Skip to content

NESLİM GÜNGEN

SAMSUN

Neslim Güngen Samsun şubesi; güzelleştirici ve rahatlatıcı bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile Samsun’da profesyonel bir güzellik merkezi arayan kadınlar için tasarlanmıştır.

Neslim Güngen Ailesi olarak, güzellik merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için her zaman hizmetinizde olacağımızı söylüyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarımına dair çeşitli işlemler ile Samsun’da hizmetinizdeyiz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli ve tecrübeli bir güzellik merkezi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Neslim Güngen Samsun ekibi olarak, Samsun güzellik merkezi şubemizde sizlere rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı seviyoruz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz. Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Samsun’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Samsun şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız    

 

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

İletişim Bilgileri

Adres

3.Kısım, Güzelyalı Mahallesi , Atatürk bulvarı, 3061. Sk. No:234, 55900 Atakum/Samsun

Adres

3.Kısım, Güzelyalı Mahallesi , Atatürk bulvarı, 3061. Sk. No:234, 55900 Atakum/Samsun

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Samsun Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN SAMSUN GÜZELLİK MERKEZİ

Güzellik anlayışınızın ön planda tutulduğu Samsun güzellik merkezi şubemizde, siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından verilen hizmetlerimiz günümüz koşullarındaki en teknolojik cihaz ve ürünler aracılığı ile yapılmaktadır.

Atakum güzellik merkezi olarak en doğru hizmet kalitesini sunabilmek için misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun bakım ve uygulamaları analiz ederek gerçekleştiriyoruz.

Kalitesinden asla ödün vermeyen Neslim Güngen markamız, standartlarını en yüksekte tutmasının yanında hizmet kalitesini de her geçen gün arttırarak, güzellik ve bakım sektörüne adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor.

Farklı uygulamaların birbirinden kusursuz olarak yapıldığı Neslim Güngen Samsun Güzellik Merkezi şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Samsun Güzellik Merkezi Şubesinde Neler Var?

Güzellik ve bakım uygulamalarında tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile birçok alanda hizmet veriyoruz. İpek kirpik ve kirpik lifting, cilt bakımı protokolü, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, lipones bölgesel incelme, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, fibroderms çatlak metodu, kalıcı dudak renklendirme, microblading uygulaması gibi uygulamalarımız ile her türlü güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamaları ile sadece Samsun’da en iyi güzellik merkezi olmayı değil, Türkiye’nin en iyisi olma konusunda iddialıyız! Tek seans işlemlerde 8-25 cm arası incelme elde edilen Lipones ve Lipones MAX cihazlarımız ile uyguladığımız seanslar ile danışanlarımızı tekrardan aynalarla barıştırıyoruz.

Kirpik Liftinginin Zararları Var Mıdır?

Bu uygulamanın genelde herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat işlem yapılan kısım göz bölgesi olduğu için dikkatli bir işlem gerektirmektedir. Lifting işleminde kirpiklere kimyasal solüsyon sürüldüğü için gözler tahriş olabilir ve istenmeyen reaksiyonlar ile karşılaşılabilir.

Dudak Renklendirme Kimlere Yapılmaz?

  • Deriye rengini veren pigmentlere karşı alerjisi olan kişiler
  • Psikolojik hastalığı olan kişiler
  • Dudak bölgesinde yara olan kişiler
  • Dudak bölgesindeki kılcal damar çatlaması olanlar
  • 18 yaş altında olan kişiler

Samsun Güzellik Merkezi-İlk Seanstan İtibaren Kalçada Sıkılaşma ve Dikleşme!

Popo dikleştirme uygulamasının temel amacı, vakumlu bir başlık yardımı ile kullanılarak yağı yoğunlaştırarak popo bölgesindeki görünümü daha da estetik bir hale getirmektir. Diğer cihazlardan çok daha etkili olan Fibroderms XXL cihazının pop-up başlığı, kalçaları daha da hacimlendirerek estetik bir görünüm kazandırılmasını sağlamaktadır.

Samsun Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Samsun şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.

Vücudunuzdaki tüm güzellik ve bakım ihtiyacınız için aradığınız hizmetleri bulabileceğiniz şubemizde, Atakum güzellik merkezi hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de şubemizi ziyaret edip tüm işlemler hakkında detaylı bilgi almaya davet ediyoruz.