Skip to content

NESLİM GÜNGEN

DENİZLİ PAMUKKALE

Neslim Güngen Denizli şubesi, siz değerli misafirlerimize özel bakımlar ve protokoller ile hizmet vermektedir. Kadınların güzelliğini koruma tutkusu ile kurduğumuz şubemiz, Denizli’de güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda iddialıdır. Sizlerin güzelliğini koruma tutkusu ile hizmet veriyoruz.

Neslim Güngen Ailesi olarak, hem bedeninize hem de cildinize iyi gelecek ve aynalarla barışmanızı sağlayacak işlemler için sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ile kurulan Neslim Güngen Denizli şubesi ile Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu büyük markayı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için de sizi en iyi halinizle tanıştırabilecek kapasiteye sahibiz. Neslim Güngen Denizli olarak açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duyuyoruz.

Kalite anlayışımız ve üstün hizmet tutkumuzu yerli ve milli Neslim Güngen cihaz ve ürünleriyle birleştirdik. Denizli şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Neslim Güngen Denizli şubemizde; profesyonel cilt bakımı, farklı cilt problemlerine göre geliştirilmiş protokoller, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme, microblading, kalıcı makyaj ve nail art hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

denizli1

İletişim Bilgileri

Adres

Mehmetçik, Çamlık Blv. No:19, 20100 Pamukkale/Denizli

Adres

Mehmetçik, Çamlık Blv. No:19, 20100 Pamukkale/Denizli

Hizmetlerimiz