Skip to content

NESLİM GÜNGEN

İSTANBUL TUZLA

Neslim Güngen Tuzla şubesi; her kadına özel olarak, estetik ve güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Tuzla’da seçkin bir güzellik merkezi arayışında olan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor, hizmetlerimizi bu ruhla ve ilk günkü heyecanla sunuyoruz.

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Neslim Güngen, 23 yıllık güzellik ve bakım sektöründe Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi zinciri olarak bilinmektedir. Neslim Güngen Tuzla Güzellik Merkezi şubemizde de sizler için verdiğimiz kaliteli hizmetlerle seçkin ve özenli bir misafir portföyü oluşturduk. Bununla da gurur duyuyoruz.

Donanımlı ve alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen cilt ve bakım uygulamaları, vücut şekillendirme, kalıcı makyaj ve bölgesel incelme gibi hizmetlerimizle güzelliğinizi önemsiyor, kalite ve profesyonellik anlayışı ile hareket ediyoruz.

Hizmet ve Markalarımız

İstanbul Tuzla en iyi güzellik merkezi olmamız tecrübe ve deneyimimiz sayesinde asla tesadüf değil! Birinci sınıf hizmet anlayışımızı, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikadaki uzun mühendislik çalışma ve uygulamaları sonucu üretilen cihaz ve ürünler ile birleştiriyoruz.

Tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitemiz ile Neslim Güngen Tuzla şubesi olarak, sizi tepeden tırnağa yenilemeye, aynalarla yeniden barıştırmaya davet ediyoruz.

WhatsApp Image 2022-11-29 at 15.52.20

İletişim Bilgileri

Adres

Postane Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:5 Tuzla Port AVM TB 2 No:25 Tuzla/İstanbul

Adres

Postane Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:5 Tuzla Port AVM TB 2 No:25 Tuzla/İstanbul

Hizmetlerimiz