Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KAĞITHANE

Neslim Güngen Kağıthane  şubesi; Kağıthane bölgesinde güvenilir ve konforlu bir güzellik ve bakım hizmetini yaşamak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım hizmetlerimiz, Kağıthane’de güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Kağıthane ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamız en gelişmiş teknikler ile işlemleri sizlere sunmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da yüzlerce bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Kağıthane’deki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Kağıthane güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres

MERKEZ MAHALESİ AYAZMA CADDESİ A BLOK 1/C, 34400 Kâğıthane/İstanbul

Adres

MERKEZ MAHALESİ AYAZMA CADDESİ A BLOK 1/C, 34400 Kâğıthane/İstanbul

Hizmetlerimiz