Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KÜTAHYA

Neslim Güngen Kütahya şubesi; her kadının kendisine ayrı güzelliğine güzellik katması için Kütahya’da kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu inançla sizlere en profesyonel şekilde sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Güzellik ve bakım sektöründeki 23 yıllık deneyime sahip Neslim Güngen markası bu deneyimi sayesinde saygın bir müşteri portföyüne sahiptir.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında donanımlı ve uzman estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Kütahya güzellik merkezi arayışına son verecek olan şubemiz daima kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

WhatsApp Image 2022-10-14 at 16.49.08

İletişim Bilgileri

Adres

Alipaşa Mah Değerli Sok . No:10 Kütahya

Adres

Alipaşa Mah Değerli Sok . No:10 Kütahya

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Kütahya Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN KÜTAHYA GÜZELLİK MERKEZİ ŞUBESİ

Kütahya’da güzellik ve bakımınız için en iyi ve güvenilir güzellik merkezi ile sizlerleyiz. Uygulamalarımız her zaman en uygun fiyat politikası ve güvenilirlik ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Cilt gençleştirici ve güzelleştirmeye ihtiyaç duyduğunuzda kaliteli bir güzellik merkezi veya salon arıyorsanız Neslim Güngen Kütahya şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güzelliğinize güzellik katacak tüm hizmetleri bulabileceğiniz şubemizde, Kütahya güzellik merkezi hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız. Bu özel hizmet servisi ile Neslim Güngen Kütahya şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Kütahya Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt ve güzellik uygulamalarımız; microblading uygulaması, kalıcı dudak renklendirme, kalıcı eyeliner uygulaması, selülit onarım protokolü, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, lipones bölgesel incelme, cilt bakımı protokolleri, fibroderms çatlak metodu, kirpik lifting ve ipek kirpik işlemlerinden oluşmaktadır.

Bölgesel ve vücut şekillendirme protokollerimiz ile sadece Kütahya’da en iyi güzellik merkezi değil tüm Türkiye’de en iyisi olma konusunda oldukça iddialıyız. Bunun sebebi ise profesyonel ekimizin tecrübesi ve yerli üretim cihazlarımızın olağanüstü sonuçları vermesidir. Tek seansta 8-25 cm arası incelme sağlayan özel Lipones MAX cihazımızla sizleri aynalar ile tekrardan barıştırıyoruz.

Kütahya Güzellik Merkezi Şubesinde Uygulanan Pumpkin Peel İşleminin Faydaları Nelerdir?

Balkabağı bakımı, kuru ciltlerin yapısındaki en üst tabakayı arındırarak cilt üzerinde oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Çil ve leke tedavisinde de önemli bir tedavi yöntemi olan pumpkin peel işlemi sayesinde cildinizdeki canlı görünümün keyfini çıkarın.

Balkabağı meyvesi içerik olarak mineral, vitamin ve antioksidan gibi vücuda yararlı bileşenlerde oluşmaktadır. Bu meyvenin özellikle etli kısım ve tohum bölgeleri, cilde iyi gelen birçok besin maddesi içermektedir. Cilde iyi gelen bu maddeler nemlendirici ve cilt yapısındaki hasarlı hücreleri onarıcı bir rol üstlenmektedir.

Neslim Güngen Kütahya Güzellik Merkezi Balkabağı Bakımının Cilde Faydaları Nelerdir?

  • Cilt hücrelerinin yenilenme süresini hızlandırarak cildin daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olmasını sağlar.
  • Cilt kuruluğunu gözle görülür bir şekilde tedavi etmektedir. Cilde aydınlanma etkisi sağlamaktadır.
  • Cilde pürüzsüz bir doku kazandırarak kırışıklığı azaltır ve geciktirir.
  • Akneyi azaltır ve ciltteki sivilce oluşumunu önlemektedir.
  • Ciltteki sebum dengesini kazandırarak siyah nokta ve leke gibi sorunların tedavi edilmesine yardımcı olur.
  • Cilt gözeneklerini sıkılaştırır. Cilde canlı ve parlak bir görünüm sağlar.

Saç Ekiminde Greft Nedir ? Saç Ekimindeki Önemi Nedir?

Saç veya vücuttaki herhangi bir bölgesindeki dokunun, vücuttaki başka bir bölgeye köklerin canlılığını koruyarak nakil edilme işlemine greft denilmektedir. 1 greft kaç saç teli içermektedir sorusunun cevabı ise 1-4 saç teli aralığındadır. Saç ekimi alanındaki saç grefti kelimesinin karşılığı, her saç tabakasının deri ile birlikte alınan bölümüne verilen tanımlamadır. Kısaca saç ekiminde bahsedilen saç kökü nakline greft nakli de denilmektedir. Kütahya güzellik merkezi şubemizde saç ekimi işlemleri profesyonel uzmanlarımız sayesinde problemsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Gözle görülür sonuçlar ile bizlerle iletişime geçiniz.

Kütahya Güzellik Merkezi ile Leke ve Aknelere Kesin Çözüm

Kütahya güzellik merkezleri olarak Neslim Güngen Kütahya şubemiz cilt bakım uygulamalarımızda sizler için son sistem ve teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Özellikle 13+1 multifonksiyonel cilt bakım cihazı ve Fibroderms XXL cilt bakım cihazlarımız ile cildinizi derinlemesine temizleyip canlı bir görünüm kazandırıyoruz.

Çeşitli sebeplerden dolayı oluşan cilt akne ve lekelerini gidererek yeni akne oluşumunu da önlüyoruz. Leke ve cilt bakımlarımızda kullandığımız ürünlerimiz, özel leke önleyici bileşenleri sayesinde ciltteki var olan lekeleri ortadan kaldırır.

Kütahya Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Kütahya şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.