Skip to content

NESLİM GÜNGEN

GAZİANTEP

Neslim Güngen Gaziantep şubesi olarak, “her kadın güzeldir kendine özeldir” anlayışımızla kurulduk. Gaziantep’te güzellik merkezi arayışınıza son verecek profesyonel deneyimimizi birinci sınıf uygulamalarımız ile hizmetinize sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarım uygulamalarını Gaziantep şubemizde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Neslim Güngen Gaziantep ekibi olarak, şubemizde güzellik kavramına dair deneyimleri yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesini yansıtan hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarındaki cihazlarımız ve AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen ürünlerimizle birlikte uygulayarak profesyonel uygulama gerçekleştiriyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Gaziantep güzellik merkezi arayışınıza son verecek Neslim Güngen Gaziantep şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabiliriz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

İletişim Bilgileri

Adres

Değirmiçem mahallesi Prof.Muammer Aksoy Bulvarı Kepkep Apt. Altı No:59 Şehitkamil/Gaziantep

Adres

Değirmiçem mahallesi Prof.Muammer Aksoy Bulvarı Kepkep Apt. Altı No:59 Şehitkamil/Gaziantep

Hizmetlerimiz