Skip to content

NESLİM GÜNGEN

SAKARYA

Neslim Güngen Sakarya şubesi; Sakarya’da kaliteli ve güvenilir bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan cilt bakım protollerimiz, Sakarya’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için tasarlandı.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz. Neslim Güngen Ailesi olarak aynı zamanda güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi de yansıtıyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir.

Sakarya’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Sakarya şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

v1
v2

İletişim Bilgileri

Adres

Arabacıalanı, Eski, Kasım Paşa Cd. No:26, 54050 Serdivan/Sakarya

Adres

Arabacıalanı, Eski, Kasım Paşa Cd. No:26, 54050 Serdivan/Sakarya

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Sakarya Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN SAKARYA GÜZELLİK MERKEZİ

Uzun yılların vermiş olduğu uzmanlık ve deneyim ile güzellik ve bakım uygulamalarını en profesyonel olarak sunduğumuz Sakarya Güzellik Merkezi şubemiz hizmetlerini aralıksız olarak devam ettiriyor.

Güzellik salonunda birçok bakım uygulamalarını sunan güzellik merkezimizde bölgesel kilo problemlerine, cilt problemlerine ve cilt problemleri sorunlarına çözüm bulunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını öncelik haline getiren Sakarya güzellik merkezi şubemiz günümüz teknolojilerini en güncel şekilde kullanarak güzellik sektöründeki yeniliklere açık bir marka olmaya özen göstermektedir. Peki profesyonel olarak uyguladığımız işlemlerimiz arasında neler var?

Neslim Güngen Sakarya Güzellik Merkezi Şubesinde Neler Var?

Fibroderms çatlak metodu, lipones bölgesel incelme, ipek kirpik ve kirpik lifting, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, microblading uygulaması, cilt bakımı protokolü, kalıcı dudak renklendirme gibi işlemlerimiz ile güzellik ve bakım adına uygulamalarımız en güvenilir ve başarılı sonuçlar ile Sakarya güzellik merkezi şubemizde uygulanmaktadır.

Neslim Güngen güzellik merkezi ile kusursuz bir güzellik hizmeti sizleri bekliyor. Deneyimli ve tecrübeli uzman ekibimiz sayesinde uygulanan her işlemi başarılı bir şekilde sonuca kavuşturuyoruz. Yerli üretim cihaz ve ürünlerimiz ile kusursuz hizmetlerimiz ile adımızdan her zaman söz ettiriyoruz.

Kalitesinden asla taviz vermeyen güzellik merkezimiz, standartlarını zirvede tutması ile birlikte verdiği hizmetin profesyonelliğini de her geçen gün arttırarak, bakım ve güzellik adı altında ismini altın harflerle yazdırmaya devam edecektir.

Massater Botoksu İşlemi Ne Kadar Sürer ve Kalıcı mıdır?

 • Çene botoksu uygulaması ortalama 10 dakika süren bir işlemdir. Ağrısız olarak tamamlanır ve işlemden sonra uygulama yerinde kalmanıza gerek bulunmamaktadır.
 • Botoks uygulamasının etkisini etkisini sürdürme süresi ortalama 3-6 ay arasında değişmektedir.
 • 3-6 aylık etki süresinden sonra kişiler tekrar botoks işlemini yaptırabilmektedir.

Sakarya Güzellik Merkezinde Uygulanan Mezoterapi İşleminin Aşamaları

 • Acı duymanızı engellemek amacı ile öncelikle cilde lokal anestezik krem uygulaması yapılmaktadır.
 • Uygulanan krem uygulamasının etkisini göstermesi beklenir ve yarım saat içerisinde işleme geçilebilir.
 • Selülit işlemine yönelik özel olarak hazırlanan karışım ince uçlu mezoterapi iğneleri aracılığı ile cildin orta katmanına enjekte edilir.
 • İğneler cilde belli bir açı tekniğinde tutulur ve bu karışım azar azar birden fazla şekilde cilde enjekte edilir.
 • İşlem bölgesinin alanına bağlı olarak uygulama 15 ile 30 dakika arasında tamamlanmaktadır.
 • Selülit mezoterapisinin selülit tedavisinin etkili ve başarılı olması için birden çok seans uygulaması gerekmektedir.

Kalıcı Dudak Renklendirme Avantajları

 • Canlı dudak görünümü ile yüzünüzün doğallığını öne çıkarır.
 • Dudak bölgenizde daha dolgun bir görünüm hissi oluşturur.
 • Günlük olarak yapılan makyaj işlemlerinizden zaman tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur ve rahatlık sağlar.

Sakarya Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Sakarya şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Sakarya Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.