Skip to content

NESLİM GÜNGEN

PENDİK

Neslim Güngen Pendik şubesi; her kadına özel olarak, estetik ve güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Pendik’te seçkin bir güzellik merkezi arayışında olan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor, hizmetlerimizi bu ruhla ve ilk günkü heyecanla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sayesinde inşa ettiği ve saygın müşteri portföyü ile birlikte gurur duyarak hizmetlerine devam ediyor.

Güzellik adına tüm hizmetlerimiz, sektör alanında uzman ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Pendik’te güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Pendik şubesine uğrayarak profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

rize

İletişim Bilgileri

Adres

Doğu Mah. 23 Nisan Cad. Lale blok No:61/B Pendik - İstanbul

Adres

Doğu Mah. 23 Nisan Cad. Lale blok No:61/B Pendik - İstanbul

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Pendik Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN PENDİK GÜZELLİK MERKEZİ

Pendik bölgesindeki güzellik merkezimiz, güzellik ve bakım alanında hizmet vermek doğrultusunda açılmıştır. Tecrübeli uzman ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini ilk sırada tutan bir politikaya sahibiz. Pendik Güzellik Merkezi olarak güzel ve estetik görünümün sosyal bir ihtiyaç olduğunun farkındayız. Bu farkındalığın sonucu siz değerli misafirlerimize güzellik ve bakım alanında birçok hizmeti vermekteyiz.

Güzellik merkezimiz içeriğinde modern tıbba dair en güncel imkanları kullanarak güzellik kelimesinin karşılığını sizlere fazlasıyla yaşatmaktadır. Neslim Güngen Pendik şubemiz bünyesinde cilt bakımı, lazer epilasyon, çatlak tedavisi, bölgesel incelme gibi uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar yerli üretime sahip cihaz ve ürünler ile kusursuz sonuçlar vermektedir.

Sürekli gelişen estetik ve güzellik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek kendimizi güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Pendik güzellik merkezi olarak vizyonumuz, güzellik ve bakım alanında hizmetlerimizi en iyi kalitede profesyonel olarak sizlere sunmaktır. Peki profesyonel olarak uyguladığımız hizmetlerimiz arasında neler var?

Neslim Güngen Pendik Güzellik Merkezinde Neler Var?

Kaliteli hizmet vizyonumuz ile kadınların güzellik salonlarındaki ihtiyaçlarını tecrübeli şekilde uyguluyoruz. Profesyonel uygulamalarımız ve yerli üretim cihazlarımız ile adımızdan söz ettirmek için çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz.

Cilt bakımı kapsamında tüm cilt yapılarına uygun bakım ve yenileme hizmeti sunmaktayız. Clines leke protokolü ve 33 farklı cilt tipine uygun cilt onarım seçenekleri ile her cildin ihtiyacını karşılayıcı bir tedavi yöntemi sunmaktayız.

Kirpik lifting, ipek kirpik, kalıcı eyeliner uygulaması, fibroderms çatlak metodu, kalıcı dudak renklendirme, cilt bakımı protokolü, lipones bölgesel incelme, microblading uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, selülit onarım protokolü gibi uygulamalarımız ile bakım ve güzellik adına işlemlerimiz en doğru sonuçlarla Pendik güzellik merkezi şubemizde uygulanmaktadır.

Soğuk Plazma Uygulaması Hangi Durumlarda Kullanılır ve avantajları nelerdir?

Soğuk plazma işlemi ince ve derin kırışıklığa sahip cildin gençleştirilmesi için uygulanmaktadır. Ayrıca dekolte ve boyun çizgilerinin onarılmasında, göz çevresinde oluşan görünümün onarımında ve dudak bölgesindeki gençleştirme etkisi amaçlı kullanılmaktadır. Soğuk plazma uygulamasının avantajları;

  • Cerrahi işlem olmadığı için pratik bir uygulamadır. İşlem sonrası herhangi bir iz kalmaz.
  • Doğal olmayan bir görüntü elde edilmez.
  • Lokal anestezik kremler ile uygulama tamamlanır. İşlem sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez.
  • Uygulama bölgesindeki cildin iyileşmesini ve genç gözükmesini sağlar.
  • İhtiyaca göre seans tekrarı güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Cilt bakımı herkes için ayrı önem taşımaktadır. Çevresel faktörlerden etkilenen cilt görünümüne dikkat edilmelidir. Bundan dolayı düzenli bir şekilde cilt bakımı yaptırılmalıdır. Ciltte bulunan akne ve lekeler için cilt tipine uygun ürünler kullanılmalıdır. Bu ürünler dışında ozon bakımı, yüz masajı ve akne giderici uygulamalar ile daha güzel ve estetik bir görünüme sahip olunabilmektedir.

Pendik Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Uzun yıllar sonucu yapılan çalışmaların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Pendik şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.