu getirmesiyle sektöre yenilikler getirmeye başlayan Neslim Güngen, bugün hem cilt hem de vücut bakım onarım ve yenileme hizmetleriyle 100 şube sayısına ulaşmayı başarmıştır.Neslim Güngen franchise sistemini biraz daha yakından tanımak isterseniz “Neslim Güngen Franchise Bedeli” başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Franchise modelinin avantajı ise A’dan Z’ye bir güzellik merkezi sistemi sağlaması. Güzellik sektörüne yeni giren bir yatırımcıysanız, bu franchise sistemi ile işinizin başında durduğunuz sürece kazanç elde edebilirsiniz. Pek çok yönden avantaj sağlayan bu sistem, Neslim Güngen’in sosyal medya gücü ve doğru pazarlama uygulamaları sayesinde yatırımcılar için yüksek karlı bayilik fikirleri arasında gösterilmektedir.

Neslim Güngen ile Almanya’da iş kurmak isterseniz; Franchise Başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.

En İyi Güzellik Merkezi 2022

2022 yılını geride bırakmaya hazırlanırken, bu yılın en iyi güzellik merkezi ile tanışmadıysanız sizleri 100 şubeli Neslim Güngen Ailesi ile tanışmaya davet ediyor.

Güzellik ve bakım, bir kadın için olmazsa olmazdır. Geriye dönüp pandemi günlerine baktığımızda bile, kadınların evde bile bakım uygulamalarına devam ettiğini biliyoruz. 2020 yılının başında 6 şubesi bulunan, pandemiye ve uluslararası ekonomik krizlere rağmen son iki yılda yarattığı büyüme grafiği ile Neslim Güngen Güzellik Merkezi’nin Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi olması nedensiz değil!

İstanbul Florya’da açtığı ilk şubesi ile, önce İstanbul’da en iyi cilt bakımı yapan yerler arasında gösterilmeye başladı. Daha sonra, hem cilt bakımı ve onarım hem de vücut şekillendirme ve bölgesel incelme protokollerindeki başarısı ile hem İstanbul hem de şehir dışına bayilik vermeye başladı.

Sadece sosyal medya reklamları ile bir yere gelebilmiş pek çok markanın aksine, Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ve hem kurduğu fabrikası hem de Türkiye’ye getirdiği yeniliklerle öncü olması, ona güzellik sektörünün kraliçesi unvanını sağladı. Peki, Neslim Güngen’i Türkiye’nin en iyi güzellik merkezlerinden biri yapan ne?

Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olmak için yenilikçi teknolojiler

Hedefiniz İstanbul’un en ünlü güzellik merkezleri olduğunda, vereceğiniz hizmetler konusunda işiniz biraz daha kolay. Ancak, Türkiye genelini, hatta Neslim Güngen gibi bir dünya markası olmayı hedefliyorsanız; hiç durmadan çalışmanız, gelişmeniz, geliştirmeniz ve yenilik getirmeniz gerekiyor.

Türkiye’de olmayanı getirebildiğinizde, kadınların hayatını kolaylaştırıp aynaya baktıklarında kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabildiğinizde, o zaman sorumluluğunuz daha fazla oluyor ve yapabilecekleriniz konusunda daha iddialı olmanız gerekiyor.

En iyi cilt bakım merkezi olmayı değil, dünya markası olmayı hedefledik

İnternette en iyi güzellik merkezleri isimleri diye arama yaptığınızda, karşınıza pek çok farklı marka çıkacaktır. Sonuçta, güzellik merkezi açmak için doğru miktarda yatırım ve büyük reklam bütçeleri ayırdığınızda işiniz kolaylaşıyor. Ancak, söz konusu kaliteli hizmet ve müşteri sadakati oluşturabilmek olduğunda, çok daha büyük şeyler başarabilmeniz gerekiyor.

Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olma hedefiyle yola çıkan Neslim Güngen, 23 yıldır hizmet verdiği güzellik sektöründe, bugün Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’daki 100 şubesi ve kanıtlanmış güzellik merkezi franchise modeli ile en karlı yatırım fikirleri arasında gösteriliyor.

