Skip to content

NESLİM GÜNGEN

DİYARBAKIR KAYAPINAR

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır mottosu ile kurulan Neslim Güngen Diyarbakır şubesi, siz değerli misafirlerimize Diyarbakır’da en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatacak atmosfere sahiptir. Güzelliğine ve konforuna önem veren Diyarbakırlı kadınlar için sizleri de hizmetlerimizle tanışmaya davet ediyoruz!

Aynalarla Barışın

Güzellik sektöründe geçen 23 yıl ile Neslim Güngen, Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olarak biliniyor. Bu bilinçle oluşturduğumuz geniş misafir portföyümüz için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedefliyoruz.

Neslim Güngen’in fabrikasında uzun AR-GE çalışmaları ile geliştirilen uluslararası kalite standartlarındaki vücut şekillendirme, bölgesel incelme ve cilt bakım-yenileme cihazlarımızı, yine kendi markalarımız olan Clines, Cosmex ve Fibroderms markalarımızın ürünlerinin gücüyle birleştiriyoruz.

Diyarbakır’da güzellik merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz, uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen benzersiz hizmetlerimizle tanışın. Neslim Güngen Ailesi olarak güzelliğinizi önemsiyor, profesyonellik ve kalite tutkumuzla ilerliyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen cihaz ve ürünlerimiz, uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilmektedir.

Sizlere en iyi cilt ve vücut bakım-yenileme-onarım hizmetlerini verebilecek kapasiteye sahibiz. Microblading, kalıcı makyaj, nail-art gibi hizmetlerimizle de güzelliğinizi vurguluyor, sizi mutlu etmek ve aynalarla barıştırmak için üstün bir hizmet sunuyoruz.

37e5e6ab-ef83-423b-813d-cbf41b41e9d6

İletişim Bilgileri

Adres

Fırat mah. Baran yapı Şehr-i Emin Sitesi G Blok Altı Kayapınar/Diyarbakır

Adres

Fırat mah. Baran yapı Şehr-i Emin Sitesi G Blok Altı Kayapınar/Diyarbakır

Hizmetlerimiz