Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ŞİRİNEVLER

Neslim Güngen Şirinevler şubesi; her kadına özel olarak, estetik ve güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile İstanbul’un en kalabalık semtlerinden Şirinevler’de seçkin bir güzellik merkezi arayışında olan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor, hizmetlerimizi bu ruhla ve ilk günkü heyecanla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sayesinde inşa ettiği ve saygın müşteri portföyü ile birlikte gurur duyarak hizmetlerine devam ediyor.

Güzellik adına tüm hizmetlerimiz, sektör alanında uzman ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Şirinevler’de güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Şirinevler şubesine uğrayarak profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

d456456c-6b01-4c96-858d-1464d8c2d52b

İletişim Bilgileri

Adres

Şirinevler Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Yaman İş Merkezi No:1-3 Kat:5 D:13 Şirinevler/İSTANBUL

Adres

Şirinevler Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Yaman İş Merkezi No:1-3 Kat:5 D:13 Şirinevler/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Şirinevler Şubesi Hakkında

Şirinevler bölgesinde alabileceğiniz en tecrübeli hizmeti sunan Şirinevler güzellik merkezi olarak mutlu müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Özenle hazırlanmış mimari tasarımı ve tecrübeli uzman kadrosu ile profesyonel bir hizmet anlayışına sahibiz. Kendinizi güvenli ve özel hissetmenizi sağlayacak güzellik merkezimizdeki hizmetimiz ile daha ilk karşılaşmamızdan bizlerden memnun kalacaksınız.

Güzellik anlayışınıza daha da güzellik katacak tüm hizmetleri bulabileceğiniz şubemizde, Şirinevler güzellik merkezi hizmetleri almak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız. Bu özel hizmet servisi ile Neslim Güngen Şirinevler şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Şirinevler Güzellik Salonunda Neler Var?

Cilt ve güzellik uygulamalarımız; kalıcı eyeliner uygulaması, kalıcı dudak renklendirme, lipones bölgesel incelme, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, kirpik lifting ve ipek kirpik, fibroderms çatlak metodu, cilt bakımı protokolleri, microblading uygulaması, selülit onarım protokolü işlemlerinden oluşmaktadır.

Cilt bakımı ve bölgesel şekillendirici protokollerimiz sayesinde sadece Şirinevler’de en iyi güzellik merkezi hedefi değil tüm Türkiye alanında en iyisi olma konusunda iddialarımız arttırıyoruz. Bu iddiamızı yerli üretim cihazlarımız ve profesyonel uzman ekiplerimizden alıyoruz. Lipones Max, Lipoderms gibi etkili sonuçlara sahip cihazlarımızın işlemlerini kontrol için şubemize sizleri de bekliyoruz.

Her misafirimiz için özenle gerçekleştirilen uygulamalarımızın çeşitliliği ve kaliteli olması, güzellik merkezimizin en popüler olmasının önemli sebeplerindendir. Alınan hizmetler sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve hijyenik olması güzellik merkezimizin güvensizlik sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Kirpik Lifting Nedir ve Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Kirpikleri 2-4 ay süre zarfında kalıcı bir şekilde kaldırma ve kıvırma işlemine kirpik lifting denilmektedir. Bu makyaj uygulaması özenli kadınlarımız tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Doğal kirpiklere doygunluk kazandıran ve güzelliği daha da arttıran kirpik lifting, herhangi bir işlem gerektirmeden kalıcı bir etkiye sahiptir. Güzel sonuçların anında yansıması ile 10 haftaya kadar kirpiklerin çekici görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kirpik Lifting işleminin süresi kirpiklerin yapı ve tipine göre değişkenlik göstermektedir. Kısa ve düz kirpiklere sahip kişiler için işlem daha uzun sürmektedir. Ortalama bir kirpik lifting işlemi 45-60 dk. arası sürmektedir.

Şirinevler Güzellik Merkezi Selülit Onarım Protokolü

Selülit onarımında gözle görülür harika sonuçlar ortaya koyan Fibroderms XXL cihazımızla tanıştınız mı? Yenilikçi teknolojik özellikler ile üretilen Fibroderms XXL cihazımız selülit başlığı ile tek başına kullanabildiği gibi ihtiyaca göre G5 masajı, Micrones ve Pasif Jimnastik işlemleri ile kombine edilerek de Şirinevler güzellik merkezi şubemizde uygulanabilir.

Şirinevler Microblading ve Kalıcı Makyaj Uygulaması

Microblading işlemi, kalıcı makyaj olması durumunda gerçek bir profesyonellik ve uzmanlık gerektirir. Kalıcı makyaj alanında uzman ekibimiz, yüz şeklinize en uyumlu ve doğal kaş sonucunu almanız için gerekli tecrübeye sahiptir.

Neslim Güngen Şirinevler ailesi olarak kalıcı makyaj seçeneklerimiz çeşitliliğe sahiptir. Şirinevler güzellik merkezi şubemiz microblading uygulamalarının dışında ipek kirpik, kirpik lifting, BBNES kalıcı fondöten gibi seçenekler ile de hizmet vermeye devam etmektedir. Sizler de Şirinevler’de en iyi güzellik merkezi ile tanışmak ve hizmetlerinden faydalanmak isterseniz şubemizden randevu alabilirsiniz.