Cilt bakımı yapıyorsanız da, her zaman en iyisi olmayı hedeflemelisiniz. Aknesi veya lekesi olan biri, en iyi güzellik merkezi isimleri düşündüğünde aklına ilk siz gelmelisiniz. Eğer bunu başarabiliyorsanız, pek çok şeyin arkası da gelecektir.

Microblading’deki başarısı ile uzun yıllar güzellik sektöründe adından söz ettiren ve pek çok güzellik akademisinde ders verdikten sonra güzellik merkezi açmaya karar veren Neslim Güngen, aslında açtığı ilk şubesi ile taleplere yetişememesinin ardından bir şube daha açtı. Sonra bir şube daha açtı derken, bu kez gelen yoğun istekler üzerine bayilik vermeye başladı.

Üstelik, bunu bir sosyal medya fenomenine reklam yaptırarak veya sürekli televizyonlarda görünerek değil, gerçekten işinde başarılı olması nedeniyle yarattığı müşteri sadakati ile yaptı. Kısacası, hiçbir başarı tesadüf değildir, Neslim Güngen’in en iyi güzellik merkezi olması da öyle…

Güzellik merkezi seçerken nelere dikkat edilmeli?

Neslim Güngen’in sektörel başarısına kısa bir bakış attıktan sonra, gelin isterseniz bir güzellik merkezi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine birlikte bakalım…

Bir kadın, ortalama olarak yılda 5000-10.000 TL harcama yapmaktadır. Bu nedenle, güzellik için yaptığınız harcamaların nereye gideceğine iyi karar vermeniz gerekir. Her köşede bir güzellik salonunun bulunduğu bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle, en iyi güzellik merkezleri arasından seçiminizi yaparken, gerçekten de en iyisini tercih ettiğinizden emin olmalısınız.

Bütçe bir endişe kaynağı olsa da, paranızın karşılığını almanız da önemli bir kriterdir. Doğru güzellik merkezini seçmenize yardımcı olmak için, güzellik merkezi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalarını derledik:

 • Verilen hizmetler

İlk olarak, bir güzellik merkezi seçerken verilen hizmetlere dikkat etmeniz gerekir. Bazı salonlar yalnızca cilt bakımı ve nail art yaparken, bazılarında daha profesyonel hizmetler bulmak mümkündür. İhtiyaçlarınızı tam olarak belirledikten sonra, en iyi güzellik merkezleri araştırmasına başlayabilirsiniz.

 • Doğru lokasyon

Güzellik merkezine gitmeye karar verdiğinizde, size yakın ve merkezi bir yerde olmasını istersiniz. Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubelerinin tercih edilmesindeki nedenlerden biri de doğru lokasyonun tercih edilmesi.

 • Çevre önerisi

Bir güzellik merkezini tercih etmemizdeki en önemli nedenlerden biri, hiç kuşkusuz arkadaşlarımız ve çevremizin önerileridir. Bir arkadaşınızın cildinin ne kadar parladığını gördüğünüzde, muhtemelen siz de aynı yerde cilt bakımı yaptırmak isteyeceksiniz. İşte, Neslim Güngen Güzellik Merkezi’nin çalışma misyonu bu şekildedir. Bu sayede, bugün 100 şube sayısına ulaşmış ve kulaktan kulağa duyularak bugün Türkiye’nin en büyük güzellik merkezi haline gelmiştir.

Hizmet çeşitliliği ve kalitesi

En iyi güzellik merkezi olmayı hedefliyorsanız, güzellik ve bakım uygulamalarınızın sınırını çok dar tutmamanız önemlidir. Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubelerinde, her cilt tipine, her vücut şekline, her ihtiyaca ve talebe uygun, baştan aşağı yenilenebileceğiniz hizmetler mevcuttur.

