Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ANTALYA KONYAALTI

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” diyorsanız, Neslim Güngen Konyaaltı şubemizde sizleri bekliyoruz. Sizi en iyi halinizle tanıştıracak ve aynalarla barıştıracak işlem ve protokollerimizle ağırlıyoruz. Antalya Konyaaltı güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda da iddialıyız!

Neslim Güngen Ailesi olarak, merkezimizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çalışmayı seviyoruz.

En İyi Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesinden yola çıktık. Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu büyük markayı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için de sizi en iyi halinizle tanıştırabilecek kapasiteye sahibiz. Neslim Güngen Konyaaltı olarak açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duyuyoruz.

Kalite anlayışımız ve üstün hizmet tutkumuzu yerli ve milli Neslim Güngen cihaz ve ürünleriyle birleştirdik. Konyaaltı şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Güzellik içeriden gelir. Neslim Güngen Konyaaltı şubesi olarak hem rahatlamanızı hem de güzel hissetmenizi istiyoruz. Cilt bakım protokollerimiz, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme işlemlerimiz, microblading ve kalıcı makyaj uygulamalarımız ve nail-art sanatımız ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

KONYAALTI

İletişim Bilgileri

Whatsapp

+90 530 067 66 06

Whatsapp

+90 530 067 66 06

Adres

Kuşkavağı Mahallesi 563. Sokak No:2/17 Konyaaltı/Antalya

Adres

Kuşkavağı Mahallesi 563. Sokak No:2/17 Konyaaltı/Antalya

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Antalya Konyaaltı Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN KONYAALTI GÜZELLİK MERKEZİ

Konyaaltı güzellik merkezi, bölgesel incelme, cilt uygulamaları ve çeşitli güzellik bakım alanında hizmet veren modern etkili ve son teknolojik ekipmanlar ile bilimsel sonuçlar veren en güvenilir adreslerden birisidir.

Neslim Güngen Konyaaltı şubesi olarak güzelliğe dair her hizmeti siz özel misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Antalya Konyaaltı bölgesinde bulunan ve en iyi güzellik merkezi arasında yer alan güzellik bakım firmamız özellikle kadınların birçok cilt bakım uygulamalarının hizmeti için daima profesyonel olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Konyaaltı güzellik merkezi olarak işimizi severek yapıyoruz. Güzellik anlayışınıza ekstra güzellik katacak tüm hizmetleri bulabileceğiniz Antalya şubemizde, güzellik hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de ailemizin görmekten gurur duyarız. Bu özel hizmet servisi ile Neslim Güngen Konyaaltı şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Konyaaltı Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt ve güzellik uygulamalarımız; kalıcı dudak renklendirme, kalıcı eyeliner uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, lipones bölgesel incelme, fiboderms çatlak metodu, kirpik lifting ve ipek kirpik, microblading uygulaması, cilt bakımı protokolleri, selülit onarım protokolü işlemlerinden oluşmaktadır.

Cilt bakımı ve güzellik alanındaki bölgesel şekillendirici protokollerimiz sayesinde sadece Konyaaltı’da en iyi güzellik merkezi hedefi değil tüm Türkiye bölgesinde en iyisi olmak için çalışıyoruz. Bu hedefimizi profesyonel uzman kadromuz ve yerli üretim cihaz ürünlerimiz ile pekiştiriyoruz. Lipoders, Lipones Max gibi gözle görülür etkili sonuçlar veren cihazlarımızın işlemlerinin sonuçlarını görmeniz için sizleri de Antalya güzellik merkezi şubemize bekliyoruz.

Misafirlerimizin her biri için özverili şekilde tamamladığımız işlemlerimizin çeşitliliği ve kaliteli olması, güzellik merkezimizin en çok tercih edilen marka olmasının önemli sebeplerindendir. Alınan hizmetler sırasında kullanılan malzeme ve ürünlerin kalitesi; hijyenik olması güzellik merkezimizin güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Avantajları

Kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında aynanın karşısına geçerek eyeliner kullanmanıza gerek kalmaz. Uygulama sonrası bakışlarınıza ek çekicilik gelir. Aynı zamanda açık renkli kirpiklerin bakışları iyileştirilir ve eksik kirpiklerin görünümü düzeltilir.Konyaaltı güzellik merkezi olarak deneyimli ekibimiz ile kalıcı eyeliner uygulamasını steril bir şekilde uyguluyoruz.

Konyaaltı Güzellik Merkezi Selülit Mezoterapisi

Selülit, kadınlarda ve erkeklerde fark etmeksizin her yaş grubunda görülebilen bir dolaşım hastalığıdır. Selülitin sebebi ise derinin alt kısmında bulunan yağ hücrelerinin anormal bir şekilde birikmesi ve bu birikmenin sonucunda bazı alanlardaki kan dolaşımının bozulmasıdır. Selülite en iyi tedavi yöntemi olarak mezoterapi iğneleri de bu biriken yağ hücrelerini yok etmek için geliştirilmiştir. Selülit mezoterapisi sayesinde sizler de pürüzsüz ve lekesiz görünüme sahip olabilirsiniz.

Konyaaltı Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Konyaaltı şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Konyaaltı Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.