Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MALATYA

Neslim Güngen Malatya şubesi, Malatya’da güvenilir ve kaliteli bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için son teknoloji sistemler ile kuruldu. Sizleri güzel ve en yeni halinizle tanıştıracak işlemlerimiz ile aynalara küsme derdine son veriyoruz. Malatya’da profesyonel olarak güzellik merkezi arayışınıza son verip daima hizmetinizde olacağız.

En İyi Halinizle

Tanışın

Güzellik sektöründeki 23 yıllık deneyimi ile Neslim Güngen markası her gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Seçkin hizmeti ile bu markayı Malatya bölgesinde en iyi şekilde temsil etmek için uzun ve güzel bir yola çıktık. Güzellik hizmeti adına çıktığımız bu yolda tek hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize profesyonel ve unutulmayacak bir hizmet vermek oldu.

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuz ve yerli olarak üretilen Neslim Güngen cihaz ve ürünleri ile birleştirdik. Malatya şubesi olarak sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman ve profesyonel estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Malatya şubesi olarak rahatlayarak güzelliği hissetmenizi istiyoruz. Güzellik ve bakım işlemlerimiz ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir profesyonellik hizmet deneyimi yaşatmak için yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

İletişim Bilgileri

Adres

İnönü Mah. İnönü Cad. No:174/C Yeşilyurt / Malatya

Adres

İnönü Mah. İnönü Cad. No:174/C Yeşilyurt / Malatya

Hizmetlerimiz