Skip to content

En Çok Kazandıran Franchise Modeli

En Çok Kazandıran Franchise Modeli

En Çok Kazandıran Franchise Modeli

En karlı iş fırsatlarından birisi de büyük firmaların bayilik fırsatını değerlendirmektir. Günümüzde yüksek marka değerine sahip firmaların sunmuş olduğu franchise fırsatı sayesinde sizler de pazarlama stratejisi ile birlikte yüksek gelirlere sahip olabilirsiniz. Büyüme ve tanınırlık açısından başarılı sonuçlar almak isteyen cafeler, güzellik merkezleri, gıda, spor, eğitim, giyim ve aksesuar sektöründeki firmalar franchise yöntemini kullanmaktadır. Bayilik veren cafeler gibi birçok farklı sektörde firmalar yüksek getiri olanağı sunmaktadır.

Franchise Nedir?

Franchise sistemi; verdiği hizmet ile başarılı olmuş veya adından söz ettiren firmaların, marka ve hizmet ürünlerini sunma hakkını belirli koşullarda farklı kişi ve kuruluşlara verdiği bir pazarlama yöntemidir. Büyüyen Dünya pazarı ile birlikte Türkiye’de de birçok farklı sektör ve alanda gelişmeler yaşanmaktadır. Satış ve pazarlama yöntemlerinde de en çok tercih edilen büyüme yöntemi franchise sistemidir.

Franchise Sistemine Neden Geçilmeli?

 • Franchise sistemine sahip firmaların planlaması sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlanır.
 • Marka bilinirliği açısından kısa zaman içerisinde rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.
 • Franchise açılışından sonra
 • Franchising sistemi yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde size kısa zamanda rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.
 • En ufak bir sorununda çözüm sağlayabileceği, üst kademede birisinin olmasıyla beraber hem zaman hem de finansal olarak tasarruf sağlıyor.
 • Bilinen bir marka veya ürün olduğu için rahat bir şekilde satış yapabilir.
 • Hazır bir sistem olduğundan dolayı kişi, ürününü veya markasını tanıtmakla daha az zaman harcıyor ve daha hızlı ve kaliteli şekilde satış gerçekleştiriyor.

Franchise Avantajları Nelerdir?

Franchise yönteminin amacı hizmeti devam ettirilen iş modelinin farklı şubeler ile arttırılmasıdır. Bu iş modelinde hem bayilik veren hem bayilik alan firma karşılıklı olarak yarar sağlamaktadır. Bununla birlikte franchise iş modelinin birçok avantajları aşağıdaki gibidir.

 • Bayilik veren firmanın marka gücünden yararlanmak
 • Reklam ve pazarlama konusunda franchise sistemi sunan firmaların sosyal medya, mimari tasarım ve dijital pazarlama desteği
 • Franchise açılışı öncesinde ve sonrasında işletmecilik profesyonelliğinin deneyimi
 • Her bütçeye uygun maliyet tablosu
 • Sürekli olarak yenilenen eğitim ve teknoloji desteği

Bayilik Veren Cafeler

Ülkemizde son yıllarda çeşitli birçok alana hitap eden cafe bayilikleri bulunmaktadır. Kısa vade süre içerisinde geri dönüş almak isteyen girişimciler için cafe bayilikleri büyük avantaj ve olanaklar sunmakadır. Düşük maliyete sahip franchise veren cafeler hızlı geri dönüş oranı ile tercih edilen önde sektörlerden birisidir. Cafe bayiliklerinde hizmet verilecek alanın büyüklüğüne göre maliyet artışı olmaktadır.

