Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MİMAROBA

Neslim Güngen Mimaroba  şubesi; Mimaroba bölgesinde güvenilir ve konforlu bir güzellik ve bakım hizmetini yaşamak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım hizmetlerimiz, Mimaroba’da güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Mimaroba ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamız en gelişmiş teknikler ile işlemleri sizlere sunmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da yüzlerce bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Mimaroba’daki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Mimaroba güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mimaroba1

İletişim Bilgileri

Adres

Mimaroba, Dia Mare, Mustafa Kemal Blv. No:27 D:Sitesi C/43, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Adres

Mimaroba, Dia Mare, Mustafa Kemal Blv. No:27 D:Sitesi C/43, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Hizmetlerimiz