Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ELAZIĞ

Neslim Güngen Elazığ şubesi; Elazığ’da profesyonel bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için özenle tasarlanarak kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan işlemlerimiz, Elazığ güzellik merkezi arayışınıza son verecek.

En Güzel Halinizle

Tanışın

23 yıllık tecrübesi ile güzelik ve bakım sektörüne ismini altın harflerle yazdıran Neslim Güngen markası bu deneyim sayesinde saygın bir müşteri portföyüne sahiptir.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında tecrübeli ve uzman estetisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Elazığ güzellik merkezi arayışınıza son verecek olan şubemiz kalitesinden asla ödün vermeden güzellik uygulamalarına devam etmektedir.

Cildiniz ve bedeninize iyi bir yatırım yapmak isterseniz Neslim Güngen Elazığ şubesine güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

WhatsApp Image 2022-10-24 at 10.49.26

İletişim Bilgileri

Adres

Ataşehir, Malatya Cd. 57/2, 23000 Merkez/Elazığ

Adres

Ataşehir, Malatya Cd. 57/2, 23000 Merkez/Elazığ

Hizmetlerimiz