Skip to content

NESLİM GÜNGEN

HATAY

Neslim Güngen Hatay şubesi, Hatay bölgesinde seçkin bir bakım ve güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Hatay’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için tasarlanan şubemizde, alanında uzman estetisyen sihirli elleri ile profesyonel bir çalışma yapmaktadırlar.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Güzellik ve cilt bakımına dair işlemlerde öncü hizmetimizi Neslim Güngen Hatay ekibi olarak seçkin bir kalite ile gerçekleştiriyoruz.

23 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olan Neslim Güngen markası güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi de yansıtmaktadır.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Hatay’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Hatay şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

5a8e5831-157b-4328-87fa-08d45bb98e02
7533177f-e1d9-4663-94ac-cdad576f4e29

İletişim Bilgileri

Adres

Kışlasaray Mah. İnönü Cad. Park Önder Apt. No:27/22 Antakya Hatay

Adres

Kışlasaray Mah. İnönü Cad. Park Önder Apt. No:27/22 Antakya Hatay

Hizmetlerimiz