Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KONYA

Neslim Güngen Konya şubesi; Konya’da kaliteli ve profesyonel olarak bir güzellik hizmeti almak isteyenler için şık bir tasarımda kurulmuştur. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan güzellik ve bakım protokollerimiz, Konya’da güzellik merkezi arayışınıza son verecektir.

Cilt bakımı için geniş yelpazeli işlemlerdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Konya ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Güzellik sektöründeki 23 yıllık deneyimi ile Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi de yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamızın işlemleri en gelişmiş teknikler ile yapılarak sizlere sunulmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye ile birlikte birçok Avrupa ülkesindeki bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik ve güzel bir görünüme sahip olmanız için Konya’daki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Konya güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cildinize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik ve hizmet tecrübesine en son teknolojik ürün ve cihazlarımız ile sahibiz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

konya 4
konya 6 (1)

İletişim Bilgileri

Adres

Havzan Mh, Yeni Meram Cd. No: 35 D:A1, 42000 Meram/Konya

Adres

Havzan Mh, Yeni Meram Cd. No: 35 D:A1, 42000 Meram/Konya

Hizmetlerimiz