Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ÜMRANİYE

Neslim Güngen Ümraniye şubesi, “çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile kuruldu. Siz değerli misafirlerimize en rahat ve konforlu atmosferi sağladığımız merkezimiz ile Ümraniye’de güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda iddialıyız.

İstanbul Ümraniye’de en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatmak için Neslim Güngen Ailesi olarak sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in güzellik sektöründe geçirdiği 23 yıllık tecrübesi ile kurulan Ümraniye şubemiz, sadık misafirlerimize en iyi şekilde hizmet verecek şekilde ilerlemektedir.

Birinci sınıf kalitede son sistem son teknoloji cihazlarımız ve kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz ile uygulanan hizmetlerimiz, alanında uzman estetisyenlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin cildini, bedenini ve ruhunu iyileştirmeyi hedeflemektedir. Siz de Neslim Güngen Ümraniye şubesine gelerek kalite ve profesyonelliğin en doğru adresi ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Lipones, Fibroderms, Liponex Max, Clines, Cosmex, NG System Coldpen ve daha pek çok markayı sizi en iyi halinizle tanıştırmak için geliştirdik. Markalarımız, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının ardından geliştirilmiştir ve Türkiye’nin yerli ve milli gururudur.

İletişim Bilgileri

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mah. Aheste Sk. No:7 İç Kapı No:1 Ümraniye / İstanbul

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mah. Aheste Sk. No:7 İç Kapı No:1 Ümraniye / İstanbul

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Ümraniye Şubesi Hakkında

Değişimin ve güzelliğin adresi Neslim Güngen Güzellik Merkezi Ümraniye Şubesi, kendinizi evinizin rahatlığında hissettirecek samimi ve güler yüzlü ortamı ile hizmet vermektedir. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek yerli üretim cihaz ve ürünleri ile donatılmış Ümraniye Güzellik Merkezi sürekli yenilenmeye açık yapıda hizmetlerini sürdürmektedir.

Güzellik merkezimiz alanında uzman personel ve kaliteli uygulamaları ile güzellik sektöründe isminden daima söz ettirmektedir. Neslim Güngen Ümraniye Güzellik Merkezi olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için işimizi daima severek ve büyük bir heyecan ile yapmaktayız.

Güzellik ve bakım uygulamalarında tecrübeli ve uzman ekibimiz ile birçok alanda hizmet veriyoruz. Kalıcı dudak renklendirme, kalıcı eyeliner uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, ipek kirpik ve kirpik lifting, microblading uygulaması, fibroderms çatlak metodu, selülit onarım protokolü, lipones bölgesel incelme, cilt bakımı protokolü gibi uygulamalarımız ile her türlü güzellik ve bakım isteklerinizi karşılıyoruz.

Neslim Güngen Ümraniye Güzellik Merkezinde Neler Var?

Cilt bakım ve onarımı uygulamaları ile tüm cilt tiplerine uyumlu bakım ve onarım ürünlerimiz sayesinde sadece Ümraniye güzellik merkezi değil Türkiye’nin her bölgesinde en çok tercih edilen güzellik merkezi olmak için çalışıyoruz.

Hydraderms cilt bakım cihazı, 13+1 multifonksiyonel cilt bakım, NG System coldpen gibi cihazlarımız ile farklı cilt yapılarına ait cilt bakım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Cilt bakımı ve onarımı konusunda bugüne kadar akne, leke ve cilt gençleştirici bakımlarımız ile bizi tercih eden misafirlerimizin yüzünü güldürmeyi başardık. Clines’in özel seri ürünleri ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıklı bir cilt görünümü ile tamamlıyoruz.

Clines leke bakımı, Clines pumpkin, clines akne bakımı, clines anti-aging bakımı gibi birçok farklı cilt bakım ürünlerimiz mevcuttur. Akne ve lekeli bir cilt yapısına sahipseniz; Clines’in özel cilt bakım serisi ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Selülit Mezoterapisi Kaç Seans Uygulanır?

Selülit mezoterapisi uygulamasının seans sayısı değişken olarak kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin yapısına göre seans sayılarında artık gözükebilmektedir.

  • Kişinin ağırlığı ve cildinin yapısı
  • Cinsiyet ve yaş aralığı
  • Selülitlerin yapısı ve aşaması
  • Derinin yapısal özellikleri
  • Cildin hassaslığı

Microblading Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • 7 gün öncesinden cımbız veya ağda uygulaması yapılmamalıdır.
  • Doğrudan güneş ışığı ile temasta bulunulmaması gerekmektedir.
  • Uygulama öncesindeki 14 gün herhangi bir yüz bakımı veya peeling işlemi yapılmamasına dikkat edilmelidir.
  • Herhangi bir retinol ve A vitamini ürününü kullanan kişiler 1 ay öncesinde kullanımı bırakmalıdır.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Ümraniye güzellik merkezi şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.