Skip to content

NESLİM GÜNGEN

FATİH

“Her kadın güzeldir, kendine özeldir” mottosu anlayışına sahip Neslim Güngen Fatih şubesi, misafirlerine Fatih’teki en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatacak atmosfer ve hizmeti sağlamaktadır. Güzelleştirici ve rahatlatıcı hizmetlerimizle siz değerli misafirlerimizi de kalitenin adresini deneyimlemeye davet ediyoruz.

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Güzellik sektöründe geçen 23 yıl ile Neslim Güngen markası,
Türkiye’nin en iyi ve adından en çok söz ettiren güzellik merkezi olarak biliniyor. Bu bilince sahip olmamız sebebi ile geniş misafir portföyümüz için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedefliyoruz. 
Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikasında uzun AR-GE çalışmaları ile geliştirilen uluslararası kalite standartlarındaki bölgesel incelme, cilt bakım yenileme ve vücut şekillendirme cihazlarımızıi yine kendi markalarımız olan Cosmex, Fibroderms ve Clines markalarımızın ürünlerinin gücüyle birleştiriyoruz.

Fatih’te güzellik merkezi deneyiminizi en üst seviyeye
taşımak isterseniz, uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen profesyonel hizmetlerimiz ile tanışın. Neslim Güngen Ailesi olarak güzelliğini önemsiyor, profesyonellik ve kalite tutkumuzla ilerleyerek daha da büyüyoruz.

Hizmet ve Markalarımız

Sizlere en iyi cilt ve vücut bakım-yenileme-onarım hizmetlerini verecek tecrübeye fazlasıyla sahibiz. Usta ellerin yaptığı hizmetlerimizle de güzelliğinizi vurguluyor ve sizi mutlu etmek için üstün bir hizmet veriyoruz.

4
3

İletişim Bilgileri

Adres

Akşemsettin Mah. Fevzi Paşa Cad. No:17 Kat:1 Fatih/ İstanbul

Adres

Akşemsettin Mah. Fevzi Paşa Cad. No:17 Kat:1 Fatih/ İstanbul

Hizmetlerimiz