Skip to content

NESLİM GÜNGEN

SULTANGAZİ

Neslim Güngen Sultangazi şubesi; her kadına özel olarak, estetik ve güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Sultangazi’de seçkin bir güzellik merkezi arayışında olan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor, hizmetlerimizi bu ruhla ve ilk günkü heyecanla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sayesinde inşa ettiği ve saygın müşteri portföyü ile birlikte gurur duyarak hizmetlerine devam ediyor.

Güzellik adına tüm hizmetlerimiz, sektör alanında uzman ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Sultangazi’de güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Sultangazi şubesine uğrayarak profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Uğur Mumcu Mahallesi, Eski Edirne Asf. D:No:16, 34260 Sultangazi/İSTANBUL

Adres

Uğur Mumcu Mahallesi, Eski Edirne Asf. D:No:16, 34260 Sultangazi/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Sultangazi Şubesi Hakkında

Sultangazi güzellik merkezi olarak sahip olduğumuz kalite ve vizyon ile tüm bakım ve güzellik adı altındaki uygulamalarımızdan memnun ayrılmanız için daima sizlerleyiz. Alanında uzman kadromuz, sizlerin talepleri doğrultusunda en doğru analizi yaparak güzellik ve bakım işlemlerini en verimli şekilde tamamlanmalarını sağlamaktadır. Sultangazi bölgesinde güzellik salonu arayışında olanlar ve güzellik kavramına önem gösterenler için tek bir adres: Neslim Güngen Sultangazi!

Sizlerde profesyonel ve uzman deneyime sahip çalışma arkadaşlarımız ile güzellik ve bakım alanında sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Sultangazi güzellik merkezi olarak verdiğimiz uygulama hizmetlerini severek ve sizlerin memnuniyetini önemseyerek yapıyoruz. Peki özenle yaptığımız hizmetlerimiz arasında neler var?

Neslim Güngen Sultangazi Güzellik Merkezinde Neler Var?

Güzellik ve bakım işlemlerimiz; kalıcı eyeliner uygulaması, fibroderms çatlak metodu, selülit protokolü, kirpik lifting ve ipek kirpik, microblading uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, cilt bakım protokolleri ve lipones bölgesel incelme gibi uygulamalardan oluşmaktadır.

Sultangazi güzellik merkezi şubemizde; uzun yılların verdiği tecrübe ve güzellik sektöründeki tanınırlığı ile misafirlerimizin kusursuz bir hizmet almasını sağlıyoruz.

Güzellik merkezimiz içerisindeki cihaz ve uygulamalarımızın, kişilerin istekleri doğrultusunda özel olarak uygulama planı yapılmaktadır. Neslim Güngen Sultangazi güzellik merkezimize geldiğinizde, vücut yapısı ve metabolizmalarınıza göre uygunlukta güzellik ve bakım paketlerden yararlanabilirsiniz.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır?

  1. Kalıcı dudak renklendirme işlemi kalıcı olarak makyaj tekniği şeklinde yapılan bir uygulamadır. İşlem öncesinde gerekli kontrol yapılıp cildinize en uygun dudak kalıcı makyajı seçilmektedir.
  2. İşlem öncesinde dudak bölgesine etkili olan anestezi kremi sürülmektedir.
  3. 10-15 dakikalık bekleme süresinden sonra dudak kalemi ile dudak hatları simetrik bir şekilde çizilir.
  4. En uygun renk kararı sonrasında uygulama ortalama 30-45 dakika olarak devam etmektedir.
  5. Tek kullanımlık mikro iğneler yardımı ile dudak bölgesinin en üst bölgesine renk pigmenti yerleştirilir.
  6. Yapılan tüm işlemler ortalama 1,5 saat sürmektedir.

Sultangazi Güzellik Merkezi Clines Akne Protokolü

Clines akne protokolü, akne ve leke bulunan ciltlerin ihtiyaçlarına karşılık hazırlanmış, sivilceli cilt yapısına sebep olan faktörlerle savaş bir protokoldür. Alanında tecrübeli uzmanlarımız, ciltteki yapı analizini yaptıktan sonra ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış Clines akne protokolünü uygulamaktadır. Uygulama yapıldıktan ilk seanstan sonra gözle görülür harika sonuçlar oluşmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Kullanım Süresi

Kalıcı eyeliner uygulaması yarı kalıcı bir işlem olarak yapılmaktadır. Eyeliner’ın renk ve belirginlik kalıcılığı zaman içerisinde kaybolsa da eyeliner işleminde kullanılan pigment boyaları cilt üzerinde ömür boyu kalıcılık sağlamaktadır.

Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Neslim Güngen Sultangazi Güzellik Merkezi, müşterilerine sunduğu ekonomik fiyatlar ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Markamız, profesyonel ekibi ve hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyeti garantili hizmet anlayışına sahiptir. Eğer siz de firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanmak isterseniz Sultangazi Güzellik Merkezi şubemizden randevu alabilirsiniz.