Skip to content

Zorla Güzellik Olur Kitabı 3 Günde Tükendi

Zorla Güzellik Olur Kitabı 3 Günde Tükendi

Neslim Güngen’in sıfırdan zirveye uzanan yolculuğunu kaleme aldığı Zorla Güzellik Olur kitabı D&R raflarındaki yerini aldı. Turkuvaz Medya aracılığıyla Daha Kitap’tan çıkan Zorla Güzellik Olur’un lansmanı da geçtiğimiz gün Galataport D&R’da gerçekleşti.

Basın, sanat dünyası ve Güngen’in yakın çevresinin davetli olduğu lansmanda, hayranları yine de Neslim Güngen’i yalnız bırakmadı ve imza almak için sıraya girdi. 11 Eylül’de ilk baskıya giren kitabın stokları 3 günde tükendi ve ikinci baskıya gidildi. Neslim Güngen’in sevenlerinden büyük bir ilgi gören kitap, hem bir başarı hikayesi hem de kişisel gelişim kitabı özelliği taşıyor. D&R kişisel gelişim kitabı olarak çok satanlar arasına giren Zorla Güzellik Olur hakkında Neslim Güngen,

“Benim bebeğim gibi. Kimseye anlatmadığım şeyleri, kitapta sevenlerimle paylaştım. Kitabı kadınlara ilham vermek, onlara umut olmak için yazdım. Güçlü kadınlara dokunabilirsem ne mutlu bana” açıklamasında bulundu. D&R kişisel gelişim kitabı olarak tüm D&R mağazaları ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Güngen’in 14 Eylül’de kitapla aynı ismi taşıyan şarkısı da çıktı.

Neslim Güngen’in Zorla Güzellik Olur şarkısını da aşağıdan dinleyebilirsiniz;