Skip to content

NESLİM GÜNGEN

AYDIN KUŞADASI

Neslim Güngen Aydın Kuşadası şubemizde, “Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile hareket ediyoruz. Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi zinciri olarak, sizleri birinci sınıf güzellik ve bakım uygulamaları ile tanışmaya davet ediyoruz. Aydın Kuşadası’nda güzellik merkezi arayışınıza son verecek hizmetlerimiz, son sistem son teknoloji cihazlarımız ve ürünlerimizle sizleri de şubemize bekliyoruz.

Aynalarla Barışın

Neslim Güngen Ailesi olarak, merkezimizde sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmayı seviyoruz. 23 yıl geçen güzellik sektöründe artık lider konumunda olan Neslim Güngen’in bilgi ve birikimleri ile kurulan Aydın Kuşadası şubemiz, açıldığı günden beri misafirlerimizin cildini, bedenini ve ruhunu güzelleştirecek şekilde hizmet vermektedir.

Cilt bakım-onarım-yenileme, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, microblading, kalıcı makyaj ve nail art uygulamalarımızda uluslararası kalite standartlarındaki cihazlarımızı ve kendi markamız olan ürünlerimizi kullanıyoruz.

Markalarımız

Neslim Güngen’in sahibi olduğu Clines, Cosmex ve Fibroderms markalarımızın ürünleri ile en iyi bakımları sağlarken, Gelecek AR-GE Makine’de uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz cihazlarımız ile de en iyi sonuçları almanız için çalışıyoruz.

Aydın Kuşadası’ndaki kadınlara üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurduğumuz Neslim Güngen Aydın Kuşadası şubemize sizleri de bekliyoruz.

IMG20210329154306

İletişim Bilgileri

Adres

Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes BLV. Kapı No:74 Kuşadası/AYDIN

Adres

Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes BLV. Kapı No:74 Kuşadası/AYDIN

Hizmetlerimiz