Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KARŞIYAKA/BOSTANLI

Neslim Güngen Karşıyaka şubesi, İzmir Karşıyaka’da seçkin bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için büyük bir özveri ile kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve cilt işlemlerimiz Karşıyaka’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için tasarlandı.

En İyi Halinizle

Tanışın

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuz ve yerli Neslim Güngen ürünleri ile birleştirdik. Karşıyaka şubesi olarak sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyiminden yola çıkarak saygın bir müşteri portföyüne de sahip olduk ve bu gururla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Güzellik ve bakım adına çıktığımız bu yolda ana hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek olacaktır.

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Karşıyaka şubesi olarak güzelleşme işlemini en profesyonel şekilde yapmayı hedefliyoruz. Cilt bakım protokollerimiz ve işlemlerimiz ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için daima hizmetinizdeyiz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

izmir

İletişim Bilgileri

Adres

İmbatlı mah. 1595 sok. 100/C Karşıyaka/İZMİR

Adres

İmbatlı mah. 1595 sok. 100/C Karşıyaka/İZMİR

Hizmetlerimiz