 • Profesyonel cilt bakımı
 • Cilt onarım ve yenileme
 • Akne, leke, anti-aging bakımları
 • Vücut şekillendirme protokolleri
 • Bölgesel incelme protokolleri
 • Nail-art
 • Microblading
 • İpek kirpik ve kirpik lifting
 • Kalıcı makyaj

Neslim Güngen şubelerinde bulabileceğiniz hizmetler arasındadır. Zengin hizmet yelpazesi nedeniyle, güzellik sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimciler için de en karlı yatırım fikirleri arasındadır. Siz de ister hizmet almak istiyor, isterseniz de güzellik sektörüne girmeye hazırlanan bir yatırımcı olun, en iyi güzellik merkezi arayışınıza son vermek için Neslim Güngen şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bayilik Almak Para Kazandırır Mı?

Başkası için çalışmaktan yoruldunuz mu? Çok uzun saatler çalışıyor ancak yeterince kazanamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Franchise veren firmalar, kendi işinizin patronu olma avantajı ile kariyerinizde yeni kapılar aralayabilir!

Bayilik veren firmalar ve franchise almak konusunda yanlış anlaşılmalar var. Örneğin, franchise denildiğinde insanlar hemen Starbucks gibi kahve zincirlerini düşünüyor. Ancak, bu tür bayilik veren firmalar milyonlarca dolarlara ulaşan yüksek yatırımlar gerektiriyor. Hedefiniz düşük sermaye yüksek kazanç ise daha az maliyetli seçenekler sunan pek çok franchise veren firmalar var.

Franchise Almak Mantıklı Mı?

İnsanların unutmaması gereken şey; yatırım yaptığınız şey ile elde ettiğiniz kazanç arasında doğrudan bir ilişki olmadığıdır. Eğitiminiz ne olursa olsun, herkes doğru bir franchise sistemi ile başarılı olabilir. Bir franchise sistemi, başarılı olmanız için gereken eğitimleri verir, iş operasyonlarını yürütür ve pazarlama desteği sağlar. Bu nedenle, sektörde çok fazla tecrübeli olmanıza gerek yoktur.

Örneğin, bir güzellik merkezi açmak istiyorsunuz ancak cilt bakımı veya vücut şekillendirme konusunda deneyiminiz yok. Onun yerine, bayilik almak ve işi yönetmek istiyorsunuz. O zaman, çalışanlarınızı sizin için işe alacak, eğitimlerini verecek ve günlük operasyonlarınızı yönetecek bir franchise modeli tercih etmek her zaman mantıklı olacaktır. Hedefiniz bir güzellik merkezi açmak ve sizin için tüm süreçleri yönetebilecek bir bayilik almak istiyorum diyorsanız, Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Güzellik Merkezi Açmak İçin Franchise Almak

Güzellik merkezi açmak isteyen ve karlı iş fikirleri arayan yatırımcıların sektördeki ilk tercihlerinden biri olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, “bayilik almak istiyorum” diyen özellikle girişimci kadınlara hitap ediyor.

Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesini yansıtan bu franchise modeli; lokasyon danışmanlığı, mimari tasarım desteği, dijital pazarlama desteği, sosyal medya yönetimi, operasyon yönetimi, personel işe alım, ürün-cihaz ve protokol eğitimleri ile A’dan Z’ye her detayı düşünen ve güzellik sektöründe yeni olan yatırımcıların bile süreci kolayca yönetebilmelerini sağlayan bir sistem.

Bayilik almadan önce, yatırımcılar genellikle sektöre yabancı olduğundan yeni bir sektöre girmeye çekimser yaklaşıyor. Ancak, profesyonel bir şekilde geliştirilen franchise modelleri ile yatırımınızı kara dönüştürmeniz zor olmayacaktır. Güzellik merkezi açmak veya restoran açmak istiyor olun, bayilik veren firmaları araştırırken doğru markalar ile görüşme sağladığınızdan emin olun.

Pandeminin başında 6 şubesi bulunan ve bugün bulunduğu noktada 100 şube sayısına ulaşan Neslim Güngen’in bu profesyonel franchise modeli, 2022 yılında en karlı iş fikirleri ve en mantıklı franchise seçenekleri arasında gösteriliyor. Siz de güzellik sektöründe kazanç elde etmek isteyen bir girişimciyseniz, Neslim Güngen Ailesi’ne dahil olabilirsiniz.

