Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ESKİŞEHİR

Neslim Güngen Eskişehir şubesi; her kadının hayalindeki bakım ve güzelliğin mimarisi olarak Eskişehir’de kuruldu. Şubemiz, profesyonel kadrosu ve hizmeti ile Eskişehir güzellik merkezi arayanların yardımına koşuyor. Neslim Güngen Ailesi olarak güzelliğinizi daima önemsiyor ve hizmetlerimizi bu ruhla sunuyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen markasının 23 yıllık güzellik bakım sektör deneyimi ile oluşan saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz.

Alanında tecrübeli ve uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen birinci sınıf hizmetlerimiz profesyonel eller tarafından daima özenle yapılmaktadır. Eskişehir güzellik merkezi arayışında olanlar için güzellik kelimesinin derinden önemsendiği Neslim Güngen Eskişehir şubesine uğrayıp profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışmanızı öneririz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Hosnudiye mah. İsmet İnönü 1 cad. no:115/B Gürdal Abacı plaza Tepebaşı/Eskişehir

Adres

Hosnudiye mah. İsmet İnönü 1 cad. no:115/B Gürdal Abacı plaza Tepebaşı/Eskişehir

Hizmetlerimiz