Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ÇERKEZKÖY

Neslim Güngen Çerkezköy şubesi; Tekirdağ Çerkezköy bölgesinde güvenilir bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve protokollerimiz, Çerkezköy’de güzellik merkezin arayışına son vermek için açıldı.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Çerkezköy ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 2000’in üzerinde bayi aracılığıyla güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Aynalara küsmenizi engelleyecek ve estetik bir görünüme sahip olabilmeniz için Çerkezköy’deki en iyi güzellik merkezini kurduk. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmet ve tecrübeye sahibiz. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

t1

İletişim Bilgileri

Adres

İstasyon Mah. Cengiz Topel Cad. Tepe Mevkii No:75/16 Çerkezköy/Tekirdağ

Adres

İstasyon Mah. Cengiz Topel Cad. Tepe Mevkii No:75/16 Çerkezköy/Tekirdağ

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Çerkezköy Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN ÇERKEZKÖY GÜZELLİK MERKEZİ

Çerkezköy güzellik merkezi, kadınlar için bakım, güzellik ve yenilenmeyi, kaliteli ve seçkin hizmetler ile geliştirip sunmaktadır. Kadınların güzellik ve mutluluklarını ön planda tutarak, konforlu güzellik ve bakım hizmetlerini öne çıkarıyoruz.

Neslim Güngen ailesi olarak güzellik tecrübeli uzmanlarımız, kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için kaliteli hizmetler ile her zaman sizlerle birliktedr.

Tüm bakım hizmetlerini en profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz bünyemizde cilt bakımı ve onarımı, selülit giderme uygulamaları, kirpik bakımı, gençleştirme işlemleri, vücut şekillendirme ve bölgesel zayıflama gibi birçok uygulama yapılmaktadır.

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamalarımızla bir tek Çerkezköy’de en iyi güzellik merkezi değil, Türkiye’nin en iyisi olma konusunda hedeflerimize hızla yürüyoruz. Bu inancımızı ise birçok yerli üretim cihaz ve hizmetlerimiz ile pekiştiriyoruz. Tek seansta 8-25 cm incelme sağlayabilen Lipones, Lipones MAX gibi cihazlarımız ile birlikte danışanlarımızı aynalar ile tekrardan barıştırıyoruz.

Neslim Güngen Çerkezköy Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt bakımı ve güzellik uygulamalarımız; cilt bakımı protokolleri, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, kirpik lifting ve ipek kirpik, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, lipones bölgesel incelme, kalıcı dudak renklendirme, fibroderms çatlak metodu, microblading uygulaması gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Güzellik kavramını kadınlar için devamlılık haline getirirken çözüm odaklı çalışmalarımızı da yenileyerek güvenilir güzellik çözümlerini üretiyoruz. Çerkezköy güzellik merkezi olarak tecrübeli ellerde gerçekleştirdiğimiz uygulamalar, yerli üretim cihaz ve ürünlerin kombini ile eşsiz bir uygulama süreci sizleri bekliyor.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Teknolojik ve kaliteli cihazların kullanımı
 • Bekleme ve uygulama odalarının şık bir tasarıma sahip olması
 • Uygulama odalarının hijyenik bir ortama sahip olması
 • Uzman ve tecrübeli kişilerin olması
 • Ürün, cihaz ve tedavi süresince güvenilir bir hizmet alanı oluşturma
 • Tecrübeli ve uzmanlık sahibi kişilerin olması

Dudak Renklendirme Uygulaması Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Dudak renklendirme işlemi ortalama 2-3 yıl boyunca kalıcılığa sahiptir. Dövme işlemi kadar derin bölgeye inilmediğinden ve içeriklerinin organik yapılardan oluşması sebebi ile uzun yıllarca kullanıma uygundur. Dudak renklendirme uygulamasının 2-3 yıllık kalıcılık süresi dudak bakımı ve cilt tipi çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir.

Kirpik Liftinginde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kirpik lifting uygulaması öncesinde göz makyajı özenli bir şekilde temizlenmelidir.
 • Makyaj temizliğinden sonra herhangi bir makyaj kalıntısı kalmamalı ve kuru bir yapıya sahip olunması gerekmektedir.
 • Lens kullanılması durumunda, lifting öncesinde lens mutlaka çıkarılmalıdır.
 • Arpacık, alerji ve kirpik dökülmesi gibi rahatsızlıkların yaşanması durumunda kirpik lifting işlemi önerilmemektedir.
 • Kirpik lifting uygulamasından sonra 24 saat süre ile kirpiklerinizi su ile temas etmemesine özen gösterin.

Kalıcı Dudak Renklendirme Avantajları

 • Canlı dudak görünümü ile yüzünüzün doğallığını öne çıkarır.
 • Dudak bölgenizde daha dolgun bir görünüm hissi oluşturur.
 • Günlük olarak yapılan makyaj işlemlerinizden zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur ve rahatlık sağlar.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Çerkezköy şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Çerkezköy Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.