Skip to content

NESLİM GÜNGEN

YENİBOSNA

Neslim Güngen Yenibosna şubesi; kadınların güzelleşmiş ve rahatlatıcı bir görünüm deneyimi ile tanışma fırsatını yakalamaları için İstanbul’un Yenibosna bölgesinde güzellik merkezi arayanlara özel olarak kurulmuştur. Neslim Güngen hizmet ve kalitesini yaşayabileceğiniz şubemiz ile içten gelen güzellik duygusuna ait çalışmalarımızı sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

23 yıllık tecrübesi ile Neslim Güngen’in güzellik alanındaki inşa ettiği müşteri portföyünün ve bu müşterilerden gelen değerli yorumların gurunu yaşıyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında tecrübeli ve uzman estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Yenibosna’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğinizi önemsediğimiz Neslim Güngen Yenibosna şubesine uğramanızı, profesyonel hizmet ve kalitemiz ile tanışmanızı öneriyoruz.

Markalarımız

Değerli misafirlerimize hizmet anlayışımız her zaman kaliteli ve profesyonel çalışma sisteminden geçmektedir. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu ve yerli ürün-cihaz üretimini uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirmeye devam ediyoruz.

d5ad466f-c822-4bb0-8979-d6b72d22f939

İletişim Bilgileri

Adres

Yenibosna Merkez Mahallesi Güneşli Yolu Cad. No: H1, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Adres

Yenibosna Merkez Mahallesi Güneşli Yolu Cad. No: H1, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Yenibosna Şubesi Hakkında

Neslim Güngen Yenibosna şubemiz olarak güzellik bakım uygulamalarını en profesyonel şekilde siz değerli misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Yenibosna bölgesinde bulunan ve en iyi güzellik merkezi arasında yer alan Yenibosna Güzellik Merkezi şubemiz özellikle kadınların birçok cilt bakım uygulamalarının hizmetine devam etmektedir.

Neslim Güngen güzellik merkezimiz olarak en çok önem verdiğimiz durum, kaliteli hizmet ve müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu doğrultuda bir güzellik merkezinin sunmak istediği hizmetten çok daha fazla memnuniyet vermek bizim asıl hedefimizdir.

Güler yüzlü aynı zamanda tecrübeli ekibimiz ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. En yeni ve yerli cihazlar ile Türkiye’deki en iyi güzellik merkezi olmaya devam edeceğiz. Lipoders, Lipones Max gibi gözle görülür etkili sonuçlar veren cihazlarımızın işlemlerinin sonuçlarını görmeniz için sizleri de Yenibosna güzellik merkezi şubemize bekliyoruz.

Neslim Güngen Yenibosna Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt ve güzellik uygulamalarımız; lipones bölgesel incelme, kirpik lifting ve ipek kirpik, selülit onarım protokolü, kalıcı dudak renklendirme, microblading uygulaması, kalıcı eyeliner uygulaması, cilt bakımı protokolleri, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme ve fibroderms çatlak metodu gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Misafirlerimizin ayrı ayrı her biri için özverili şekilde uyguladığımız işlemlerimizin çeşitliliği ile Yenibosna Güzellik Merkezi şubemizin en çok tercih edilen marka olmasının önemli sebeplerindendir. Verdiğimiz hizmetler sırasında kullanılan ürünlerin kalitesi ve hijyenik olması güzellik merkezimizin güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

  • Tecrübeli ve uzman ekibin olması
  • Güvenilir bir hizmet alanına sahip olunması
  • İşlemler için kullanılan ürün ve cihazların kaliteli olması
  • Hijyenik ve şık tasarıma sahip odalar
  • Randevu ve rezervasyon alınırken kolay ulaşılabilirlik

Kalıcı Dudak Renklendirme Avantajları

Kalıcı dudak renklendirme uygulamasının en önemli avantajı günlük makyaj yaparken harcanan zamandan tasarruf sağlamaktır.

  • Dudaklardaki rahatsız edici kusurlar giderilir.
  • Günlük makyaj uygulamalarında pratiklik sağlar.
  • Dudaklardaki dolgunluk hissini arttırır.
  • Dudaklara canlılık katarak yüze doğal görünüm katar.

Yenibosna Güzellik Merkezi Anti Aging Cilt Bakımı

Anti-aging cilt uygulaması; ilerleyen yaşın vermiş olduğu etkileri azaltan ve cilt kırışıklığını önleyen bir uygulamadır. Çevresel  faktörler ile cilt her gün daha da yıpranmaktadır. Esnek yapısını kaybeden dokular zamanla sarkarak yaşlı bir görünüme sahip olur. Kaybolan bu görünüm ile cilt yapısında sarkma ve kırışıklık oluşmaktadır. Anti-aging uygulamaları ise bu etkenleri ortadan kaldırarak canlı ve parlak bir cilt görünümü kazandırır.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Yenibosna şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi ve tecrübeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Yenibosna Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.