Skip to content

NESLİM GÜNGEN

Esenyurt Bulvar

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır!” diyerek hareket ettiğimiz Neslim Güngen Esenyurt Bulvar şubemiz, siz değerli misafirlerimize en seçkin hizmetleri verme tutkusu ile kuruldu. Esenyurt Bulvar güzellik merkezi arayışınıza son vermek için sizleri de şubemize davet ediyoruz!

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Neslim Güngen, 23 yılını geçirdiği güzellik sektöründe bugün Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi zinciri olarak biliniyor. Esenyurt Bulvar şubemizde de sizler için verdiğimiz kaliteli hizmetlerle seçkin bir misafir portföyü oluşturduk ve bununla gurur duyuyoruz.

Donanımlı ve alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen cilt bakım-onarım, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi hizmetlerimizle güzelliğinizi önemsiyor, kalite ve profesyonellik anlayışı ile hareket ediyoruz.

Hizmet ve Markalarımız     

Esenyurt Bulvar en iyi güzellik merkezi olmamız tesadüf değil! Birinci sınıf hizmet anlayışımızı, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilen cihazlar ve ürünler ile birleştiriyoruz.

Her ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitesi ile Neslim Güngen Esenyurt Bulvar şubesi olarak, sizi tepeden tırnağa yenilemeye, aynalarla barıştırmaya davet ediyoruz.

16993a50-5619-42a6-a7b8-3e1e694111f5

İletişim Bilgileri

Adres

Üçevler mah. 955. Sk. No:1 İç Kapı No:113 Esenyurt/İstanbul

Adres

Üçevler mah. 955. Sk. No:1 İç Kapı No:113 Esenyurt/İstanbul

Hizmetlerimiz