Skip to content

NESLİM GÜNGEN

TEKİRDAĞ

Neslim Güngen Tekirdağ şubesi; Tekirdağ bölgesinde güvenilir bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve protokollerimiz, Tekirdağ’da güzellik merkezin arayışına son vermek için açıldı.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip
Neslim Güngen Tekirdağ ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır. 23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır. Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 2000’in üzerinde bayi aracılığıyla güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir. Aynalara küsmenizi engelleyecek ve estetik bir görünüme sahip olabilmeniz için Tekirdağ’daki en iyi güzellik merkezini kurduk. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmet ve tecrübeye sahibiz. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

tekirdağ 2

İletişim Bilgileri

Adres

Atatürk mahallesi Necip Fazıl Kısakürek caddesi kapı no 26 bağımsız bölüm 9, 59110 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Adres

Atatürk mahallesi Necip Fazıl Kısakürek caddesi kapı no 26 bağımsız bölüm 9, 59110 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Tekirdağ Şubesi Hakkında

Tekirdağ güzellik merkezi olarak; yerli üretim cihazları ve ürünleri, güler yüzlü ve profesyonel çalışma ekibi ile birlikte güzellik bakım alanında siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın gurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Özenle tasarlanmış mimari görünümü ile birlikte profesyonel bir hizmet anlayışına sahibiz.

Neslim Güngen Tekirdağ şubemizde cilt bakımı ile birlikte bölgesel incelme, kirpik lifting, selülit giderme uygulamaları gibi birçok farklı bölgede gözle görülür sonuçlar elde ediyoruz.

Güzellik algınızı yeniden oluşturup mükemmel sonuçlar elde ettiğimiz Tekirdağ güzellik merkezi hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de ailemizin arasında görmekten gurur duyarız. Bu özel hizmet anlayışımız ile Neslim Güngen Tekirdağ Güzellik Merkezi şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Tekirdağ Güzellik Merkezimizde Neler Var?

Tekirdağ güzellik merkezi olarak her bir misafir için özenle işlem çeşitliliği sağlıyoruz. Bu işlem çeşitliliği, güzellik merkezimizin en çok tercih edilen marka olmamızı sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmet uygulamaları sırasında kullanılan ürün ve malzemelerin kalitesi, güzellik merkezimizin hijyen ve kalitesi, bizlere güvenmenizi sağlayan başlıca etkenlerdendir.

Güzellik ve bakım onarım uygulamalarımız arasında; microblading uygulaması, cilt bakımı protokolleri, selülit onarım protokolü, kirpik lifting ve ipek kirpik, kalıcı dudak renklendirme, lipones bölgesel incelme, kalıcı eyeliner uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, fibroderms çatlak metodu gibi birçok farklı profesyonel uygulamalarımız bulunmaktadır.

Selülit Mezoterapisi Uygulaması

Selülit, kadınlarda ve erkeklerde fark etmeksizin her yaş grubunda görülebilen bir dolaşım hastalığıdır. Selülitin sebebi ise derinin alt kısmında bulunan yağ hücrelerinin anormal bir şekilde birikmesi ve bu birikmenin sonucunda bazı alanlardaki kan dolaşımının bozulmasıdır. Selülite en iyi tedavi yöntemi olarak mezoterapi iğneleri de bu biriken yağ hücrelerini yok etmek için geliştirilmiştir. Selülit mezoterapisi sayesinde sizler de pürüzsüz ve lekesiz görünüme sahip olabilirsiniz.

Selülit Mezoterapi Tedavisi Ağrı Yapar Mı?

Mezoterapi işleminde en çok sorulan sorulardan olan birisi de işlemin ağrılı olup olmadığıdır. Uygulama öncesi cilde sürülen anestezik krem sayesinde enjeksiyon acısını asla hissetmezsiniz. Çoğu zaman hastaların tercihine göre anestezik krem kullanmaya bile gerek duyulmaz.

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpikleri 3-4 ay süre boyunca kalıcı olarak kaldırma ve kıvırma uygulamasına kirpik lifting denilmektedir. Kirpik lifting uygulaması bakım ve güzelliklerine özen gösteren kadınlarımız tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Doğal görünümlü kirpiklere doygunluk veren ve böylece güzelliği daha fazla arttıran bu uygulama kalıcı bir etkiye sahiptir. Güzel ve gözle görülür sonuçların anında yansıması ile 10 hafta süreye kadar kirpiklerin çekici görünümüne saihp olabilirsiniz.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Tekirdağ şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Tekirdağ Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.