Bayilik Almak Para Kazandırır Mı?

Bu soruya net bir şekilde evet veya hayır yanıtını vermek doğru değildir. Bir franchise almak kesinlikle kazanç anlamında fayda sağlar ancak garanti değildir. Bayilik almak istiyorum diyorsanız, franchise’ınızın ne kadar başarılı olacağı ve ne kadar kazanç sağlayacağı; seçeceğiniz sektöre, iş yerinizin lokasyonuna ve pazarlama-yönetim konularına ne kadar bütçe ayıracağınız gibi konular ile doğrudan ilişkilidir.

Bununla birlikte, çok başarılı modeller sunan ve gelir seviyenizi rahatlıkla yükseltebilecek franchise veren firmalar da var. Dolayısıyla, bayilik alarak yüksek gelir elde etme şansınızı arttırmak istiyorsanız, araştırmanızı iyi yapmak ve başarı şansı yüksek olan firmaları tercih etmeniz önemlidir. Başarısı kanıtlanmış bir güzellik merkezi franchise sistemine sahip olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, güzellik sektörüne girmek isteyenler için çok avantajlı bir seçenek olabilir.

Güzellik sektöründe 23 yıldır var olmanın sağladığı profesyonellik ile hizmet veren bu franchise sistemi, girişimci kadınlara kaliteli bir pazarlama ve kapsamlı bir iş desteği sağlıyor.

Neslim Güngen franchise formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz: https://neslimgungen.com/franchise/

Neslim Güngen, Van şubesinin açılışını yaptı

Türkiye genelinde 3 bin kadına istihdam sağladıklarını söyleyen iş kadını Neslim Güngen, ilk 100 şubesi arasına dâhil olan Van şubesinin açılışını yaptı. Yoğun temposu nedeniyle hastalandığını belirten ve kolundaki serumla açılışa katılan Güngen, 23 yıldır güzellik kozmetik sektöründe olduklarını, dünya markası olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Van´ın Hafiziye Mahallesi 2 Nisan Caddesi üzerinde ki Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubesinin açılışına Neslim Güngen ile iş insanları katıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta Güngen, kurdele kesiminin ardından sevilen şarkılarını seslendirdi. Van´da çok güzel karşılandıklarını söyleyen Güngen, “Yaklaşık 23 yıldır güzellik kozmetik sektöründeyiz.

Dünya markası olma yolunda hedeflerimiz var. En önemlisi sanayi yönümüz var. Kendi cihazlarımızı kendi bünyemizde üretiyoruz. Ve kendi metotlarımızla, kendi merkezlerimizde direkt uyguluyoruz. Her şey kişiye özel uygulanıyor ve sadece Neslim Güngen‘e ait metotlarla uygulanıyor.

Sıradan merkezlerin aksine bizler, bize özel metotlarla, sonuç odaklı çalıştığımız için hiçbir zaman meşgul etmiyoruz. Her zaman mutlu ediyoruz. Azize Hanım‘a da teşekkür ediyorum. Van’da beni temsil ediyor. Hasta halimle geldim. Serum taktırdım. Çünkü 6 gündür açılış yapıyoruz. Hatay, Gaziantep, Elazığ, Batman, Kars‘taydık bugün de Van‘a geldik. Yol beni biraz yordu. Ben çalışmayı çok seviyorum. Her zaman şunu söylüyorum. Öldürmeyen acı güçlendiriyor. Bizim karakterimize aslında baktığınızda çektiğimiz acılar belirliyor, güçlendiriyor.

O yüzden de ben gücümü ailemden alıyorum” dedi.


3 BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLIYORUM

Markasının yeni açılışlarla güçlendiğini ve bunun kendisini kadın istihdamı yönünden çok mutlu ettiğini belirten Güngen, “Şu an 3 bin kadına istihdam sağlıyorum. Tabii ki burada hedef çok daha fazla kadına dokunmak, çok daha kadının sesi olmak istiyorum. Burada Van‘da bizi çok güzel Neslim Güngen ailesinin bir parçası olarak Azize Hanım ve Sinem Hanım temsil ediyor. İkisine de çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar, ailem böyle güzel insanlarla kendi içinde büyüyor” dedi.

