Skip to content

NESLİM GÜNGEN

VAN

Neslim Güngen Van şubesi olarak, “her kadın güzeldir kendine özeldir” mottomuz ile güzellik ve bakım alanında hizmet veriyoruz. Neslim Güngen Ailesi olarak, Van bölgesinde güzellik merkezi arayışınıza son veriyoruz.

Güzellik yalnızca dış güzellikten ibaret değildir. Güzellik ve bakım sektöründeki profesyonelliğimiz ile Neslim Güngen Van şubesi olarak bu inançla ilerliyor ve güzelliğinize güzellik katacak bir ortam sağlamak için durmadan aralıksız olarak çalışıyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cildiniz ve bedeninize estetik bir görünüm katmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. Neslim Güngen Van şubesi olarak tecrübeli kadrolarımız ve ürünlerimiz ile kaliteli bir güzellik merkezi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ile isminden sıkça söz ettiren birinci sınıf hizmetlerini, alanında uzman ve deneyimli estetisyenler tarafından yapılmaktadır.

Markalarımız    

 

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun süren araştırmalar ve mühendislik çalışmalarıyla geliştirilen cihaz ve ürünlerimiz sayesinde Türkiye’nin en kaliteli güzellik merkezi olarak zirvedeyiz. Neslim Güngen Van şubesi ile bu zirvede emin adımlarla yürümek için hizmetlerimize hızla devam ediyoruz.

f2

İletişim Bilgileri

Whatsapp

+90 850 346 12 22

Instagram

Adres

Hafiziye mah 2 Nisan caddesi bulvarı zemin kat No 41 Van/İpekyolu

Adres

Hafiziye mah 2 Nisan caddesi bulvarı zemin kat No 41 Van/İpekyolu

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Van Şubesi Hakkında

Van güzellik merkezi şubesi olarak kişisel bakım alanında hizmetlerimizi daima profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Günümüz teknolojisine ayak sağlayarak kendimizi daima güncel tutup uygulamalarımızı tamamlamaya özen gösteriyoruz. Neslim Güngen Van olarak yerli ve kendi üretimimiz olan cihazlarımızın deneyimini yaşamak için sizleri şubemize bekliyoruz.

Bölgesel incelme, cilt bakımı, vücut bakımı gibi birçok işlem alanına sahip şubemiz, bilimsel sonuçlar veren en güvenilir adreslerden birisidir. Van güzellik merkezi fiyatları olarak en uygun fiyat politikasına sahibiz ve bu politikayı kaliteli hizmetimiz ile pekiştiriyoruz. Uyguladığımız işlemler ile de siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik cevap vermek ve aynı zamanda misafirlerimizin kaliteli hizmetlerimizden yararlanması için kusursuz bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Van güzellik merkezi olarak verdiğimiz hizmeti severek ve sizlerin memnuniyetini önemseyerek yapıyoruz. Peki özenle yaptığımız hizmetlerimiz arasında neler var?

Neslim Güngen Van Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt bakımı, bölgesel zayıflama gibi protokollerimiz sayesinde bir tek Van’da en iyi güzellik merkezi olmanın dışında tüm Türkiye bölgelerinde en iyisi olmak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı ise uzman kadromuz ve yerli üretim cihazlarımız ile pekiştiriyoruz.

Cilt bakımı ve güzellik uygulamalarımız; kalıcı eyeliner uygulaması, selülit onarım protokolü, kalıcı dudak renklendirme, cilt bakımı protokolü, fibroderms çatlak metodu, microblading uygulaması, kirpik lifting ve ipek kirpik, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme ve lipones bölgesel incelme gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Van güzellik merkezi şubemizde her bir misafir için özenli olarak işlem çeşitliliği sağlıyoruz. Bu çeşitlilik güzellik merkezimizin en çok tercih edilen marka olmamızı sağlıyor. Alınan hizmetler sırasında kullanılan malzeme ve ürünlerin kalitesi; hijyenik olması güzellik merkezimizin güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Kirpik Liftinginde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kiprpik lifting işlemi öncesinde göz bölgesindeki makyaj özenli olarak temizlenmelidir.
  • Temizlenen bölgenin kuru bir yapıda olmasına özen gösterilmelidir.
  • Kişinin lens kullanımı durumunda lifting öncesinde lensini mutlaka çıkarması gerekmektedir.
  • Kirpik dökülmesi ve alerji gibi rahatsızlıkları bulunan kişilerin kirpik lifting işlemini yaptırılması önerilmemektedir.
  • Lifting işlemi sonrasında 2 gün boyunca kirpikleri su ile temas ettirilmemesine dikkat edilmelidir.

Lipones Bölgesel İncelme Kimler İçin Uygundur?

Lipones bölgesel incelme işlemi, bölgesel olarak fazlalığı bulunan her kişi için uygundur. İşlem yapılan bölgede gözle görülür sonuçlar gözükmektedir. Sağlık açısından yan etki ve alerjik olarak bir risk oluşmamaktadır. Lipones uygulaması vücuttaki yağlanma oranı fazla olan her bölgesinde uygulanabilmektedir. Yanak, karın, gıdı, kol, bacak, sırt gibi birçok bölgedeki yağlanmalar için uygulanabilmektedir.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Van şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Van Güzellik Merkezi markası olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.