Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MALTEPE

Neslim Güngen Maltepe şubemiz, siz değerli kadınlar için kişiselleştirilmiş bakımlar ve işlemler sağlamayı misyon edindik. Sizlerin güzelliğini koruma tutkusu ile hizmet ediyoruz. Maltepe’de güzellik merkezi arayışınıza son verme konusunda iddialıyız!

Ailemiz, hem cildinize hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek ve sizi aynalarla barıştıracak işlemlerimizle sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

En Güzel Halinizle Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesinden yola çıktık. Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu büyük markayı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için de sizi en iyi halinizle tanıştırabilecek kapasiteye sahibiz. Neslim Güngen Maltepe olarak açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duyuyoruz.

Kalite anlayışımız ve üstün hizmet tutkumuzu yerli ve milli Neslim Güngen cihaz ve ürünleriyle birleştirdik. Maltepe şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen cihaz ve ürünlerimiz, uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilmektedir.

Sizlere en iyi cilt ve vücut bakım-yenileme-onarım hizmetlerini verebilecek kapasiteye sahibiz. Microblading, kalıcı makyaj, nail-art gibi hizmetlerimizle de güzelliğinizi vurguluyor, sizi mutlu etmek ve aynalarla barıştırmak için üstün bir hizmet sunuyoruz.

maltepe1

İletişim Bilgileri

Adres

Cevizli mah bagdat cad 545/48 İstanbul Maltepe

Adres

Cevizli mah bagdat cad 545/48 İstanbul Maltepe

Hizmetlerimiz