Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MANİSA

Neslim Güngen Manisa şubesi; Manisa bölgesinde konforlu ve profesyonel bir güzellik ve bakım hizmeti arayan kadınlar için kuruldu. Alanında tecrübeli estetisyenler tarafından uygulanan güzellik hizmetlerimiz, Manisa güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Kadınlar için vazgeçilmez olan cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Manisa ekibi; profesyonel hizmet kalitesini birinci sınıf ürün ve cihazlar ile eşsiz bir hizmete sahiptir.

Sektördeki 23 yıllık deneyimi sayesinde Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Profesyonel bir marka ünvanına sahip Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’daki yüzlerce bayi sayısı ile güzellik sektöründe öncü bir rol üstlenmektedir.

 

Estetik ve güzel bir görünüme sahip olmanız için Manisa’daki en iyi güzellik merkezi olan Neslim Güngen Manisa güzellik merkezi ile daima hizmetinizdeyiz. Cilt bakım ve onarımı ile güzelliğine güzellik kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

7857d03f-0104-46dc-91c9-fa88eca0fbbc

İletişim Bilgileri

Adres

Arda mah. Kumludere cad. No:60/A şehzadeler/ Manisa ( Hakkı iplikci parkı karşı sokağı, Şehzadeler gençlik merkezi yani)

Adres

Arda mah. Kumludere cad. No:60/A şehzadeler/ Manisa ( Hakkı iplikci parkı karşı sokağı, Şehzadeler gençlik merkezi yani)

Hizmetlerimiz