Skip to content

NESLİM GÜNGEN

GÖKTÜRK

Neslim Güngen Göktürk şubesi; İstanbul Göktürk’te profesyonel bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için özenle tasarlanarak kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan işlemlerimiz, Göktürk güzellik merkezi arayışınıza son verecek.

En Güzel Halinizle

Tanışın

23 yıllık tecrübesi ile güzelik ve bakım sektörüne ismini altın harflerle yazdıran Neslim Güngen markası bu deneyim sayesinde saygın bir müşteri portföyüne sahiptir.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında tecrübeli ve uzman estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Göktürk güzellik merkezi arayışınıza son verecek olan şubemiz kalitesinden asla ödün vermeden güzellik uygulamalarına devam etmektedir.

Cildiniz ve bedeninize iyi bir yatırım yapmak isterseniz Neslim Güngen Göktürk şubesine güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

gokturk1

İletişim Bilgileri

Adres

İstanbul Cad. No:38 U(19) Artell Forum Sitesi Çarşısı İstanbul/ Göktürk

Adres

İstanbul Cad. No:38 U(19) Artell Forum Sitesi Çarşısı İstanbul/ Göktürk

Hizmetlerimiz