Skip to content

NESLİM GÜNGEN

RİZE

Neslim Güngen Rize şubesi; güzellik deneyimini en
tecrübeli olarak yaşatma adına Rize’de profesyonel bir güzellik merkezi arayan kadınlar için tasarlanmıştır. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzellik merkezi deneyim ve anlayışınızı bir üst seviyeye taşımak için her zaman hizmetinizde olacağımızı söylüyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarımı ile ilgili çeşitli işlemler ile Rize’de
her zaman hizmetinizdeyiz. Siz değerli misafirlerimize deneyimli ve profesyonel olarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Neslim Güngen Rize ekibi olaraki Rize güzellik merkezi şubemiz
üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler
ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik ve sektörü deneyimiyle
inşa ettiği bu hizmetlerimiz saygın müşteri portföyü ile birleşiyor ve bizler bununla gurur duyuyoruz. Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Rize’de güzellik merkezi
arıyorsanız; güzellik ve bakımın kelimesinin karşılığı olan Neslim Güngen Rize şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

IMG_20210525_144616
IMG_20210525_143124

İletişim Bilgileri

Adres

Yeniköy, Bayraktar Binası, Meydan Cd. No:39/A, 53020 Merkez/Rize

Adres

Yeniköy, Bayraktar Binası, Meydan Cd. No:39/A, 53020 Merkez/Rize

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Rize Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN RİZE GÜZELLİK MERKEZİ

Güzellik kavramını profesyonellik ile tamamlayan Rize güzellik merkezi şubemiz ile kendinizi daha iyi ve güzel hissedeceksiniz. Sizlerde güvenilir ve marka tanınırlığı yüksek bir güzellik merkezi arıyorsanız adresiniz; Neslim Güngen!

Vücut şekillendirme ve cilt bakım protokollerimiz ile harika sonuçlar aldığımız güzellik merkezimizde tepeden tırnağa tüm güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösteriyoruz. Kaliteli hizmetimiz ile sizleri de aramızda görmekten gurur duyacağımız Neslim Güngen Rize güzellik merkezimizde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Rize Güzellik Merkezi Şubesinde Neler Var?

Güzellik ve bakım uygulamalarında deneyimli ekibimiz ile microblading uygulaması, ipek kirpik ve kirpik lifting uygulaması, fibroderms çatlak metodu, selülit onarım protokolü, lipones bölgesel incelme, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, kalıcı eyeliner uygulaması, cilt bakım protokolleri ve kalıcı dudak renklendirme gibi işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Güzellik bakım ve onarımına dair tüm uygulamalarımızı yerli üretim ve cihazlarımız ile yapıyoruz.

Rize güzellik merkezi olarak cilt bakım ve onarım uygulamalarımızda misafirlerimizin yüzlerini güldürmeye devam ediyoruz. Ciltte bulunan leke ve aknelerin giderilmesinde başarılı sonuçları yakaladık. Aynı zamanda cilt gençleştirici işlemlerle de profesyonel şekilde hizmetlerimiz profesyonel olarak devam etmektedir.

Rize cilt bakımı merkezimizde, Clines’in özel seri ürünleri ile birlikte cildinizin ihtiyaç ve yapısına göre belirlediğimiz işlemler sayesinde genç ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza olanak sağlıyoruz. Clines leke ve akne bakımı, Clines anti-aging bakımı gibi birçok cilt bakım ürünlerimiz de özel olarak üretilmektedir.

Kirpik Liftinginde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kirpik lifting uygulaması öncesinde göz makyajı özenli bir şekilde temizlenmelidir.
  • Makyaj temizliğinden sonra herhangi bir makyaj kalıntısı kalmamalı ve kuru bir yapıya sahip olunması gerekmektedir.
  • Lens kullanılması durumunda, lifting öncesinde lens mutlaka çıkarılmalıdır.
  • Arpacık, alerji ve kirpik dökülmesi gibi rahatsızlıkların yaşanması durumunda kirpik lifting işlemi önerilmemektedir.
  • Kirpik lifting uygulamasından sonra 24 saat süre ile kirpiklerinizi su ile temas etmemesine özen gösterin.

Dudak Renklendirme Kimlere Yapılmaz?

  • Deriye rengini veren pigmentlere karşı alerjisi olan kişiler
  • Psikolojik hastalığı olan kişiler
  • Dudak bölgesinde yara olan kişiler
  • Dudak bölgesindeki kılcal damar çatlaması olanlar
  • 18 yaş altında olan kişiler

Rize Güzellik Merkezi Microblading ve Kalıcı Makyaj Uygulaması

Kalıcı makyaj uygulaması için gerçekleştirilen microblading uygulaması profesyonel bir operasyon gerektirmektedir. Kalıcı makyaj işlemini gerçekleştiren deneyimli estetisyenlerimiz, yüz yapısına en uygun kaş sonucunu almanız için sizlerin hizmetindedir. Neslim Güngen Rize güzellik merkezimiz olarak kalıcı makyaj işleminin birçok çeşidi uygulanmaktadır. Microblading işleminin dışında; kalıcı dudak renklendirme, kirpik lifting, ipek kirpik ve BBNES kalıcı fondöten gibi birçok çeşitli işlemleriz bulunmaktadır.Sizler de Rize’de en iyi güzellik merkezi ile tanışmak ve çeşitli kampanyalardan yararlanmak isterseniz şubemizden randevu talep edebilirsiniz.

Rize Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Rize şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.