Neslim Güngen Franchise Modeli

Bilindiği gibi Neslim Güngen markası güzellik ve estetik alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi düşük sermaye ile kısa süre içerisinde yüksek kazanç getirisi sağlamaktadır. Franchise modeli sayesinde Türkiye genelinde yüzlerce şubenin açılışını yapan Neslim Güngen yüzlerce kadının da girişimci ruhunu ortaya koymasını sağlamıştır. Herhangi bir gelecek kaygısı yaşamak istemeyen genç nüfus ve iş stresi sorununu ortadan kaldırmak isteyen kişiler için yüksek getiri sağlayan bir iş fırsatını sizlere sunuyor. Özellikle girişimci kadınlara benzersiz bir kazanç sistemi sunduğumuz franchise bayilik modelimiz ile bulunduğunuz şehirde ilk olarak güzellik sektörünün kazananları arasında yer alabilirsiniz. Üstelik bu yerinizi 100 şube ve profesyonel ekibe sahip Neslim Güngen Ailesi’nin profesyonel desteği ile taçlandırabileceksiniz.

Bayilik veren cafeler, franchise giyim firmaları gibi birçok sektörde olduğu gibi özenle hazırlanmış olan güzellik merkezi franchise modelimiz anahtar teslim projesi ile birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Lokasyon Danışmanlığı

Lokasyon danışmanlığı hizmetimiz en doğru konumda dükkan seçmenize yardımcı olmaktadır. Gerekli araştırmalar ve veriler sonucunda doğru bir işletme lokasyonu için daima hizmetinizdeyiz.

Mimari Destek

Neslim Güngen mimari desteği sayesinde iyi bir dekorasyona sahip güzellik merkezi sahibi olabilirsiniz. Uygulama odaları, bekleme alanı gibi göze hoş gelmesi gereken bölgelerin en şık şekilde tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

Personel İşe Alım

Tüm şubelerimizin personel seçimi öncesi iş ilanı, iş alımı ve sonrasındaki süreci İnsan Kaynakları Uzmanlarımız tarafından kontrolü sağlanmaktadır.

Cihaz ve Protokol Eğitimi

Alanında akademik kariyere sahip tecrübeli eğitmenler aracılığı ile verilen eğitimlerimiz, hazırlanan müfredat doğrultusunda detaylı ve uygulamalı şekilde verilmektedir. Canlı modeller üzerinde yapılan eğitimlerimiz tecrübeli ve tecrübesiz tüm personellere en sade şekilde anlatılmaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Desteği

Yeni müşteri potansiyeli bulma konusunda önemli bir yere sahip olan sosyal medya ve dijital pazarlama bölümünde kendi ekibimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Sosyal medya paylaşımları, harita ve yorum değerlendirmeleri, özel reklam takibi ile sosyal medya ve dijital pazarlama desteğimiz sizlerle.

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Franchise Modelinde Sizleri Neler Bekliyor?

Franchise anlaşmasının devamında operasyonel ve pazarlama destekleri ile güzellik sektörünün en büyük markasının çatısı altında olmanın avantajlarından faydalanabileceksiniz. Güzellik merkezi yatırımınızı 23 yıllık sektör profesyonelliğine sahip Neslim Güngen farkı ile birlikte kariyer hedeflerinize emin adımlarla yürümeniz kolaylaşacak.

 • Güzellik ve bakım sektöründeki tecrübeli geçmişi sayesinde marka tanınırlığı çok yüksek Neslim Güngen ile iş ortaklığı yapma şansı
 • En doğru konum ve lokasyonda güzellik merkezi açma konusunda uzman desteği
 • Günümüzdeki en çok tercih edilen güzellik sektöründe yüksek karlı franchise modeli
 • Yerli üretim cihaz ve ürünler ile memnun müşteri kitlesi edinme
 • Güzellik merkezinizin dekorasyon ve tasarımında uzman desteği
 • Uygulamalarda kullanılan cihazların kurulumu ve öncesinde uzman eşliğinde eğitim dersleri
 • Personel işe alımlarında insan kaynakları uzman desteği ve personel eğitimleri
 • Dijital pazarlama ekibi sayesinde sosyal medya kontrolü ve tüm sorunlara yönelik çözüm desteği
 • Bütçe planlama konusunda uzman desteği

Neslim Güngen Güzellik Merkezi Franchise olmanın avantajları ve detaylı tüm bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.