Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KIRIKKALE

Neslim Güngen Kırıkkale şubesi, Kırıkkale’de seçkin ve kaliteli bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için özenle kuruldu. Sizleri yeni ve en güzel halinizle tanıştıracak uygulamalarımız ile aynalara küsme derdine son veriyoruz. Kırıkkale bölgesinde güvenilir güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda daima hizmetinizde olacağız.

En İyi Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektör deneyiminden yola çıkarak büyüdük. Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu özel markayı Kırıkkale merkezinde en iyi şekilde temsil etmek için uzun ve güzel bir yola çıktık. Güzellik ve bakım adına çıktığımız bu yolda ana hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek oldu.

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuz ve yerli Neslim Güngen cihaz-ürünleri ile birleştirdik. Kırıkkale şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Güzellik içeriden gelir. Neslim Güngen Kırıkkale şubesi olarak hem rahatlamanızı hem de güzel hissetmenizi istiyoruz. Cilt bakım protokollerimiz, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme işlemlerimiz, microblading ve kalıcı makyaj uygulamalarımız ve nail-art sanatımız ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

Markalarımız

 

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

WhatsApp Image 2022-10-28 at 14.17.25

İletişim Bilgileri

Adres

Çalılıöz Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 14/B Merkez Kırıkkale

Adres

Çalılıöz Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 14/B Merkez Kırıkkale

Hizmetlerimiz