Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ŞANLIURFA

Neslim Güngen Şanlıurfa şubesi, Şanlıurfa’da seçkin bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve protokollerimiz, Şanlıurfa’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için tasarlandı!

Cilt bakım-onarım, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj, microblading ve nail art alanında uzman Neslim Güngen Şanlıurfa ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile sunmaktadır.

2014’den beri Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi Neslim Güngen, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

En iyi halinizle tanışın 

Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 2000’in üzerinde bayi aracılığıyla güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Sizi güzel, aynalarla barışık ve mutlu kılmak için Şanlıurfa’daki en iyi güzellik merkezi kurduk. Cildiniz ve bedeninize iyi bir yatırım yapmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmetine sahibiz. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

neslim güngen şanlıurfa güzellik merkezi
neslim güngen şanlıurfa

İletişim Bilgileri

Adres

Narlıkuyu mahallesi 1045 sokak Karaköprü 35 metre Miroğlu pastanesi karşısı payitaht sitesi Altı

Adres

Narlıkuyu mahallesi 1045 sokak Karaköprü 35 metre Miroğlu pastanesi karşısı payitaht sitesi Altı

Hizmetlerimiz