Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ŞANLIURFA

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır!” diyerek hareket ettiğimiz Neslim Güngen Şanlırufa şubemiz, siz değerli misafirlerimize seç kaliteli hizmetleri verme tutkusu ile kuruldu. Şanlıurfa güzellik merkezi arayışınıza en güvenilir şekilde son vermek için sizleri de şubemize davet ediyoruz.

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Neslim Güngen, 23 yılını geçirdiği güzellik ve bakım sektöründe bugün Türkiye’nin en profesyonel güzellik merkezi zinciri olarak bilinmektedir. Şanlıurfa şubemizde de sizler için verdiğimiz memnun edici hizmetlerimizle deneyimli bir misafir portföyü oluşturduk. Bu portföy ile gurur duyarak yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet ve Markalarımız

 

Şanlıurfa güzellik merkezimizde birinci sınıf hizmet anlayışımızı, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun mühendislik çalışmalar sonucunda geliştirilen ürün ve cihazlar ile birleştiriyoruz. Güzellik ve bakım adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübe ve kapasitemiz ile Neslim Güngen Şanlıurfa şubesi olarak sizleri tepeden tırnağa yenileyerek estetik bir görüntü kazandırmaya davet ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Narlıkuyu mahallesi 1045 sokak Karaköprü Miroğlu pastanesi karşısı payitaht sitesi Altı Şanlıurfa

Adres

Narlıkuyu mahallesi 1045 sokak Karaköprü Miroğlu pastanesi karşısı payitaht sitesi Altı Şanlıurfa

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Şanlıurfa Şubesi Hakkında

Güzellik ve bakım sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden markamız, teknolojiyi en güncel şekilde kullanarak misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Şanlıurfa güzellik merkezi olarak verdiği kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası ile sunuyoruz. Neslim Güngen Şanlıurfa şubemizin özel olarak sunduğu kampanya seçeneklerini takip etmek için iletişim bilgilerine göz atabilirsiniz. İlk günkü heyecanımız ile disiplinli ve özverili çalışmalarımız sayesinde her zaman ilk tercih sebebi olan güzellik ve bakım markamız bu vizyonla yoluna hızla devam etmektedir. Güzellik kavramınıza daha estetik ve şıklık katacak tüm hizmetleri bulabileceğiniz Şanlıurfa güzellik merkezi şubemizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız. Uyguladığımız servislerimiz ile Neslim Güngen Şanlıurfa şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Şanlıurfa Güzellik Merkezimizde Neler Var?

Profesyonel kadromuz, son teknoloji cihazlar ve doğal içerikli ürünlerimiz ile siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet doğrultusunda istenilen sonuca en kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Kaliteden ödün vermeyen Karaköprü Güzellik Merkezi şubemizde çalışan çalışma arkadaşlarımızın tamamı en iyi şekilde yetişmiş alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Her misafirimiz için özenle gerçekleştirilen uygulamalarımızın çeşitliliği ve kaliteli olması, güzellik merkezimizin en popüler olmasının önemli sebeplerindendir. Alınan hizmetler sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi ve hijyenik olması güzellik merkezimizin güvensizlik sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Güzellik ve bakım uygulamalarımız; fibroderms çatlak metodu, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, kalıcı dudak renklendirme, cilt bakımı protokolleri, kalıcı eyeliner uygulaması, selülit onarımı protokolleri, lipones bölgesel incelme, ipek kirpik ve kirpik lifting, microbalding uygulaması gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama esnasında hipoalerjenik pigmenlter kullanılır. Bu bileşenler cildin en üst tabasına eyeliner cihazı yardımı ile yerleştirilir. Bu uygulama yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir. Kalıcı eyeliner cildin derinlerine etki etmediği için güvenilir ve geri dönüşü mümkün olan bir işlemdir.

Dudak Renklendirme Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

  • Dudak renklendirme uygulaması sonrası bakımı da oldukça önemlidir. İşlem sonrası ilk 1-3 saatlik zaman dilimi içerisinde dudak bölgesinde kızarıklık veya şişlik gibi belirtilerin olması gayet normal bir durumdur. Bu görülen belirtiler ilerleyen saatlerde etkisini kaybederek azalmaktadır. Etkilerin azalmaması durumunda mutlaka uzman ile görüşülmesi gerekmektedir.
  • İlk 1 gün içerisinde dudak bölgesinin korunması açısından tüketilen yiyeceklere dikkat edilmesi ve su değdirilmemesine özen gösterilmelidir. Ayrıca işlem sonrasında belirli bir süre boyunca ruj kullanımı yapılmamalıdır.

Şanlıurfa Güzellik Merkezi Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Şanlıurfa şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Şanlıurfa Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.