Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BAĞDAT CADDESİ

Neslim Güngen Bağdat Caddesi şubesi, kadınların bakımlarını profesyonel olarak Bağdat Caddesi bölgesinde özenle yapabilmeleri için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak doğal güzelliklerine doğallık ve estetik katmayı içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda hizmet anlayış ruhu ile sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesiyle uzmanlaştırdığı ve bunun doğrultusunda saygın müşteri portföyü oluşturup gurur tablosu olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli estetisyenlerimiz tarafından verilen hizmetlerimiz birinci sınıf olarak yapılıyor ve siz değerli misafirlerimizden tam not alıyor. Bağdat Caddesi’nde güzellik merkezi arıyorsanız; Neslim Güngen Bağdat Caddesi şubesine uğramanızı ve kaliteli hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen yerli cihaz ve ürünlerimizi kullanmaktayız.

unnamed

İletişim Bilgileri

Adres

Caddebostan, Bağdat Cd. Ak Apt D:No: 270, 34728 Kadıköy/İstanbul

Adres

Caddebostan, Bağdat Cd. Ak Apt D:No: 270, 34728 Kadıköy/İstanbul

Hizmetlerimiz