Skip to content

NESLİM GÜNGEN

GAZİOSMANPAŞA

Neslim Güngen Gaziosmanpaşa şubesi olarak, “her kadın güzeldir kendine özeldir” anlayışımızla kurulduk. Gaziosmanpaşa’da güzellik merkezi arayışınıza son verecek profesyonel deneyimimizi birinci sınıf uygulamalarımız ile hizmetinize sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarım uygulamalarını Gaziosmanpaşa şubemizde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Neslim Güngen Gaziosmanpaşa ekibi olarak, şubemizde güzellik kavramına dair deneyimleri yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesini yansıtan hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarındaki cihazlarımız ve AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen ürünlerimizle birlikte uygulayarak profesyonel uygulama gerçekleştiriyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Gaziosmanpaşa güzellik merkezi arayışınıza son verecek Neslim Güngen Gaziosmanpaşa şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabiliriz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

UAF_5780
UAF_5764 (1)

İletişim Bilgileri

Adres

Merkez Mah. Kültür Cad. Pasha City No:4/E Gaziosmanpaşa İstanbul

Adres

Merkez Mah. Kültür Cad. Pasha City No:4/E Gaziosmanpaşa İstanbul

Hizmetlerimiz