Skip to content

NESLİM GÜNGEN

TOKAT

Neslim Güngen Tokat şubesi olarak; siz değerli kadınlara profesyonel bakım ve işlemleri sağlamayı misyon ederek yola çıktık. Neslim Güngen Ailesi olarak güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu ruhla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimi sonucundaki şubemiz Neslim Güngen Tokat olarak açıldığımız ilk günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duyuyoruz.

Tecrübeli uzmanlarımız tarafından verilen birinci sınıf hizmetlerimiz ile güzellik kavramını derinden önemsiyoruz. Neslim Güngen Tokat şubesine uğrayarak profesyenellik ve kalite anlayışımızla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Markalarımız    

Neslim Güngen’in sahibi olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen cilt ve vücut bakım-onarım cihazlarımız ve Clines, Cosmex, Fibroderms ürünlerimizle sizleri en iyi şekilde ağırlayabilecek ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasiteye sahibiz.

 

İşlemler, hizmetler ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Whatsapp

+90 356 502 52 00

Whatsapp

+90 850 346 12 22

Adres

Cumhuriyet Mah. DR. Ziya Durmuş Cad. No:79 Kat:1 Erbaa/Tokat

Adres

Cumhuriyet Mah. DR. Ziya Durmuş Cad. No:79 Kat:1 Erbaa/Tokat

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Tokat Şubesi Hakkında

Tokat güzellik merkezi olarak güzellik ve bakıma dair son teknolojileri kullanarak, profesyonel kadromuzla siz değerli misafirlerimize estetik bir hizmet sunmak bizim her zamanki hedefimizdir. Neslim Güngen ailesi olarak tek gayemiz verdiğimiz kaliteli hizmetten sonra merkezimizden güler yüzlü ve memnun olarak ayrılmanızdır. Bu doğrultuda bir güzellik salonunun verebileceği hizmetten çok daha fazlasını sizlere sunmaya gayret ettik ve Tokat güzellik merkezi şubemizle bunu devam ettirmeye devam edeceğiz.

Bir güzellik merkezinin tercih edilmesinin öncelikli nedeni kaliteli hizmeti ve hijyenik bir güvenilir ortam gözlemi vermesidir. Neslim Güngen güzellik merkezinin bir şubesi olarak bizler de markamıza yakışır bir hizmetin sözünü sizlere veriyoruz. Yerli ve son teknolojik cihazlarımız ile birlikte alanında profesyonel kadrosu olarak, tüm misafirlerimizin aldığı hizmetten memnun kalabilmesi için akıllarında hiçbir soru işareti kalmadan daima hizmetinizde olacağınızı bilmenizi isteriz.

Vücudunuzdaki tüm güzellik ve bakım ihtiyacınız için aradığınız hizmetleri bulabileceğiniz şubemizde, Tokat’ta güzellik merkezi hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de şubemizi ziyaret edip tüm işlemler hakkında detaylı bilgi almaya davet ediyoruz.

Neslim Güngen Tokat Güzellik Merkezinde Neler Var?

Tokat güzellik merkezi olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyim, kapasite ve uzmanlık derecemiz ile daima hizmetlerimize hazırız. Tokat’ta en iyi güzellik merkezi denildiğinde ilk akla gelen marka olmamız kesinlikle tesadüf değil!

Güzellik ve bakım alanındaki hizmetlerimizde profesyonel ekip ve ürünlerimiz ile birçok cilt bakımı ve vücut şekillendirme işlemlerini en güzel sonuçlarla elde ediyoruz. Fibroderms çatlak metodu, cilt bakımı protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, selülit onarım protokolü, kalıcı dudak renklendirme, microblading uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, lipones bölgesel incelme, kirpik lifting ve ipek kirpik gibi uygulamalarımız ile her türlü güzellik ve bakım isteklerinizi karşılıyoruz.

Lipones Bölgesel İncelme Metodu

Lipones bölgesel incelme yöntemi ile vücuttaki istenmeyen yağ hücrelerini yok ederek istenilen fit görünüme sahip olabilirsiniz. Son dönemde en çok tercih edilen işlemlerden olan bölgesel zayıflama yönteminin diğer işlemlerden farkı iyileşme süreci olmaması ve bölgesel yağlanmaların azaltılmasındaki yüksek etkisi olmasıdır.

Kalıcı Eyeliner Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulamadan sonra işlem yapılan bölgenin iyileşme sürecinin hızlandırılması için krem, makyaj gibi uygulamaların bölgeye teması önlenmelidir. Aynı zamanda kalıcı eyeliner işlemi sonrasında şunlara da dikkat edilmelidir;

  • Uygulama sonrasındaki 1 gün boyunca işlem bölgesi ılık su ile baskı yapılmadan temizlenmelidir.
  • Kirpik diplerine herhangi bir fırça değdirme vb. uygulamalar yapılmamalıdır.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Tokat şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Tokat Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.