Skip to content

NESLİM GÜNGEN

YAKUPLU MARİNA

Neslim Güngen Yakuplu Marina şubesi, kadınların bakımlarını profesyonel olarak Yakuplu Marina bölgesinde özenle yapabilmeleri için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak doğal güzelliklerine doğallık ve estetik katmayı içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda hizmet anlayış ruhu ile sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesiyle uzmanlaştırdığı ve bunun doğrultusunda saygın müşteri portföyü oluşturup gurur tablosu olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli estetisyenlerimiz tarafından verilen hizmetlerimiz birinci sınıf olarak yapılıyor ve siz değerli misafirlerimizden tam not alıyor. Yakuplu Marina’da güzellik merkezi arıyorsanız; Neslim Güngen Yakuplu Marina şubesine uğramanızı ve kaliteli hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen yerli cihaz ve ürünlerimizi kullanmaktayız.

yakuplu1

İletişim Bilgileri

Adres

Sahil Mah. Kocatepe Cad. No: 287/A Beylikdüzü/İstanbul

Adres

Sahil Mah. Kocatepe Cad. No: 287/A Beylikdüzü/İstanbul

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Yakuplu Marina Şubesi Hakkında

Yakuplu Marina Güzellik Merkezi şubemiz, hizmet verdiği ilk günden itibaren bu bölge çevresindeki kadınların güzelleşme taleplerini en olumlu şekilde gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor. Güzellik ve bakım kavramları ilerleyen zamanla birlikte popülerliğini arttıran bir sektör haline gelmektedir. Cilt bakımı, bölgesel zayıflama gibi birçok alanda verdiğimiz hizmet ile bu popülerliğe her alanda profesyonel olarak ayak uyduruyoruz. Beylikdüzü güzellik merkezi olarak uygulamaların gerçekleştirildiği ortamımız, hijyenik ve son teknolojik cihazlar aracılığı ile hizmet veriyoruz. Clines ile sektördeki en kaliteli dermokozmetik ürünleri ve ekipmanları kullanıyoruz. 

Neslim Güngen Yakuplu Marina Güzellik Merkezimiz tecrübeli ve deneyimli ekibimiz, alanında uzman ve donanımlıdır. Yakuplu Marina’da cilt bakımı, bölgesel incelme, vücut şekillendirme ve kalıcı makyaj gibi birçok güzellik uygulamasına dair tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz.

Neslim Güngen Yakuplu Marina Güzellik Merkezinde Neler Var?

Beylikdüzü Yakuplu Marina’da güzellik merkezi arıyorsanız, güzellik adına dair tüm ihtiyacınıza karşılık alabileceğiniz ürün ve servis çeşitliliği ile Neslim Güngen ailesini tercih edebilirsiniz. Peki Neslim Güngen ailesi olarak Yakuplu Marina güzellik merkezi şubemizde sizleri hangi hizmeter bekliyor?

Kirpik lifting ve ipek kirpik, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, fibroderms çatlak metodu, microblading uyguaması, kalıcı dudak renklendirme, lipones bölgesel incelme, cilt bakımı protokolü gibi birçok hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.

Cilt bakım uygulamalarımızda son sistem ve teknoloji profesyonel cihazlar ile gözle görülür sonuçlar elde ediyoruz. 13+1 multifonksiyonel cilt bakım cihazımıza ek olarak, Fibroderms XXL cilt bakım cihazının özel cilt bakım başlıkları sayesinde cildinizi derinlemesine temizliyor ve yeni akne oluşumunu önlemeye yardımcı oluyoruz.

Pumpkin Cilt Bakımı

  • Dolaşımı uyararak cildin iyileşmesini destekler.
  • Uygulama sonrası cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırılması sağlanır.
  • Dermal ve epidermal tabakalarda hidrasyonu arttırır.
  • Hücre yenilenmesi hızlanarak genç bir cilt görünüşü elde edilir.
  • Aknelerin azalmasına yardımcı olur.

NG System Coldpen Ne İşe Yarar?

Soğuk plazma uygulamasında kullanılan NG System Coldpen, cildin alt kısmında fibroblast aktivitesini hedeflemektedir. Fibroblastların uyarılması ile birlikte kolajen aktivitesinde artış görülür. Böylelikle cilt sıkılaşarak yaşlanma belirtilerinin görünümü azaltılır. NG System Coldpen uygulaması ile;

  • Doku yenilenmesi teşvik edilir.
  • Kolajen üretimi tetiklenerek cildin yaşlılık görünümü önlenir.
  • Fibroblast aktivitesi uyarılır
  • Ciltteki proteinler parçalanır.

Yakuplu Marina Güzellik Merkezi ile Makyaj Uygulaması

Microblading kalıcı dudak renklendirme kalıcı eyeliner, ipek kirpik, kalıcı dudak renklendirme, dipliner ve diğer kalıcı makyaj uygulamalarımız ile Neslim Güngen Yakuplu Marina güzellik merkezi şubemizde sizleri bekliyoruz.

Kalıcı makyaj uygulamaları, alanında uzman estetisyenlerimiz sayesinde kusursuz bir hizmet alanı oluşturmaktadır.

Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Neslim Güngen Yakuplu Marina Güzellik Merkezi, müşterilerine sunduğu ekonomik fiyatlar ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Markamız, profesyonel ekibi ve hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyeti garantili hizmet anlayışına sahiptir. Eğer siz de firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanmak isterseniz Yakuplu Marina Güzellik Merkezi şubemizden randevu alabilirsiniz.