Açılışa katılan iş insanı Faruk Biner, böyle bir marka yüzünün Van‘da açılmış olmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi. Vanlı iş insanı İrem Bayram ise açılan bu merkezle birlikte istihdam anlamında da kente katkı sunulacağı için önemli olduğunu belirterek merkezin hayırlı olması temennilerinde bulundu. Açılışın ardından Neslim Güngen, Van‘ın yöresel kıyafetlerini giyerek bol bol fotoğraf çektirdi.

Neslim Güngen Katar’a 8 güzellik merkezi açıyor

İş insanı Neslim Güngen, Katar’da 8 güzellik merkezi şubesi açmaya hazırlandıklarını söyledi.

Güngen, “Katar ve Dubaili yatırımcılar, güzellik sektörünün yükselen piyasa değeriyle birlikte gözünü Türkiye’ye çevirdi. Batıda da çok başarılı markalar var ancak, bu ülkeler ile Orta Doğulunun kültürü birbirine çok aşina değil. Biz de Orta Doğu’daki yatırımcıdan yoğun ilgi görüyoruz. Yatırımcılarla masaya oturmadan önce franchise sistemimizi anlatıyoruz” dedi.

Personel seçiminden, cihaz üretim ve kurulumu, sosyal medyadan, merkezin mimarisine kadar birçok desteği verdiklerini söyleyen Neslim Güngen, özellikle güzellik sektöründe tüketiciyi memnun etme oranının çok yüksek olması gerektiğini ifade etti.

Yeni bir hizmet veya ürünün doğru şekilde pazarlanmasının kolay olmadığını belirten Güngen, “Özellikle de Orta Doğu gibi tüketicilerin marka sadakatinin yüksek olduğu yerlerde, bunun için doğru bir büyüme stratejisi geliştirmek şart. Yoksa, var olabilseniz bile bunun uzun vadeli olmasını sağlamak zor. Yabancı bir marka olduğunuzda, Orta Doğu piyasasında farklılığınızı mutlaka ortaya koymalısınız” diye konuştu.

Kendilerini farklılaştırmak ve üst düzey bir müşteri deneyimi yaratmak için çok çalıştıklarını vurgulayan Güngen, “Bu aşamada, varsayımlarla hareket etmek hata olacaktır. Yatırımcılarla masaya oturmadan önce, franchise sisteminizin, yapacakları yatırımın neden karlı olacağını ve onlara önemli getiriler sağlayabileceğini göstermeniz gerekiyor.

Türkiye, Batı dünyasından bir adım önde. Orta Doğulu kadınlar, güzelleşmek için bir Türk markasına güvenmeyi ve marka sadakati geliştirmeyi tercih ediyor” ifadelerini kullandı.

İLK ŞUBE 20 KASIMDA AÇILIYOR

Güzellik merkezinde çalışacaklara cilt bakımı, kalıcı makyaj eğitimleri verdiklerini belirten Güngen, “İlk şube, 20 Kasım’da Katar’da gerçekleşecek 2022 Fifa Dünya Kupası’ndan bir hafta önce açılacak. Diğer şubeleri ise 2023 yılının ilk altı ayı içerisinde faaliyete girmesini bekliyoruz.

Toplamda 100 kişiye istihdam sağlayacak Katar şubelerimizde kadınlara kalıcı makyaj, bölgesel incelme, cilt onarım ve yenileme gibi hizmetler vereceğiz. Katar’da kadınlar özellikle kalıcı eyeliner, dipliner ve ipek kirpik gibi uygulamalara ilgi gösterecek diye düşünüyorum” dedi.

Türkiye’de 100’ü aşkın şubesi olduğunu söyleyen Güngen, böyle büyük bir pazarda var olmanın ve bunu sürdürülebilir kılmanın ülke ekonomisine katkı sağlamak için de büyük bir adım olacağını dile getirdi.