Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ORDU

Neslim Güngen Ordu  şubesi; Ordu bölgesinde güvenilir ve konforlu bir güzellik ve bakım hizmetini yaşamak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım hizmetlerimiz, Ordu güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Ordu ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamız en gelişmiş teknikler ile işlemleri sizlere sunmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da yüzlerce bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Ordu’daki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Ordu güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ordu1

İletişim Bilgileri

Adres

Durugöl Mahallesi 1071 Sokak No:18A (Peralife Sitesi Altı) Altınordu/ORDU

Adres

Durugöl Mahallesi 1071 Sokak No:18A (Peralife Sitesi Altı) Altınordu/ORDU

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Ordu Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN ORDU GÜZELLİK MERKEZİ

Ordu bölgesindeki güzellik merkezimiz, güzellik ve bakım alanında profesyonel bir hizmet verilmesi doğrultusunda kurulmuştur. Ordu güzellik merkezi olarak müşterilerimize en yüksek kaliteli hizmetleri sunmak için eğitimli ve deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz. Ayrıca bizler güzelliğin herkes için bir ihtiyaç olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile siz değerli danışanlarımıza güzellik ve bakım alanında birçok farklı işlemi yaparak hizmet vermekteyiz. 

Güzellik merkezimizde modern tıbba dair en güncel şekildeki imkanları kullanarak güzelliğin tanımını sizlere fazlasıyla yaşatıyoruz. Neslim Güngen Ordu şubemizle çalışmanın avantajlarından birisi de en son teknolojik ve yerli üretim cihazlar kullanıyor olmamızdır. Mevcut hizmetlerimiz arasında kirpik lifting, ipek kirpik, kalıcı eyeliner, çatlak onarımı, kalıcı dudak renklendirme, cilt bakımı protokolleri, bölgesel incelme, diode epilasyon, microblading uygulaması, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, selülit onarımı uygulamaları bulunmaktadır.

Ordu’nun en büyük güzellik merkezi olarak bizler danışanlarımıza kişiselleştirilmiş hizmetler sunarken her danışanımızın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre hizmetlerimizi kusursuz hale getiriyoruz. Gelişen tüm standartlar ile birlikte bizler de kendimizi sürekli güncelliyor ve tecrübemize tecrübe katarak yolumuza devam ediyoruz. Sizler de Ordu Güzellik Merkezi‘nin sunduğu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki profesyonel olarak uyguladığımız hizmetlerimiz arasında neler var?

Neslim Güngen Ordu Güzellik Merkezinde Neler Var?

Neslim Güngen markamızın kaliteli hizmet vizyonu ile güzellik merkezlerindeki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamanın gururunu yaşıyoruz. Ordu Güzellik Merkezi olarak bakım ve güzelleşme alanında hizmet vermeye devam ediyor. Güzellik merkezimizde cilt ve vücudunuz için en iyi bakımı sunmak için geniş bir hizmet yelpazesi bulunuyor. Profesyonel uygulamalarımız ve yerli üretim cihazlarımız ile adımızdan daha da çok olumlu olarak söz ettirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Microblading uygulaması, kirpik lifting, ipek kirpik, çatlak onarımı, kalıcı eyeliner, selülit onarımı, diode epilasyon, bölgesel incelmei pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, cilt bakımı protokolleri gibi işlemlerimiz ile güzellik ve bakım adına uygulamalarımız en doğru ve kalıcı sonuçlarla Ordu Güzellik Merkezi şubemizde yapılmaktadır.

Ordu Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Uzun yıllar sonucu güzellik sektörü tecrübesi sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markasının Ordu şubesi de profesyonel olarak hizmet vermektedir. Güler yüzlü, samimi ve tecrübeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmet verme politikası ile yolumuza sağlam adımlarla yürüyoruz. Sizler de profesyonel bir hizmet alarak güzellik ve bakım adına uygulamalarımızdan faydalanmak istiyorsanız kalitenin tek adresi Neslim Güngen Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz.