Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ÇORLU

Neslim Güngen Çorlu şubesi; kadınların güzelliğine kendini adamış ve misafirlerine seçkin bir hizmet verme tutkusuyla hareket etmektedir. Neslim Güngen Ailesi olarak, Tekirdağ Çorlu  güzellik merkezi arayışınıza son veriyoruz!

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sayesinde inşa ettiği ve saygın müşteri portföyü ile birlikte gurur duyarak hizmetlerine devam ediyor.

Güzellik ve bakım adına tüm hizmetlerimiz, sektör alanında deneyimli ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektdir. Çorlu’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Çorlu şubesine uğrayarak profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız    

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli bakım ve cihaz markalarımızı kullanıyoruz.

çorlu

İletişim Bilgileri

Adres

Esentepe mahallesi sancak 2.sokak Golden Life B Blok No/12 ÇORLU

Adres

Esentepe mahallesi sancak 2.sokak Golden Life B Blok No/12 ÇORLU

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Tekirdağ Çorlu Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN ÇORLU GÜZELLİK MERKEZİ ŞUBESİ

Çorlu güzellik merkezleri arayanlar için profesyonel kadromuz ile sınırsız hizmetimize devam ediyoruz. Çorlu’da güzellik salonu arayışında olanlar ve bakımlı olmayı sevenler için tek bir adres: Neslim Güngen Çorlu Güzellik Merkezi !

Güzellik bakım uygulamalarında profesyonel ve tecrübeli ekimiz ile kirpik lifting ve ipek kirpik, kalıcı eyeliner uygulaması, fibroderms çatlak metodu, kalıcı dudak renklendirme, cilt bakımı protokolleri, lipones bölgesel incelme, microblading uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, selülit onarım protokolü gibi uygulamalarımız sayesinde her türlü güzellik ve bakım isteklerinizi karşılıyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Çorlu şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyor. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.

Neslim Güngen Çorlu Güzellik Merkezinde Neler Var?

Kadınların güzellik merkezlerindeki ihtiyaçları için gereken deneyim ve tecrübemiz ile her zaman adımızdan söz ettiren bir marka olmak için uğraşıyoruz. Profesyonel uygulamalarımız ve yerli üretim cihazlarımız ile güzellik-bakım işlemlerimiz sayesinde her cildin ihtiyacını karşılıyoruz.

Cilt ve güzellik bakımında tüm cilt tiplerine uygun bakım ve onarım ürünlerimiz ile sadece Çorlu güzellik merkezi değil Türkiye’nin her yerinde en çok bahsedilen güzellik merkezi olmak istiyoruz.

Cilt bakımına dair her cilt yapısına uygun bakım ve yenileme hizmetlerini sunuyoruz. Clines leke protokolü, NG System Coldpen ile 33 farklı cilt koşuluna uygun cilt onarım seçenekleri ve çok daha fazlası ile her cildin ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Çorlu Güzellik Merkezi Kalıcı Dudak Renklendirme İşleminin Kalıcığı

Dudak renklendirme işlemi ortalama 2-3 yıl boyunca kalıcılığa sahiptir. Dövme işlemi kadar derin bölgeye inilmediğinden ve içeriklerinin organik yapılardan oluşması sebebi ile uzun yıllarca kullanıma uygundur. Dudak renklendirme uygulamasının 2-3 yıllık kalıcılık süresi dudak bakımı ve cilt tipi çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir.

Cilt Bakımı Sırasında Asitlerin Kullanım Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

Cildin arınması için asit içerikli ürünleri haftada en az 2-3 kere kullanabilirsiniz. Bu kullanımda hangi asitlerin kullanıldığı oldukça önemlidir. Ayrıca kombinlenen asit içerikli ürünlerin birlikte kullanımı da oldukça önemlidir.

Asitli ürünler kullanmadan önce ve sonra cildinizi mutlaka takip etmeniz gerekmektedir. Asitli ürünlerin kullanımından sonra cildinizde kaşıntı, yanma veya hassasiyet gibi etkiler görürseniz yoğun derece asit kullanmış sayılırsınız. Kullandığınız asit içerikli ürünleri mutlaka değiştirip başlangıç seviyesindeki cildinize en uygun cilt bakım ürünlerinizi kullanınız.

Kalıcı Eyeliner Güvenli Midir?

Evet. Uluslararası kalite standartlarında bir güzellik merkezi olarak, en gelişmiş ve yenilikçi teknolojileri kullanıyoruz. İşlemleri steril bir şekilde, tek kullanımlık iğneler ile gerçekleştiriyoruz. Uygulama, uzman estetisyenlerimiz tarafından gerçekleştirildiğinden güvenle tercih edilebilir.

Çorlu Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Çorlu şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.