Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ESENLER

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır!” diyerek hareket ettiğimiz Neslim Güngen Esenler şubemiz, siz değerli misafirlerimize seç kaliteli hizmetleri verme tutkusu ile kuruldu. Esenler güzellik merkezi arayışınıza en güvenilir şekilde son vermek için sizleri de şubemize davet ediyoruz.

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Neslim Güngen, 23 yılını geçirdiği güzellik ve bakım sektöründe bugün Türkiye’nin en profesyonel güzellik merkezi zinciri olarak bilinmektedir. Esenler şubemizde de sizler için verdiğimiz memnun edici hizmetlerimizle deneyimli bir misafir portföyü oluşturduk. Bu portföy ile gurur duyarak yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet ve Markalarımız

Esenler güzellik merkezimizde birinci sınıf hizmet anlayışımızı, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun mühendislik çalışmalar sonucunda geliştirilen ürün ve cihazlar ile birleştiriyoruz. Güzellik ve bakım adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübe ve kapasitemiz ile Neslim Güngen Esenler şubesi olarak sizleri tepeden tırnağa yenileyerek estetik bir görüntü kazandırmaya davet ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Mimar Sinan Mahallesi İstanbul Caddesi Numara:18 Esenler/İstanbul

Adres

Mimar Sinan Mahallesi İstanbul Caddesi Numara:18 Esenler/İstanbul

Hizmetlerimiz