neslim güngen zeytinburnu güzellik merkezi

NESLİM GÜNGEN

ZEYTİNBURNU

Neslim Güngen Zeytinburnu şubesi; her kadına özel olarak, estetik ve güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Zeytinburnu’nda seçkin bir güzellik merkezi arayışında olan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor, hizmetlerimizi bu ruhla ve ilk günkü heyecanla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sayesinde inşa ettiği ve saygın müşteri portföyü ile birlikte gurur duyarak hizmetlerine devam ediyor.

Güzellik adına tüm hizmetlerimiz, sektör alanında uzman ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Zeytinburnu’nda güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Zeyinburnu şubesine uğrayarak profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Nuripaşa mah 58. Bulvar cad 124A kat1 Zeytinburnu İstanbul

Adres

Nuripaşa mah 58. Bulvar cad 124A kat1 Zeytinburnu İstanbul

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Zeytinburnu Şubesi Hakkında

Zeytinburnu güzellik merkezi olarak güven ve kalite anlayışı ile çıktığımız yolda siz değerli misafirlerimize profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bölgesel zayıflama, buz başlıklı epilasyon, cilt bakımı ve onarım gibi işlemlerin profesyonel eller tarafından yapıldığı şubemizde sizler bizim için her zaman önemlisiniz.

İstanbul güzellik merkezleri arasından sunduğu kusursuz hizmet ile ayrılan Neslim Güngen Zeytinburnu Güzellik Salonu; her türlü güzellik ve bakım uygulamalarını müşterilerine eksiksiz olarak sunmaktadır.

Güzellik merkezimizdeki tüm uygulamalardan erkek kadın herkes faydalanabilir. Bölgesel zayıflama ile bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayacak profesyonel işlemlerimiz, tecrübeli uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bölgesel zayıflama dışında ciltteki oluşan leke, akne vb sorunlar için de yerli üretim cihazlarımız sayesinde kusursuz bir tedavi süreci geçirebilirsiniz.

Neslim Güngen Zeytinburnu Güzellik Merkezinde Neler Var?

Bakımlarına önem gösteren kadınların güzellik merkezlerindeki ihtiyaçları için gerekli olan tecrübe ve uzmanlık ile her zaman adımızdan söz ettirmekten gurur duyuyoruz. Bu gururu en iyi güzellik merkezi olarak taçlandırmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Zeytinburnu güzellik merkezi olarak tecrübeli ellerde gerçekleştirdiğimiz uygulamalar, yerli üretim cihaz ve ürünlerin kombini ile eşsiz bir uygulama süreci sizleri bekliyor.

Bakım ve güzellik uygulamalarında deneyimli ekibimiz ile kalıcı eyeliner uygulaması, kirpik lifting ve ipek kirpik uygulaması, lipones bölgesel incelme, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, selülit onarım protokolü, fibroderms çatlak metodu, cilt bakımı protokolleri, microblading uygulaması, kalıcı dudak renklendirme gibi uygulamalarımız ile her türlü bakım ve güzellik isteklerinizi profesyonel olarak karşılıyoruz.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Tecrübeli ve uzmanlık sahibi kişilerin olması
  • Cihaz, ürün ve tedavi süresince güvenilir bir hizmet alanı oluşturma
  • Hijyenik bir işlem ortamı olması
  • İşlemlerde kullanılan ürünlerin kaliteli ve konforlu olarak çalışması
  • Şık bir tasarıma sahip bekleme ve uygulama odaları

Pop-up Ameliyatsız Popo Dikleştirme

Herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan popo kaldırma uygulaması için en iyi ve kaliteli cihazı arıyorsanız Fibroderms XXL’ın pop-up başlığı ile aradığınız müthiş sonuçlara ulaşabilirsiniz. Özel vakuma sahip bir başlığın kullanıldığı işlem sırasında; cildin doğal, sıkı ve dik görünmesi sağlanır. Pop-up uygulamasının en önemli avantajı, çok hızlı bir şekilde etki göstermesidir.

Selülit Giderici Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Selülit görünümünde %90 oranında azalma etkisi gösteren Fibroderms XXL protokolümüz süresince, seans aralıklarında bol miktarda su tüketimine ve kafein alınmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte tedavi süresince her gün düzenli olarak yürüyüş yapılmasında fayda vardır. Şeker ve yağlı yiyecek-içeceklerin tüketilmemesi önerilmektedir.

Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Neslim Güngen Zeytinburnu Güzellik Merkezi, müşterilerine sunduğu ekonomik fiyatlar ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Markamız, profesyonel ekibi ve hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyeti garantili hizmet anlayışına sahiptir. Eğer siz de firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanmak isterseniz Zeytinburnu Güzellik Merkezi şubemizden randevu alabilirsiniz.