Skip to content

NESLİM GÜNGEN

TRABZON

Neslim Güngen Trabzon şubesi, Trabzon’da seçkin ve kaliteli bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için özenle kuruldu. Sizleri yeni ve en güzel halinizle tanıştıracak uygulamalarımız ile aynalara küsme derdine son veriyoruz. Trabzon bölgesinde güvenilir güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda daima hizmetinizde olacağız.

En İyi Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektör deneyiminden yola çıkarak büyüdük. Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu özel markayı Trabzon merkezinde en iyi şekilde temsil etmek için uzun ve güzel bir yola çıktık. Güzellik ve bakım adına çıktığımız bu yolda ana hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek oldu.

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuz ve yerli Neslim Güngen cihaz-ürünleri ile birleştirdik. Trabzon şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Güzellik içeriden gelir. Neslim Güngen Trabzon şubesi olarak hem rahatlamanızı hem de güzel hissetmenizi istiyoruz. Cilt bakım protokollerimiz, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme işlemlerimiz, microblading ve kalıcı makyaj uygulamalarımız ve nail-art sanatımız ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

WhatsApp Image 2022-10-28 at 14.17.25

İletişim Bilgileri

Adres

Kemerkaya Mah. Cumhuriyet Cad. No:9/A Ortahisar-Trabzon

Adres

Kemerkaya Mah. Cumhuriyet Cad. No:9/A Ortahisar-Trabzon

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Trabzon Şubesi Hakkında

Trabzon güzellik merkezi olarak, güzellik ve bakım sektöründe en iyi hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda kısa süre içerisinde adımızdan bolca söz ettirmeye devam ediyoruz. İçerisinde birçok bakım ve onarım uygulamalarının yapıldığı merkezimizde işlemler profesyonel ve tecrübeli eller tarafından yapılmaktadır.

Neslim Güngen güzellik merkezi olarak en çok dikkate aldığımız durum kaliteli hizmet vermek ve verdiğimiz hizmetin müşteriler tarafından memnun kalınarak yapılmasıdır. Son teknolojik ve yerli üretim cihazlarımız ile Trabzon en iyi güzellik merkezi olmaktan gurur duyuyoruz.

Neslim Güngen Trabzon Güzellik Merkezinde Neler Var?

Güzellik ve bakım uygulamalarımız; selülit protokolü, microblading uygulaması, fibroderms çatlak metodu, lipones bölgesel incelme, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, kalıcı eyeliner uygulaması, ipek kirpik ve kirpik lifting, cilt bakımı protokolleri gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Trabzon güzellik merkezi şubemizde; uzun yıllara dayanan tecrübe, bilgi birikimi ve güzellik sektöründeki tanınırlığı ile müşterilerimizin kaliteli bir hizmet almasını sağlanmaktır.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

 • Tecrübeli ve uzman ekibin olması
 • Güvenilir bir hizmet alanına sahip olunması
 • İşlemler için kullanılan ürün ve cihazların kaliteli olması
 • Hijyenik ve şık tasarıma sahip odalar
 • Randevu ve rezervasyon alınırken kolay ulaşılabilirlik

Pumpkin Cilt Bakımı Kimler İçin Uygundur?

 • Kuru cilt ve nem seviyesi düşük kişiler
 • Cilt bakım uygulamaları sırasında kullanılan kimyasal ürünlerin aşırı kullanımı sonrası doğallığı kaybolan cilde sahip kişiler
 • Aşırı kozmetik kullanımı sonucu lekeli cilde sahip kişiler
 • Yağlı cilt sorunu olan kişiler
 • Canlı cilt görünümüne sahip olmak isteyen kişiler

Dudak Renklendirme Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

 • Dudak renklendirme uygulaması sonrası bakımı da oldukça önemlidir. İşlem sonrası ilk 1-3 saatlik zaman dilimi içerisinde dudak bölgesinde kızarıklık veya şişlik gibi belirtilerin olması gayet normal bir durumdur. Bu görülen belirtiler ilerleyen saatlerde etkisini kaybederek azalmaktadır. Etkilerin azalmaması durumunda mutlaka uzman ile görüşülmesi gerekmektedir.
 • İlk 1 gün içerisinde dudak bölgesinin korunması açısından tüketilen yiyeceklere dikkat edilmesi ve su değdirilmemesine özen gösterilmelidir. Ayrıca işlem sonrasında belirli bir süre boyunca ruj kullanımı yapılmamalıdır.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Trabzon şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Trabzon Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.