Skip to content

NESLİM GÜNGEN

İSKENDERUN

Neslim Güngen İskenderun şubesi, İskenderun’da profesyonel bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için tasarlanarak kurulmuştur. Sizleri en güzel ve yeni halinizle tanıştırıyor, uygulamalarımız ile aynalara küsme derdinize son veriyoruz. İskenderun bölgesinde güvenilir ve kaliteli güzellik merkezi arayışınıza son vermek için daima hizmetinizdeyiz.

En İyi Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektörü deneyiminden yola çıkarak büyümeye devam ediyoruz.

Avrupa’nın birçok ülkesinde de hizmet verdiğimiz markamızı İskenderun merkezinde en iyi şekilde temsil etmek için uzun ve güzel bir yola çıktık. Bu yoldaki tek hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek olacak.

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuzu ve yerli Neslim Güngen cihaz ürünleri ile birleştirdik. İskenderun şubemiz olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında deneyimli estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen İskenderun şubesi olarak güzelleşmenizi istiyoruz. Cilt bakım ve onarım işlemlerimiz ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

sr2
7

İletişim Bilgileri

Adres

Numune Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Dış Kapı No:110 Primemall Avm İskenderun

Adres

Numune Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Dış Kapı No:110 Primemall Avm İskenderun

Hizmetlerimiz