Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MERSİN

Neslim Güngen Mersin şubesi, her kadına özel,
güzelleştirici ve rahatlatıcı bir deneyim yaşatarak güzelliğinizi koruma tutkusu ile Mersin’de seçkin bir güzellik merkezi arayan kadınlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu inanla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cildiniz ve bedeninizin bakım ve onarımı sayesinde estetik
bir görünüme kavuşmasını isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. Neslim Güngen Mersin şubesi olarak deneyimli kadro ve son model teknoloji ve yerli ürünlerimiz ile kaliteli bir güzellik merkezi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ile isminden
sıkça söz ettiren birinci sınıf hizmetlerini, alanında uzman ve deneyimli estetisyenler tarafından yapılmaktadır.

Markalarımız    

 

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun süren
araştırmalar ve mühendislik çalışmalarıyla geliştirilen cihaz ve ürünlerimiz sayesinde Türkiye’nin en kaliteli güzellik merkezi olarak zirvedeyiz. Neslim Güngen Mersin şubesi ile bu zirvede emin adımlarla yürümek için hizmetlerimize hızla devam ediyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizlerle iletişime
geçebilirsiniz.

5
mersin3

İletişim Bilgileri

Adres

Menderes mah. 35414. sok. Yıldız Plaza 2 Ablok, 33000 Mezitli/Mersin

Adres

Menderes mah. 35414. sok. Yıldız Plaza 2 Ablok, 33000 Mezitli/Mersin

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Mersin Güzellik Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN MERSİN GÜZELLİK MERKEZİ

Mersin Güzellik Merkezi olarak deneyimli ve profesyonel uzman ekibimiz ile tamamen istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kendisine değer veren ve güzelliğine önem gösteren herkesin Mersin’de en iyi güzellik merkezi olan Neslim Güngen Mersin Şubesine uğramasını tavsiye ediyoruz.

Güzellik ve bakıma dair tüm uygulamalarımızda kullanılan kozmetik ürün ve cihazlarımız yerli teknoloji ve tarafımızca üretilmektedir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz Neslim Güngen Mersin şubemizde kendi alanında uzman estetisyenlerimiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Clines markamız ile güzellik ve bakım sektöründe en kaliteli ekipman ve dermokozmetin ürünleri kullanıyoruz. Mersin’de vücut şekillendirme, kalıcı makyaj, bölgesel incelme ve cilt bakımı ve güzelliğe dair her ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Uyguladığımız hizmetlerimiz ile Neslim Güngen Mersin şubesinde sizleri neler bekliyor?

Neslim Güngen Mersin Güzellik Merkezinde Neler Var?

Son teknolojik ve yerli cihazlarımız ile birlikte her kişiye özel bakım uygulamalarını kullanarak, hijyenik koşullarda ve uygun fiyatlı en kaliteli hizmet vermeyi misyon edindik.

Güzellik ve bakım ihtiyaçlarınıza dair uygulamalarımız; pop-up ameliyatsoz popo dikleştirme, lipones bölgesel incelme, fibroderms çatlak metodu, microblading uygulaması, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, ipek kirpik ve kirpik lifting, lipones bölgesel incelme ve cilt bakım protokolleri gibi işlemlerden oluşmaktadır.

Mersin güzellik merkezi şubemizde her cilde uygun onarım ve yenileme işlemlerini kusursuz olarak sunuyoruz. Clines ürünlerimiz ile cildinizdeki leke ve akneleri gidererek cilde gençleştirici bir etki sağlıyoruz.

Mersin Güzellik Merkezi Lipones Bölgesel İncelme Sonuçları Kalıcı mı?

Lipones bölgesel incelme yöntemi kalıcı bir etki sunmaktadır. Fakat işlem sonrasındaki günlük hayatta hareketsiz kalınması ve düzensiz beslenilmesi sonucunda incelme sağlanan bölgelerde tekrardan yağlanma görülebilmektedir. Bu sebepten dolayı bölgesel incelme uygulamasından sonra vücuda verilen şekillendirmenin bakımının da yapılması gerekmektedir. Bu bakım sonrasında ise bölgesel incelme uygulamasının kalıcı hale gelmesi sağlanır.

Selülit Mezoterapisi Kaç Seans Uygulanır?

Selülit mezoterapisi seans sayısı kişinin cilt yapısına göre farklılık göstermektedir. Mezoterapi seans sayısı özellikle kişinin kilo ve cilt yapısı ile farklılık göstermektedir. Aynı zamanda cinsiyet ve yaş türleri de selülit işleminin seans sayısını etkilemektedir. Bu etkiler dışında selülitlerin yapısı ve hangi evrede olduğu, derinin yapı ve türü, kişinin ciltteki hassaslık durumu da seans sayısını etkileyen faktörler arasındadır.

Selülit mezoterapisi işleminin gözle görülür sonuçlar göstermesi için 7-15 arası seans uygulanması gerekmektedir.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

  • Güzellik merkezinin iyi bir konumda olması
  • Uzman ve profesyonel bir ekip
  • Uygulamalar sırasında kullanılan ürün ve cihazların kaliteli olması
  • Temizlik ve hijyene önem verilmesi
  • Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet

Mersin Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Mersin şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Mersin Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.